مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی تعویض بدنه اصلی آیفون

مراحل درخواست آنلاین تعویض بدنه اصلی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

در صورتی که بدنه اصلی گوشی آیفون شما دچار شکستگی، ترک خوردگی یا خط و خش شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

تعویض بدنه اصلی گوشی آیفون

تعویض بدنه گوشی های آیفون یکی از تعمیرات دشوار در گوشی های آیفون است چون معمولا لازم است کل قطعات به بدنه یا کیس جدید منتقل شوند.

از این رو کار تعویض بدنه باید حتما توسط تعمیرکار با تجربه و ماهر انجام شود تا به قطعات داخلی گوشی آسیب نرسد.

اگر بدنه گوشی آیفون شما شکسته یا خط و خش و ترک خوردگی های زیادی دارد، باید آن را تعویض کنید.

 

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی تعویض بدنه اصلی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.