زانکو
زانکو
سئو سایت در سعادت آباد

توضیحات آگهی

سئو چیست؟
سئو (SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization یا بهینه سازی موتور جستجو، به معنی فرایند بهینه سازی یک سایت است به صورتی که به میزان بیشتری دیده شود. سئو عمدتا روی بهبود رتبه یک سایت در موتور های جستجو مثل گوگل تمرکز می کند. هر چه رتبه یک سایت در گوگل بهتر باشد، احتمال این که کاربران از آن بازدید کنند بیشتر است. زمانی که یک وبسایت ترافیک بیشتری داشته باشد، شانس درآمد زایی بیشتری هم خواهد داشت.

اهمیت سئو چیست؟
تقریبا 93% از بازدید کنندگان یک سایت از موتور های جستجو می آیند. اگر می خواهید سایت شما دیده شود، باید مطمئن شوید که سایت شما در موتور های جستجوی بزرگی مثل گوگل ثبت شده و رتبه خوبی در نتایج به دست آورده است.

برای درک اهمیت فوق العاده بالای سئو کافی است به نکات زیر توجه کنید:
75 درصد از جستجو کنندگان در گوگل به صفحه دوم نتایج نمی روند
هر روز بیشتر از 5.8 بیلیون سرچ در گوگل انجام می شود
گوگل سالانه بیش از 2 تیلیارد سرچ دارد
به طور متوسط سایتی که رتبه یک را در نتایج گوگل به دست آورده 19.3% از کلیک ها را دریافت می کند و سایتی که رتبه دارد 10.57%
سالانه بین 16 تا 20 درصد از سرچ ها جدید هستند، یعنی عباراتی که قبلا هرگز سرچ نشده بودند
60% از جستجوهای گوگل در گوشی موبایل انجام می شود
گوگل صاحب 95 درصد از بازار موتور های جستجوی موبایل در ایالات متحده است
حدود 33% از جستجو هایی که با موبایل در گوگل انجام می شود، مرتبط با موقعیت مکانی هستند
46 درصد از جستجو ها برای محصولات از گوگل شروع می شود
این چند آماری که به آن ها اشاره کردیم، به وضوح قدرت گوگل و اهمیت آن را نشان می دهند. در یک دنیای ساده تر، شاید میشد یک سایت راه اندازی کنیم و منتظر بمانیم بازدید کنندگان آن را پیدا کنند. با این حال، در دنیای پر رقابت امروزی، سایت های بسیار زیادی روی موضوعات مشابه کار می کنند و رقیب هم به حساب می آیند. این موتور جستجو است که باید تصمیم بگیرد در نتایج سرچ کدام سایت را در رتبه اول نمایش دهد، کدام سایت را در رتبه دوم و … .

سایتی که در نتایج جستجو رتبه بهتری بگیرد، کاربران بیشتری از آن بازدید می کنند و شانس درآمد زایی بالاتری دارد. پیاده سازی صحیح و اصولی سئو تنها روشی است که به وسیله آن می توانید برای کلمات مختلف حوزه کاری خودتان در گوگل و سایر موتور های جستجو، رتبه بهتری بگیرید و بازدید کنندگان بیشتری به سایت شما هدایت شوند.

خدمات سئو سایت چیست؟
خدمات سئو سایت یا همان خدمات بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو با هدف افزایش بازدید و ترافیک وبسایت ها انجام می شود. خدمات سئو معمولا توسط تیم های تخصصی سئو مثل تیم متخصصین سئو زانکو یا فریلنسر ها ارائه می شود.

چه فاکتور هایی در سئو بیشترین اهمیت را دارند؟
همانطور که گفتیم سئو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر به درستی و توسط متخصصین ماهر پیاده سازی شود، می تواند بازدیدکنندگان زیادی را به سایت شما هدایت کند. برای این که بهتر درک کنیم موتور های جستجو چطور تصمیم می گیرند به یک سایت رتبه بهتری بدهند، بهتر است نگاهی به فاکتور های مهم در سئو سایت بیندازیم. موتور های جستجو همانند گوگل از الگوریتم های خاصی برای آنالیز و رتبه دادن به سایت استفاده می کنند. در این الگوریتم ها از صد ها فاکتور مختلف استفاده می شود که مهم ترین و کلیدی ترین آن ها عبارتند از:

ساختار سایت
محتوا
تایتل ها
کلمات کلیدی
تجربه کاربری UX
سئو تکنیکال
لینک سازی داخلی و خارجی
یوزر فیدبک متریک
بک لینک
مدیر سئو کیست؟
مدیر سئو یک متخصص در حوزه سئو است که وظیفه طراحی و پیاده سازی یک استراتژی سئو برای یک وبسایت یا یک شرکت را بر عهده دارد. مدیر سئو در کار های مربوط به سئو در سطح استراتژیک، تاکتیکی و عملیاتی مشارکت دارد.

مدیر سئو وظیفه رهبری تیم سئو را برعهده دارد و بهترین استراتژی را با توجه به نیاز های شرکت طراحی و پیاده سازی می کند. همچنین کار آنالیز و تحقیق عملکرد سایت و تحلیل رقبا نیز یکی از وظایف مهم مدیر سئو است.

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟
روزانه حدود 3.5 بیلیون سرچ در گوگل انجام می شود. این تنها مربوط به گوگل است نه سایر موتور های جستجو مثل بینگ. با این حجم بالای سرچ، وبسایت های مختلف برای کسب رتبه های بالا در صفحه نتایج سرچ گوگل دائما در حال رقابت هستند. رتبه بالاتر یعنی دیده شدن بیشتر و دیده شدن بیشتر یعنی شانس درآمد زایی بیشتر.

موفقیت در این بازار پر رقابت شانسی نیست بلکه به تخصص، تجربه و مهارت بالا نیاز دارد. تنها از طریق یک تحقیق کلمه کلیدی تخصصی و استراتژی سئو حرفه ای است که کسب و کار شما می تواند در صفحه نتایج گوگل دیده شود و بازدید کنندگان را به سمت خود جذب کند.

اینجاست که خدمات سئو به شما کمک می کند. همکاری با یک تیم از متخصصین سئو که دانش و تجربه لازم را در این زمینه دارند، می تواند به شما کمک کند میانبر بزنید و در مدت زمان به نسبت کوتاه تری، به نتایج بسیار بهتری دست پیدا کنید.

سئو رایگان، سئو ارزان و عباراتی از این دست، از جمله عبارات پر جستجو در این حوزه هستند، چرا که بعضی افراد تصور می کنند پرداخت هزینه برای خدمات سئو معقول نیست و می توان از آن صرفنظر کرد. در حالی که برعکس، کسب و کار هایی که برای سئو هزینه می کنند، در کوتاه مدت چند برابر هزینه اولیه را دوباره به دست می آورند.

دریافت خدمات سئو سایت حرفه ای زانکو به این معنی است که تیمی از متخصصین با تجربه در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ به صورت متمرکز روی موفقیت و رشد کسب و کار شما تمرکز می کنند. این یعنی:

افزایش ترافیک سایت
افزایش مشتری
به حداکثر رساندن روش
شناخته شدن هر چه بیشتر برند
و افزایش فزاینده درآمد
انواع خدمات سئو
خدمات سئو انواع مختلفی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم:

1. خدمات سئو تکنیکال سایت
خدمات سئو تکنیکال وبسایت به آنالیز و بهینه سازی فاکتور های تکنیکال وبسایت که روی رتبه آن اثر دارند می پردازد. این فاکتور ها عبارتند از: کارآمدی کد، سرعت سایت، پاسخدهی در موبایل و SSL/HTTPS.

کارآمدی کد وبسایت
یک فاکتور مهم در بهینه سازی وبسایت، میزان کارآمدی کدی است که وبسایت با آن توسعه یافته. کد نویسی نامناسب می تواند سرعت لود سایت را کاهش دهد و ارزش محتوای صفحه را پایین بیاورد. وقتی کد نویسی به حداقل برسد، تغییراتی که در محتوای صفحه می دهیم، بهتر توسط گوگل شناخته می شود.

سرعت سایت در سئو تکنیکال
الگوریتم رتبه دهی گوگل دائما در حال آپدیت شدن است تا تجربه کاربران را ارتقا دهد. گوگل علاوه بر این که دقیق ترین نتایج مرتبط با یک عبارت جستجو شده را به شما نشان میدهد، در رتبه دادن به سایت ها به سرعت سایت هم توجه دارد.

سایتی که سرعت بالاتری داشته باشد، تجربه بهتری را برای کاربرانش فراهم می کند. اگر دو سایت را از نظر بقیه فاکتور ها برابر در نظر بگیریم، گوگل به سایتی رتبه بهتر می دهد که سرعت بیشتری داشته باشد چرا که سرعت بیشتر یعنی تجربه کاربری بهتر. زمان لود شدن یک صفحه باید زیر 2.5 ثانیه باشد.

پاسخدهی سایت در موبایل
فاکتور مهم دیگری که در سئو تکنیکال به آن می پردازیم، پاسخدهی یا responsiveness سایت در موبایل است، یعنی لایه سایت تا چه اندازه می تواند با نوع دستگاهی که برای بازدید از سایت از آن استفاده می شود، سازگار شود. وقتی یک سایت پاسخدهی داشته باشد، تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند.

وبسایت هایی که پاسخدهی ندارند، وقتی با موبایل باز می شوند، با عرض کاملی که برای مشاهده در کامپیوتر مناسب است باز می شوند. در این حالت اندازه محتوای سایت به شدت کوچک می شود و اصلا خوانا نیست.

گوگل به سایت هایی که دارای پاسخدهی در موبایل هستند نسبت به سایت هایی که اینطور نیستند، رتبه های بهتری می دهد.

SSL/HTTPS سایت در سئو تکنیکال
گوگل مثل کاربرانش سایت هایی که امنیت دارند را بیشتر ترجیح می دهد. یک سایتی که بد افزار دارد یک مثال افراطی از یک سایت غیر ایمن است. بی شک هیچکس نمی خواهد کامپیوترش با بازدید از یک سایت غیر ایمن ویروسی شود. به همین دلیل است که گوگل دائما در حال تاکید روی داشتن یک سایت ایمن است و مدام روی برتری سایت های HTTPS نسبت به سایت های HTTP تاکید می کند.

HTTPS به سایت هایی گفته می شود که با یک گواهی SSL محافظت می شوند. SSL مخفف عبارت Secure Sockets Layer به معنی لایه امن پروتکل است، یک پروتکل ارتباطات است که یک ارتباط ایمن را بین بازدید کننده و سایت ایجاد می کند. محافظت از اطلاعات ورودی بازدیدکننده و دریافت شده از سوی وبسایت برای گوگل بسیار مهم است، بنابراین سایت هایی که گواهی SSL دارند یعنی HTTPS هستند نسبت به سایت های http رتبه بهتری دریافت می کنند.

2. خدمات سئو آن پیج وبسایت
خدمات سئو آن پیج وبسایت شامل بهینه سازی المان های مشهود در صفحه است که می توانند روی رتبه سایت تاثیر بگذارند. این المان ها عبارتند از:

تایتل صفحه و متا دیسکریپشن برای سئو
تایتل و متا دیسکریپشن به دو دلیل در رتبه گرفتن سئو ضروری هستند. اولا هر دو باید حاوی کلمه کلیدی های اصلی شما باشند تا گوگل معنای صفحه شما را درک کند. به جای استفاده از تعداد زیادی کیوورد بی ربط (روش قدیمی) باید از کیوورد های متنوع مرتبط با محتوای صفحه استفاده کنید.

بهترین راه این است که از کلمات هم معنی، انواع مختلف یک کلمه، و ترتیب مختلف کلمات استفاده کنید. تیم خدمات سئو سایت زانکو، بهترین شیوه بهینه سازی تگ های تایتل و متا دیسکریپشن را برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت پیاده سازی می کند.

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود تایتل های صفحه و متا دیسکریپشن ها برای سئو مهم باشند این است که کمک می کنند در نتایج گوگول سایت شما از سایر رقبا متمایز باشد.

بهترین تکنیک های سئو در حال حاضر فاکتور های بهینه سازی جدید تر مورد استفاده توسط گوگل را در بر می گیرند، مثلا عوامل وابسته به مشارکت کاربر مثل زمان صرف شده در سایت، بانس ریت bounce rate و نرخ کلیک click-through rate.

وقتی گوگل تشخیص بدهد که کاربر برای مدت زمان طولانی تری در یک صفحه از سایت مانده و با سایت تعامل بیشتری داشته، رتبه بهتری به آن می دهد. زمانی که تایتل و دیسکریپشن یک پیج دقیق و جذاب باشد، کلیک بیشتری می گیرد و بانس ریت آن کاهش می یابد.

سئو هدینگ صفحه
گوگل به صفحاتی که ساختار یافته تر هستند، پاداش بیشتری می دهد. استفاده از هدینگ ها به شما کمک می کند تا محتوای یک صفحه را سازماندهی کنید. مثل مقالات و مجلات و روزنامه ها، در محتوای سایت هم از هدر و هدلاین استفاده می شود.

به زبان سئو، هدینگ ها شامل تگ های H1 و H2 هستند که تایتل های کلی تر را پوشش می دهند. وقتی که مطالب کلی تر در هر موضوع مورد بحث و بررسی قرار بگیرند، می توان برای جدا کردت هدر های کم اهمیت تر از تگ های H3 و H4 هم استفاده کرد.

استفاده صحیح و اصولی از تگ های هدر برای رتبه گرفتن در گوگل بسیار مهم است. خدمات سئو سایت زانکو به شما کمک می کند هدینگ های سایت را برای رتبه گرفتن در گوگل به بهترین شکل ممکن بهینه سازی کنید.

محتوای سایت
جمله content is king یا محتوا پادشاه است یکی از جملات معروف در زمینه سئو است که احتمالا شما هم آن را شنیده اید و البته واقعیت هم دارد. هدف اساسی موتور های جستجو این است که کاربران را به سمت محتوایی هدایت کنند که بیشترین ارتباط را با عبارتی که جستجو کرده اند دارد.

همانطور که گفتیم گوگل مقدار زمانی که کاربر در صفحه سایت شما باقی می ماند و بانس ریت و سایر متریک های مربوط به بازدیدکننده را سنجیده و بر اساس آن به سایت شما رتبه می دهد.

اگر فقط روی بهینه سازی تایتل ها، متا دیسکریپشن ها و هدینگ ها برای بهبود رنکینگ سایت تمرکز کنید، نتیجه کوتاه مدتی می گیرید. محتوای صفحه باید برای بازدیدکننده ارزش آفرینی کند.

مثلا وقتی یک سایت فقط خدمات یا محصولاتش را لیست می کند، خیلی کار مفیدی برای کاربر انجام نداده. اما زمانی که به مزایا و ارزش آن خدمات و محصولات می پردازد، محتوای صفحه بیشتر به درد کاربر می خورد و به او کمک م یکند.

زمانی که یک صفحه سایت دقیق باشد، طراحی جذابی داشته باشد و از ویدیو، عکس و سایر محتواهای چند رسانه ای در آن استفاده شده باشد، کاربر با صفحه تعامل بیشتری خواهد داشت و رنکینگ صفحه بهتر خواهد شد.

انواع محتوای سایت
محبوب ترین انواع محتوای سایت را در ادامه با هم بررسی می کنیم. این محتوا ها هم به رشد سایت شما کمک می کنند، هم برای بازدیدکنندگان مفید هستند:

محتوای بلاگ سایت
گوگل طرفدار محتوای جدید است بنابراین طبیعتا بلاگ ها گزینه بسیار مناسبی برای تولید محتوای تازه هستند. محتوای بلاگ معمولا یک محتوای کوتاه در حد 1000 کلمه است که به موضوعات مرتبط با کسب و کار شما می پردازد. مخاطبین معمولا بلاگ هایی را دنبال می کنند حاوی نکات و اطلاعات مفید و اختصاصی هستند.

محتوای صفحات خدمات سایت
صفحات خدمات سایت صفحاتی در سایت هستند که به خدماتی که شما ارائه می کنید می پردازند. محتوایی که در این صفحات گذاشته می شوند بسیار مفید هستند چرا که وقتی شخصی به قصد دریافت خدمات از شما، وارد صفحه خدمات می شود از اطلاعاتی که در محتوای صفحه آمده برای ارزیابی کیفیت خدمات استفاده می کند.

محتوای صفحه خدمات سایت به کاربر نشان می دهد که آیا خدماتی که شما ارائه می دهید به درد او می خورد یا نه و خدمات شما چقدر تخصصی و حرفه ای است. محتوای صفحه خدمات سایت فرصت فوق العاده ای است برای این که خدمات کسب و کار خود را به بهترین شکل به بازدیدکنندگان معرفی کنید.

محتوای صفحات محصول سایت
مثل محتوای صفحه خدمات سایت، محتوای صفحات محصول سایت نیز به ارائه یک سری توضیحات و تصاویر از محصولاتی که شما می فروشید می پردازد. در صفحه محصول، شما درباره محصولاتی که می فروشید اطلاعات دقیق به مشتری ها ارائه می کنید. اطلاعاتی مثل ابعاد، رنگ ها، اندازه ها، موارد به کار رفته و … محصول. این صفحه ها می توانند تا حد زیادی تعیین کنند که محصول شما تا چه اندازه به فروش می رسد و چند درصد از بازدیدکنندگان از صفحه، محصول را خریداری می کنند.

محتوای طولانی سایت
محتوای طولانی به محتوای بالای 2000 کلمه گفته می شود. این محتوا می تواند اطلاعات بسیار مفیدی را درباره مسائل مربوط به کسب و کار شما در اختیار مخاطبین قرار دهد. مثلا اگر تولید کننده هستید، می توانید یک محتوای طولانی درباره یک نوع خاص از مواد اولیه ای که استفاده می کنید در سایت خود منتشر کنید.

هدف از انتشار محتوای طولانی در سایت این است که به شما این فرصت را می دهد که اطلاعات جامعی درباره مباحث مفید و محبوب در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید. با انتشار محتوای طولانی مناسب، شما می توانید به تنها منبعی تبدیل شوید که کاربر برای درک کامل آن مباحث خاص نیاز دارد.

3. خدمات سئو آف پیج وبسایت
خدمات سئو آف پیج وبسایت شامل پیاده سازی المان های بهینه سازی ای است که به خود صفحه ربطی ندارند. تکنیک های سئو آف پیج به شما کمک می کنند که قدرت دامنه سایت را افزایش دهید. قدرت دامنه سایت نشان دهنده اعتبار و توانایی یک سایت در گرفتن رتبه خوب است.

با وجودی که سئو آن پیج می تواند به وبسایت برای یک سری کلمات خاص رتبه خوبی دهد و به موتور های جستجو کمک کند که معنای سایت و صفحات آن را بفهمند، سئو آف پیج به افزایش قدرت دامنه سایت و برداشت گوگل از این که سایت باید نسبت به رقبا چه رتبه ای بگیرد کمک می کند.

فاکتور هایی که در سئو آف پیج باید به آن ها توجه داشته باشیم عبارتند از:

سوشال مدیا
استفاده از سوشال مدیا به آگاهی برند کمک کرده و به صورت بالقوه بازدیدکنندگان سایت را افزایش می دهد. هر چه یک سایت بیشتر در سوشال مدیا فعالیت داشته باشد، احتمال این که کاربران سوشال مدیا از آن بازدید کنند بیشتر است.

از لحاظ سئو آف پیج، اولویت گوگل این است که محتوای با کیفیت را به دست کاربرانش برساند. این که یک محتوا چند بار به صورت آنلاین اشتراک گذاری می شود یکی از بهترین شاخص هایی است که محتوای با کیفیت را مشخص می کند. بازاریابی شبکه های اجتماعی یک روش عالی برای تشویق کاربران به اشتراک گذاری محتوای سایت است.

بک لینک
بک لینک ها در قلب الگوریتم رنکینگ گوگل قرار دارند. برای گوگل، بک لینک از یک سایت به سایت دیگر شبیه همان توصیه های دهان به دهان است. هر چه یک سایت بک لینک بیشتری دریافت کند، گوگل آن سایت را به عنوان یک سایت معتبر می شناسد و در نتیجه رتبه بهتری به آن می دهد. چون بک لینک ها برای قدرت دامنه و رتبه سایت ضروری هستند، خیلی مورد سوءاستفاده قرار می گیرند.

یک سری شرکت های ارائه خدمات سئو که از روش های جدید و بهینه لینک سازی استفاده نمی کنند، بیشتر روی کمیت بک لینک ها تمرکز دارند. اما چیزی که اثر بیشتری روی رتبه سایت دارد، کیفیت بک لینک ها است.

یک بک لینک با کیفیت از یک سایت شناخته شده، مورد اعتماد و معتبر بهتر از 10 یا حتی 100 بک لینک ضعیف است. کلید دریافت بک لینک های با کیفیت، تولید محتوای ارزشمند در وبسایت است به طوری که دیگران تمایل داشته باشند به عنوان رفرنس از آن استفاده کنند.

استفاده از محتوای چند رسانه ای
اگر سایت شما پر از نوشته باشد، هر چقدر هم محتوای خوبی داشته باشید، به احتمال حوصله مخاطب سر می رود و متن را تا آخر نمی خواند. برای این که چنین مشکلی پیش نیاید و بتوانید کاربر را برای مدت زمان بیشتری در سایت نگه دارید، می توانید از المان هایی مثل عکس ها، طرح های گرافیکی و ویدیو ها استفاده کنید. زمانی که از این المان های جذاب استفاده می کنید، به کاربران اجازه می دهید کاملا با محتوای صفحه شما درگیر شوند.

4. خدمات سئو ارگانیک وبسایت
سئو ارگانیک نوعی از سئو است که روی بهبود رتبه سایت در نتایج ارگانیک سرچ تمرکز می کند. یعنی همان نوع کلاسیک سئو که با تحقیق کلمه کلیدی یا کیوورد ریسرچ شروع می شود. تکنیک های زیادی برای سئو ارگانیک وجود دارد که از جمله آن ها می توان به سئو آن پیج، سئو آف پیج، بهینه سازی محتوای سایت، لینک سازی داخلی و خارجی و استفاده از سوشال مدیا.

5. خدمات لوکال سئو وبسایت (سئو محلی)
خدمات لوکال سئو وبسایت برای کسب و کار هایی که به دنبال جذب مشتری های محلی هستند کاربرد زیادی دارد. لوکال سئو یا سئو محلی نسبت به سئوی ارگانیک جدید تر است و سایت را برای رنکینگ محلی (وابسته به لوکیشن) بهینه سازی می کند. در سئو محلی هدف رتبه گرفتن در نتایج سرچ افرادی است که در یک منطقه جغرافیایی خاص قرار دارند.

اگر دقت کرده باشید گوگل در بالای صفحه نتایج یک نقشه با 3 تا از کسب و کار های محلی آن ناحیه را نمایش می دهد. این فهرست محلی یک فرصت استثنایی برای کسب و کار های کوچکی است که به دنبال جذب مشتری محلی هستند.

تکنیک های سئو که برای سئوی محلی استفاده می شوند با سئوی ارگانیک متفاوت هستند. کسب و کار هایی مثل رستوران ، تعمیرات خودرو، برقکاری، لوله کشی و … از جمله کسب و کار هایی هستند که می توانند از خدمات لوکال سئو وبسایت بهره زیادی ببرند.

آشنایی با تیم خدمات سئو سایت زانکو
تیم خدمات سئو با مدیریت و سرپرستی مجید سالاری، موسس و مدیر عامل آموزشگاه زانکو و مدیر سئو برند های مطرحی از جمله نمایندگی سامسونگ در ایران، فروشگاه دماکالا و … به همراه تیم سئو زانکو آماده ارائه خدمات تخصصی سئو سایت به شما عزیزان است.

تیم سئو سایت زانکو چه خدماتی ارائه می دهد؟
خدمات تحقیق کلمات کلیدی
خدمات کیوورد تارگتینگ
خدمات مدیریت محتوای سایت
خدمات سئو محصولات سایت
خدمات استراتژی محتوای سئویی سایت
خدمات سئوی داخلی سایت
خدمات سئو خارجی سایت
خدمات بهبود سرعت سایت
خدمات تولید محتوای سایت
پشتیبانی دائمی سئو
خدمات مشاوره حرفه ای سئو
خدمات سئو زانکو برای چه وبسایت هایی مناسب است؟
همانطور که گفتیم برای این که وبسایت شما در نتایج گوگل کلیک بگیرد و بازدید کنندگان به آن مراجعه کنند، باید در گوگل رتبه بگیرد. معمولا کاربران وقتی عبارتی را در گوگل سرچ می کنند، به نتایج همان صفحه اول اکتفا می کنند و دیگر به صفحات دوم و سوم گوگل نمی روند. به زبان ساده، اگر سایت شما در صفحات غیر اول گوگل رتبه بگیرد، عملا به دست فراموش سپرده می شود.

بنابراین شما هر سایتی که داشته باشید، برای این که بازدیدکننده به آن بیاید، باید از خدمات سئو استفاده کنید. این که هدف شما از تاسیس سایت چیست و قصد دارید چقدر از آن درآمد کسب کنید، تعیین می کند که آیا باید از خدمات سئو استفاده کنید یا نه.

در صورتی که قصد دارید خدمات یا محصولات خاصی را بفروشید یا به هر روش دیگری از سایت خود درآمد داشته باشید، حتما سایت شما باید سئو شود.

هزینه سئو سایت در زانکو
قیمت گذاری سئو سایت به شیوه های مختلفی انجام می شود و شما می توانید با تیم سئو درباره نحوه همکاری و هزینه سئو سایت به توافق برسید.

· هزینه سئو سایت به صورت ساعتی
این پلن برای کسب و کار های کوچک کاربرد دارد و به ازای هر ساعت کار، هزینه مشخصی را به تیم سئو پرداخت می کنند.

· هزینه سئو سایت به صورت ماهانه
این پلن برای کسب و کار های متوسط تا بزرگ و افرادی که ترجیح می دهند در ماه یک مبلغ مشخص را برای سئو سایت هزینه کنند مناسب است.

· هزینه سئو سایت بر اساس کلمه کلیدی
کسب و کار هایی که قصد دارند برای یک کلمه کلیدی مشخص در گوگل رتبه بگیرند و تمرکز آن ها تنها روی یک سری کلمات کلیدی مشخص است، می توانند از این پلن استفاده کنند.

هزینه سئو سایت به صورت پروژه ای: شما می توانید برای همکاری با تیم خدمات سئو سایت به صورت پروژه ای قرار داد ببندید.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که سایتی که برای سئو هزینه می کند، در مدت زمان به نسبت کوتاهی می تواند هزینه های پرداختی را جبران کرده و به کسب سود بپردازد. البته باید توجه داشته باشید که سئو یک فرایند زمان بر است و برای این که به نتیجه نهایی برسید باید صبور باشید. اما با همکاری با یک تیم متخصص و حرفه ای، می توانید موفقیت کسب و کار خود را تضمین کنید.

چگونه سایت خود را سئو کنیم
با توجه به تخصصی بودن سئو و پر رقابت بودن بازار، اگر خودتان سئو کار نیستید، بهتر است خدمات سئو را به تیم های متخصص این حوزه بسپارید. حتی بسیاری از سئو کاران که کسب و کار خود را آغاز می کنند، زمانی که کسب و کار آن ها تا حد خاصی رشد می کنند، ترجیح می دهند سئو سایت خود را به تیم های ارائه دهنده خدمات سئو واگذار کنند.

شما عزیزان می توانید برای سئو سایت خود، با تیم خدمات سئو سایت زانکو همکاری کنید. ما در زانکو یک تیم توانمند و حرفه ای از متخصصین این حوزه را با مدیریت و سرپرستی مجید سالاری، مدیرعامل و موسس برند زانکو گرد هم آورده ایم و سعی می کنیم خدمات سئو سایت را با بالاترین کیفیت و بازدهی به شما عزیزان ارائه دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق چت آنلاین سایت با متخصصین بخش خدمات وبسایت زانکو تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سئو سایت در سعادت آباد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *