مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

خدمات تخصصی ترمیم بوت گوشی آیفون

مراحل درخواست آنلاین تعمیر بوت گوشی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

چه زمانی به تعمیرکار مراجعه کنیم؟

نشانه های مشکل بوت آیفون

  • گیر کردن روی لوگوی اپل
  • بوت لوپ گوشی
  • ماندن روی لوگوی اپل و ری استارت شدن مکرر
  • بوت نشدن گوشی
  • عدم نمایش آیکون باتری زمانی که گوشی را در حالت خاموش به شارژ می زنید
  • زمانی که گوشی را به کامپیوتر وصل می کنید هیچ واکنشی ندارد.

در صورتی که گوشی آیفون شما دچار مشکلات مذکور شده است، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین در پایین صفحه از مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو کمک بگیرید.

حل مشکل بوت آیفون

اگر گوشی شما بوت نمی شود یا روی لوگوی آیفون گیر کرده، می توانید از روش ری استارت گوشی کمک بگیرید. گاهی اوقات بعضی از آپدیت ها یا جیلبریک کردن گوشی باعث این مشکل می شوند. مشکل بوت آیفون عمدتا نرم افزاری است و باید توسط متخصصین تعمیرات نرم افزار موبایل حل شود. زانکو تیمی مجرب از تعمیرکاران نرم افزار موبایل را گرد هم آورده است تا مشکل بوت گوشی شما را به صورت تضمینی حل کند.

 

چرا خدمات تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو؟

فرم درخواست آنلاین خدمات تخصصی ترمیم بوت گوشی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.