تعویض گلس گوشی

تعویض گلس گوشی موبایل

تعویض گلس گوشی موبایل یکی از تعمیرات رایج در گوشی های هوشمند است. اگر گلس گوشی موبایل شما شکسته می توانید از خدمات تعویض گلس گوشی موبایل آموزشگاه تعمیرات زانکو استفاده کنید. 

برای بهره گیری از خدمات تعمیرات آنلاین گوشی موبایل زانکو کافی است فرم درخواست تعمیر آنلاین را پر کنید.

در صورتی که قصد دارید خودتان وارد بازار کار تعمیرات موبایل شوید می توانید در دوره آموزش تعمیرات موبایل، آموزش نرم افزار موبایل و سایر دوره های آموزش تعمیرات آموزشگاه زانکو شرکت کنید.

شکستگی گلس گوشی موبایل

برخلاف بسیاری از مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی، تشخیص شکستگی گلس گوشی بسیار ساده است. رایج ترین دلیل شکستن گلس گوشی موبایل ضربه خوردن و زمین خوردن گوشی است.

در صورتی که صفحه گوشی شما شکسته اما نمایش تصاویر هیچ مشکلی ندارد و تاچ هم کاملا سالم است، به احتمال زیاد فقط گلس گوشی شکسته و ال سی دی مشکلی ندارد.

در صورتی که نمایش تصاویر و تاچ گوشی به مشکل خورده باشد احتمال شکستگی ال سی دی گوشی وجود دارد.

تعمیر گلس شکسته گوشی

متاسفانه تنها روش برای تعمیر گلس شکسته گوشی تعویض آن است. شکستگی گلس تاثیری روی عملکرد گوشی ندارد اما چون روی صفحه نمایش شکستگی وجود دارد کار با گوشی سخت می شود. گاهی هم ممکن است شکستگی گلس طوری باشد که لبه های تیز آن دست شما را زخمی کند.

آیا تعویض گلس شکسته گوشی ضروری است؟

بسیاری از افراد گلس شکسته گوشی موبایل خود را تعویض نمی کنند و معمولا آن را نادیده می گیرند چون مشکلی در عملکرد گوشی پیش نیامده. با این حال این کار خطرناک است چون همانطور که گفتیم گلس شکسته تیز است و ممکن است باعث بریدگی شود.

از طرف دیگر شکستگی گلس باعث می شود مایعات و گرد و خاک به داخل صفحه نمایش نفوذ کند و در طول زمان صفحه نمایش دچار مشکل شود. هزینه تعویض ال سی دی گوشی نسبت به تعویض گلس گوشی بسیار بیشتر است. از این رو بهتر است گلس شکسته گوشی را به سرعت تعویض کنید.

اگر گلس شکسته گوشی به موقع تعویض نشود احتمال بروز مشکلات جدی تر مثل پیکسل سوخته، خرابی بک لایت، سیاه شدن بخش هایی از صفحه نمایش، تغییر رنگ ال سی دی و از کار افتادن کامل صفحه نمایش وجود دارد.

بهترین روش تعویض گلس ال سی دی

بهترین روش برای تعمیر گلس شکسته گوشی به طوری که ریسک خرابی بیشتر گوشی از بین برود، مراجعه به تعمیرکار متخصص است. تعمیرکاران متخصص در آموزشگاه تعمیرات زانکو مهارت و دانش لازم را برای تعویض گلس ال سی دی گوشی به صورت کاملا تضمینی و ایمن را دارند. تنها کافی است فرم درخواست تعویض گلس گوشی آنلاین زانکو را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

بدون هیچگونه نگرانی کار تعمیر گوشی و تعویض گلس گوشی موبایل خود را به تیم تعمیرکاران متخصص زانکو بسپارید. کلیه تعمیراتی که توسط زانکو صورت می گیرد کاملا تضمینی است و گوشی در سلامت کامل به شما تحویل داده خواهد شد.

روش تعویض گلس گوشی موبایل

در اینترنت روش های زیادی برای تعویض گلس گوشی توسط خود کاربر آموزش داده شده است. اما قبل از این که بخواهید از این آموزش ها استفاده کنید باید به شما هشدار دهیم که تعویض گلس گوشی کار هر کسی نیست. برای این که بتوانید گلس ال سی دی گوشی موبایل خود را تعویض کنید اول از همه باید دانش و مهارت کافی را داشته باشید و بعد، ابزار مناسب این کار را تهیه کنید. 

در صورتی که کار تعویض گلس گوشی موبایل توسط افراد نابلد و غیرمتخصص انجام شود خطر آسیب دیدن کامل صفحه نمایش و بدتر از آن، خطر خرابی جدی گوشی وجود دارد. ممکن است بسیاری از افراد برای صرفه جویی در هزینه تعمیرات تصمیم بگیرند خودشان گلس گوشی خود را تعویض کنند. با این حال باید توجه داشته باشید که ریسک این کار خیلی بالا است. در صورتی که به صفحه نمایش یا سایر قسمت های گوشی آسیب برسد، باید برای تعمیر آن هزینه چند برابری بپردازید.

چرا خدمات تعمیر موبایل زانکو را انتخاب کنیم؟

تیم مدرسین دوره تعمیرات موبایل آموزشگاه زانکو با سابقه درخشان در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات انواع تلفن همراه، خدمات تعمیرات موبایل را به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی خدمت کاربران عزیز سایت زانکو ارائه می دهند.
کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع برندهای گوشی های هوشمند برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.
شما عزیزان می توانید با اعتماد به زانکو، با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی کار تعمیرات گوشی موبایل خود را به ما بسپارید. خرابی گوشی موبایل و هزینه های آن به اندازه کافی نگران کننده است و هدف ما در آموزشگاه تعمیرات زانکو این است که با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات، فشار اضافی را از دوش مشتریان خود برداریم.
همین حالا فرم درخواست تعمیرات آنلاین موبایل را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و پروسه تعمیرات دستگاه شما در اولین فرصت آغاز شود.

مراحل ثبت سفارش آنلاین تعویض گلس گوشی

تکمیل فرم ثبت سفارش

تکمیل فرم ثبت سفارش

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری

تعویض گلس آنلاین چه مدل گوشی های پذیرفته می شود ؟

SAMSUNG

HUAWEI

APPLE

NOKIA

ASUS

LG

SONY

XIOMI

تکمیل فرم ثبت درخواست تعویض گلس گوشی

تعویض گلس گوشی

جهت استفاده از خدمات تعویض گلس گوشی موبایل زانکو این فرم را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

امکان تعویض گلس گوشی برای انواع گوشی موبایل از برندهای مختلف وجود دارد. پس از تکمیل فرم و ثبت آن، همکاران تیم تعمیرات آموزشگاه زانکو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت تا پروسه تعمیرات به سرعت شروع شود.

به تخصص و مهارت تیم زانکو اعتماد کنید و با خیال راحت تعمیر گوشی موبایل خود را به ما بسپارید.