مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی تعویض گلس گوشی آیفون

مراحل درخواست آنلاین تعویض گلس گوشی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

شکستگی گلس گوشی آیفون

ضربه خوردن گوشی اصلی ترین علت شکستگی و آسیب گلس و صفحه نمایش است. در صورتی که گلس صفحه نمایش یا گلس پشتی گوشی آیفون شما شکسته، باید سریعا به تعمیرکار مراجعه کنید.

با وجودی که اکثر شکستگی های صفحه نمایش در حقیقت شکستگی گلس هستند و خود ال سی دی سالم می ماند، اما اگر گلس را سریعا تعویض نکنید نفوذ گرد و خاک و مایعات به لایه های زیری صفحه نمایش باعث خرابی آن خواهد شد.

و متاسفانه هزینه تعویض ال سی دی چندین برابر بیشتر از هزینه تعویض گلس است. پس در صورتی که روی گلس گوشی ترک و شکستگی مشاهده می کنید به سرعت با تیم تعمیرکاران زانکو تماس بگیرید.

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکلات مذکور شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

تعویض گلس شگسته گوشی

اگر صفحه نمایش شما شکسته اما تاچ هیچ مشکلی ندارد و تصاویر هم بدون هیچ مشکلی نمایش داده می شوند، و روی ال سی دی هیچ اثری از تغییر رنگ، لکه و خطوط رنگی نمی بینید، به احتمال زیاد شگستگی تنها به گلس گوشی محدود می شود.

متخصصین تعمیرات زانکو می توانند بدون نیاز به باز کردن گوشی، گلس شما را به طور تخصصی و حرفه ای تعویض کنند. تنها کافی است هر جای ایران که هستید با پر کردن فرم زیر با ما ارتباط برقرار کنید.

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی تعویض گلس گوشی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.