مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون

مراحل درخواست آنلاین رفع مشکل وای فای گوشی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

نشانه های خرابی وای فای آیفون

مشکلاتی از جمله وصل نشدن گوشی به وای فای، عدم اتصال به اینترنت علی رغم وصل بودن وای فای، قطع و وصل مکرر وای فای و … از جمله مشکلات رایج وای فای گوشی آیفون هستند.

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکلات مذکور شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

حل مشکل وای فای آیفون

قبل از این که به تعمیرکار مراجعه کنید حتما از سالم بودن مودم وای فای اطمینان حاصل کنید. اگر گوشی شما به هیچ شبکه وای فای وصل نمی شود به احتمال زیاد مشکل از گوشی است.

یک بار گوشی را ری استارت کنید، سپس تنظیمات وای فای را باز کرده وارد بخش General شوید، گزینه Reset را انتخاب کنید و Reset Network Settings را بزنید.

این کار تنظیمات شبکه آیفون شما را ریست می کند و در بسیاری از مواقع مشکل شما حل خواهد شد. در صورتی که مشکل آیفون با این روش حل نشد حتما گوشی آیفون خود را به تعمیرکاران متخصص ما بسپارید. در صورتی که تعمیرات تخصصی تر توسط افرادی که تخصصی در این حوزه ندارند صورت گیرد، ممکن است گوشی شما مشکلات جدی تر و بیشتری پیدا کند. 

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.