مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی رفع مشکل پرش صفحه نمایش آیفون

مراحل درخواست آنلاین رفع مشکل پرش صفحه نمایش آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکل پرش یا پر پر زدن صفحه شده است شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

حل مشکل پرش صفحه نمایش آیفون

اگر صفحه نمایش گوشی آیفون شما بدون هیچ ضربه یا آب خوردگی به صورت ناگهانی دچار مشکل پرش یا پر پر زدن صفحه نمایش شده روش های زیر را امتحان کنید:

  1. گوشی آیفون خود را ری استارت کنید.
  2. نور صفحه نمایش را کم کنید.

در صورتی که با این دو کار مشکل حل نشد، گوشی شما باید توسط تعمیرکاران متخصص بررسی و در صورت نیاز تعمیر شود

 

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی رفع مشکل پرش صفحه نمایش آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.