مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی ریست کردن گوشی آیفون

مراحل درخواست آنلاین ریست کردن گوشی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

بعضی اوقات ریست آیفون یک روش مناسب برای عیب یابی و بهبود عملکرد گوشی است.

مثلا در صورت وجود مشکلات زیر:

  • ارور نرم افزاری
  • مشکل شبکه
  • کرش کردن اپ ها
  • و …

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکلات مذکور شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

این که آیا گوشی شما به ریست نیاز دارد یا نه را باید متخصص تعمیرات گوشی مشخص کند. بسیاری از مشکلات و ارور های گوشی با ریست کردن حل می شوند.

با وجودی که ریست فکتوری همه اطلاعات روی گوشی را پاک می کند، اما در بعضی مواقع به صلاحدید تعمیرکار گوشی ضروری است. 

گاهی اوقات نیز ریست فکتوری کافی نیست و گوشی باید توسط متخصص ریستور شود. برای این که بهترین راه حل را برای رفع مشکلات گوشی آیفون خود پیدا کنید، با پر کردن فرم پایین صفحه با متخصصین تعمیرات گوشی زانکو ارتباط برقرار کنید. ما آماده کمک به شما هستیم.

 

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی ریست کردن گوشی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.