مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی تعمیر تاچ اسکرین آیفون

مراحل درخواست آنلاین تعمیر تاچ اسکرین آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

نشانه های خرابی تاچ اسکرین آیفون

اگر گوشی شما زمین خورده و صفحه نمایش آن شکسته است، احتمال دارد که شکستگی تنها مربوط به گلس باشد و خود ال سی دی آسیب ندیده باشد.

اما از کجا بفهمیم که تاچ اسکرین آیفون خراب شده و نیاز به تعویض دارد یا خیر؟ همانطور که می دانید هزینه تعویض گلس بسیار کمتر از تعویض صفحه نمایش است بنابراین تشخیص این که آیا مشکل فقط از گلس گوشی است یا صفحه نمایش هم معیوب شده است کار مهمی است.

حتما تعمیرکار باید گوشی ضربه خورده را بررسی کرده و نظر دهد. اما در صورتی که تاچ گوشی به طور کامل یا در بخش های خاصی از کار افتاده، روی صفحه نمایش خط افتاده یا رنگ قسمت هایی از آن تغییر کرده، به اطمینان می توان گفت که کل ال سی دی باید تعویض شود.

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکلات مذکور شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

 

تست تاچ اسکرین آیفون

برای تست تاچ آیفون می توانید انگشتتان را روی یک آیکون در صفحه هوم آیفون نگه دارید تا کنار همه آیکون ها ضربدر نمایش داده شود. اگر از iOS13 یا بالاتر استفاده می کنید می توانید گزینه sort re-application  را بزنید تا همین اتفاق بیفتد.

حالا یکی از آیکون ها را نگه دارید و در سراسر صفحه نمایش بکشید. اگر آیکون همراه انگشت شما در تمام بخش های صفحه نمایش حرکت می کند، تاچ گوشی سالم است. اما اگر در هنگام حرکت، در یک قسمت خاص از دست شما رها می شود آن بخش از تاچ اسکرین معیوب است و کار نمی کند.

 

در اپ notes هم می توانید گزینه خودکار یا pen را انتخاب کنید و همه جای صفحه را خط خطی کنید. اگر جایی از صفحه خط کشیده نمی شود، تاچ اسکرین مشکل دارد.

 

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی تعمیر تاچ اسکرین آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.