تعمیر آنلاین سوکت شارژ گوشی موبایل

مراحل ثبت سفارش آنلاین تعویض سوکت شارژ گوشی

تکمیل فرم ثبت سفارش

تکمیل فرم ثبت سفارش

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

پردازش و تعمیرات

تحویل دستگاه به مشتری

تعویض سوکت چه مدل گوشی هایی در خدمات تعمیرات زانکو پذیرفته می شود ؟

تعمیر سوکت شارژ گوشی در آموزشگاه زانکو

تعمیر آنلاین سوکت شارژ گوشی موبایل یکی از تعمیرات متداول موبایل و تبلت است. در صورتی که سوکت شارژ گوشی یا تبلت شما کار نمی کند و مشکل پیدا کرده، می توانید از خدمات تعمیر سوکت شارژ آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو استفاده کنید.

آموزشگاه زانکو علاوه بر برگزاری دوره های آموزش تعمیرات، خدمات تعمیرات آنلاین گوشی موبایل ارائه می دهد. کلیه خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو کاملا تضمینی هستند و تعمیرات دستگاه های شما توسط برترین متخصصین تعمیرات و مدرسین برجسته زانکو انجام خواهند شد.

پس از پر کردن فرم درخواست تعمیر آنلاین همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

خرابی سوکت شارژ

سوکت شارژ گوشی و تبلت دربرابر خرابی بسیار آسیب پذیر است و خرابی سوکت شارژر یکی از خرابی های متداول است. علت آن هم این است که اتصال و قطع کردن مکرر سیم شارژر به سوکت شارژ پس از مدتی می تواند باعث خرابی آن و حرکت، خم شدن یا آسیب دیدن قطعات داخلی گوشی شود. گاهی اوقات زمین خوردن گوشی مشکلاتی را در شارژ شدن آن ایجاد می کند.

در صورتی که گوشی شما به خوبی شارژ نمی شود و مشکل شارژ شدن دارد احتمال دارد که این مشکل ناشی از خرابی سوکت شارژ گوشی باشد.

از کجا بفهمیم سوکت شارژ گوشی خراب است؟

ممکن است سوکت شارژ شما کثیف شده باشد و گرد و خاک و ذرات خارجی آن را مسدود رده باشند. می توانید با اسپری هوا، گرد و خاک را از داخل سوکت خارج کنید. اگر با این کار مشکل شما حل نشود، باید سوکت به طور تخصصی تمیز شود.

برای تمیز کردن بهتر سوکت شارژ گوشی می توانید پس از خاموش کردن دستگاه، باتری را خارج کنید و با استفاده از الکل یا مایع تمیز کننده لنز، بخش داخلی سوکت را به طور کامل تمیز کنید. 

علت دیگر شارژ نشدن گوشی ممکن است استفاده از شارژر نامناسب باشد. آیا از شارژر اورجینال گوشی استفاده می کنید؟ ممکن است بعضی شارژر ها برای گوشی شما مناسب نباشند یا اصلا در پورت شارژر جا نخورند بنابراین همیشه باید از شارژر اورجینال گوشی استفاده کنید.

گاهی اوقات گیره های فشاری داخل کانکتور انتهای سیم شارژر بیش از حد فشرده می شوند. می توانید با سوزن این گیره ها را کمی به سمت بالا بکشید. 

تعمیر سوکت شارژ گوشی

اگر بعد از تمیز کردن سوکت شارژر باز هم مشکل حل نشد و هنوز گوشی شما به خوبی شارژ نمی شود، می توانید با پر کردن فرم درخواست تعمیرات آنلاین آموزشگاه زانکو، از خدمات ما بهرمند شوید. 

علت خرابی سوکت شارژ گوشی چیست؟

خرابی سوکت شارژ گوشی دلایل زیادی دارد اما مهم ترین آن عدم مراقبت صحیح از گوشی و شارژر آن است. ورود گرد و غبار، ذرات خارجی و حتی رطوبت و آب به سوکت شارژ می تواند باعث خرابی آن شود. 

پیشنهاد می شود هر چند وقت یک بار با خلال دندان سوکت شارژ را تمیز کنید البته این کار باید با احتیاط انجام شود. چرا که ممکن است به قطعات داخلی و سوکت شارژ گوشی آسیب برسد.

علت کم شدن شارژ گوشی هنگام شارژ چیست؟

گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که وقتی گوشی به شارژ است، اما باز هم شارژ آن کم می شود. مسئله کم شدن شارژ گوشی هنگامی که به شارژ است ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد:

  1. خرابی آداپتور یا کابل شارژ
  2. اتصالی در بخش آی سی شارژ گوشی
  3. معیوب بودن باتری گوشی
  4. نیاز به فکتوری ریست گوشی

نشانه های خرابی سوکت شارژ موبایل

  1. قطع و وصل شدن شارژر گوشی
  2. شارژ شدن گوشی در یک زاویه خاص
  3. شارژ نشدن گوشی با هیچ شارژری

تکمیل فرم ثبت درخواست آنلاین تعویض سوکت شارژ گوشی

چرا باید مجموعه زانکو رو برای ارائه خدمات انتخاب کنیم ؟

تیم مدرسین دوره تعمیرات موبایل آموزشگاه زانکو با سابقه ی درخشان در زمینه تعمیرات و آموزش تعمیرات انواع تلفن همراه، تعمیرات تلفن های همراه کاربران عزیز آموزشگاه زانکو را انجام می دهند. از این رو به کیفیت و دقت تعمیرکاران موبایل زانکو ایمان داشته باشین و با خیال راحت تعمیرات تلفن همراه خود را به ما بسپارید. 

علاقمندان به حرفه تعمیرات موبایل نیز می توانند برای کسب اطلاع درباره هزینه کلاس و لوازم آموزش تعمیرات موبایل و شرایط این دوره از طریق واتساپ با پشتیبانی زانکو در ارتباط باشند