آموزشگاه زانکو > مرکز خدمات تعمیرات

مرکز درخواست آنلاین خدمات تعمیرات

مرکز خدمات آنلاین تعمیرات

مراحل درخواست خدمات آنلاین تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

در میان هنرجویان آموزشگاه و مخاطبین وبسایت و شبکه های اجتماعی زانکو، پیام های زیادی به دست ما رسیده است مبنی بر این که یک تعمیرکار غیرمتخصص گوشی موبایل یا تبلت افراد را تعمیر کرده است و نه تنها مشکل آن ها حل نشده بلکه بدتر هم شده است. 

بسیاری از شما عزیزان در طول مدت فعالیت آموزشگاه زانکو، بارها از ما خواسته اید تا بهترین تعمیرکاران موبایل و تبلت را به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زانکو در راستای گسترش خدمات خود به کاربران عزیز، و با جمع آوری یک تیم قوی از متخصصین حوزه تعمیرات، بخش خدمات تعمیرات آنلاین گوشی موبایل در محل خود را راه اندازی کرده است.

خرابی گوشی موبایل علاوه بر این که ما را در بسیاری از جنبه های زندگی روزمره فلج می کند، استرس زیادی را هم به همراه دارد. گوشی های موبایل قیمت بالایی دارند و طبیعتا خراب شدن گوشی موبایل برای هیچ کس خبر خوبی نیست. پیدا کردن یک تعمیرکار قابل اعتماد و متخصص هم کار راحتی نیست. به همین دلیل است که بسیاری از ما به دام تعمیرکاران غیرمتخصص می افتیم و در نهایت علی رغم هزینه بالا، موبایل ما مشکلات بیشتری هم پیدا می کند. 

ما در آموزشگاه زانکو نهایت تلاش خود را کرده ایم تا بهترین های حوزه تعمیرات را گرد هم آوریم و خدمات تعمیرات گوشی موبایل را به صورت کاملا تضمینی و مطمئن به کلیه هموطنان عزیز  ارائه کنیم. کلیه خدمات زانکو با تضمین استفاده از قطعات اصل و اورجینال و رفع تخصصی مشکلات گوشی انجام می شوند.

شما در هر جای ایران که ساکن باشید می توانید از خدمات زانکو استفاده کنید. برای شروع مشکل گوشی موبایل خود را به طور واضح و دقیق در فرم درخواست تعمیرات آنلاین وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

 خدمات تعمیرات آنلاین لپ تاپ 

انواع خدمات تعمیرات آنلاین گوشی موبایل

تعمیر سوکت شارژ گوشی

تعویض دکمه هوم گوشی

تعویض گلس گوشی

تعویض بدنه اصلی گوشی

تعویض دوربین گوشی

تعمیر برد گوشی

تعمیر باتری گوشی

تعمیر اسپیکر گوشی

تعویض فلت گوشی

تعویض قاب یا شاسی گوشی

تعمیر ال‌سی‌دی گوشی

تعمیر آب خوردگی گوشی

رفع مشکل پرش صفحه نمایش گوشی

ریست کردن گوشی

تعمیر تاچ اسکرین گوشی موبایل

تعویض هارد گوشی

مشکل هنگ کردن گوشی

ترمیم بوت گوشی

رفع مشکل وای فای گوشی

فرم درخواست خدمات تعمیرات آنلاین

 تعمیرات آنلاین گوشی موبایل در محل

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات موبایل خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع تلفن همراه در مجموعه خود می نماید.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تعمیرات آنلاین گوشی موبایل در محل زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع برندهای گوشی های هوشمند برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.