زانکو > تعمیرات موبایل > تعمیرات آیفون > تعمیرات دکمه هوم گوشی آیفون اپل

مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی تعویض دکمه هوم گوشی آیفون

مراحل درخواست آنلاین تعویض دکمه هوم گوشی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

خرابی دکمه هوم آیفون

دکمه هوم آیفون شما از کار افتاده است؟ خرابی دکمه هوم یکی از خرابی های رایج در گوشی های آیفونی که دکمه هوم دارند است. تعمیر دکمه هوم یکی از تعمیرات سخت افزاری ظریف است که باید حتما توسط متخصصین تعمیرات انجام شود. 

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکلات مذکور شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

حل مشکل دکمه هوم آیفون

اگر دکمه هوم آیفون شما کار نمی کند می توانید قبل از مراجعه به تعمیرکار روش های زیر را استفاده کنید:

  1. گوشی را ری استارت کنید تا اگر ارور نرم افزاری است و نه سخت افزاری رفع شود.
  2. دکمه هوم را تمیز کنید. یک پنبه را به کمی الکل آغشته کنید و آرام در حرکات مدور روی دکمه هوم و اطرافش بکشید. صبر کنید تا خشک شود و سپس گوشی را روشن کنید.
  3. تنظیمات گوشی را باز کنید و وارد بخش Accessibility شوید، گزینه AssistiveTouch را انتخاب کنید. با فعال کردن این گزینه یک  دکمه هوم مجازی روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود که می توانید به طور موقت از آن استفاده کنید.
  4. موبایلتان را برای تعمیرات بفرستید. از هر کجای ایران که هستید تیم خدمات تعمیرات زانکو آماده کمک به شما است.

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی تعویض دکمه هوم گوشی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.