زانکو

آموزش گیتار - زانکو

تومان

تومان

 • افزودن به علاقه‌مندی 205 بازدید 350,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 564 بازدید 250 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 21 بازدید تماس بگیرید
 • آموزش گیتار

  آموزش ساز گیتار

  گیتار نوعی ساز زهی است که با پیک یا انگشت نواخته می‌شود و از این جهت که سیم‌های آن در اثر ارتعاش تولید صدا می‌کنند، به سازهای گروه کوردوفون (به فرانسوی: Cordophones) یا زه‌صدا تعلق دارد. این نوع گیتار شش سیم دارد و این ساز علاوه بر داشتن قدمت تاریخی قابل توجه (چه از لحاظ ساختار آن و چه از لحاظ تکنیک‌های نوازندگی) توانسته‌است هم‌گام با تحولات موسیقی غرب پیشرفت چشمگیری داشته باشد؛ که در نتیجه گونه‌های متفاوتی از ساز گیتار به وجود آمده و هم‌اکنون جایگاه ویژه‌ای در موسیقی جهان دارد. تصویر پیک گیتار گیتار به دو روش یا دو سبک نواخته می شود: فینگر استایل (نواختن با انگشت) و پیک استایل (نواختن با پیک). سبک های کلاسیک و فلامنکو عمدتا به سبک فینگر استایل اجرا می شوند و سبک های جاز، بلوز، راک و متال اغلب به روش پیک استایل اجرا می شوند. البته در هر دو مورد استثنا وجود دارد.

  آموزش گیتار از صفر در آموزشگاه موسیقی زانکو

    ساز گیتار یکی از شناخته شده ترین و پرطرفدارترین سازهای جهان است. در ایران هم این ساز به ویژه در میان جوانان از محبوبیت زیادی برخوردار است. سایت زانکو کلاس آموزش گیتار آنلاین از صفر تا صد را با همکاری یکی از حرفه ای ترین اساتید گیتار به صورت کاملا تضمینی و تخصصی برگزار می کند. حتی اگر چیز زیادی از موسیقی نمی دانید نیز می توانید در این دوره شرکت کنید چون دوره آموزش گیتار آنلاین از صفر تا صد زانکو همانطور که از نامش پیداست، از سطح صفر شروع می شود. اگر می خواهید نواختن ساز گیتار را یاد بگیرید، طبیعی است که در ابتدای راه سوالات زیادی ذهن شما را درگیر کند. از جمله این که آموزش گیتار را از کجا باید شروع کنیم؟ بهترین روش یادگیری گیتار چیست؟ بهترین مربی گیتار در شهر من چه کسی است؟ چه گیتاری بخرم؟ و ...

  آموزش گیتار آنلاین

  یکی از روش های مفید و پربازده برای یادگیری موسیقی و اموزش گیتار، شرکت در کلاس های آنلاین است. چون کلاس های آنلاین مدت زیادی نیست در ایران رایج شده اند، شاید این تصور برای برخی افراد پیش بیاید که اموزش گیتار آنلاین بازده لازم را ندارد. شکی نیست که تعدادی از کلاس های آنلاین در سال های اخیر به علت بی تجربگی بعضی مدرسین و آشنایی ناکافی آن ها با شیوه های بهینه آموزش آنلاین موفقیت لازم را کسب نکرده اند. اما آموزش موسیقی آنلاین اگر به صورت اصولی و صحیح ارائه شود، گاها از آموزش حضوری نیز نتایج بهتری به همراه دارد. در کلاس های اموزش گیتار آنلاین زانکو سعی شده تا جای ممکن کلیه اصول و مبانی آموزش آنلاین رعایت شود و خوشبختانه درصد رضایت بالای هنرجویان این دوره تا به امروز نشان دهنده موفقیت این روش آموزشی بوده است. آموزش گیتار از صفر، آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار الکتریک، آموزش گیتار پاپ، آموزش گیتار آنلاین، آموزش گیتار مبتدی، آموزش گیتار زدن، انواع گیتار، کلاس گیتار، کلاس گیتار چند ترم است، کلاس گیتار در مشهد، کلاس گیتار آنلاین، کلاس گیتار در تهران این روز ها تقریبا همه ما به اینترنت و ابزارهایی مثل گوشی هوشمند، لپ تاپ و تبلت دسترسی داریم و می توانیم تنها با چند کلیک هر چیزی که بخواهیم را یاد بگیریم. کلاس های اموزش گیتار آنلاین زانکو به صورت جلسات تصویری میان استاد و هنرجو برگزار می شود. در این کلاس ها مدرس مباحث را ارائه می کند و هنرجو می تواند سوالات و ایراداتش را رفع کند. مدرس در کلاس های اموزش گیتار می تواند به صورت مستقیم عملکرد هنرجو را ارزیابی کند، به او بازخورد دهد و ایردات او را رفع کند. در کل می توان گفت که هر آنچه در کلاس حضوری تدریس می شود را می توان به صورت آنلاین ارائه داد. از تدریس مباحث تئوری و عملی گرفته، تا پرسش و پاسخ و ارزیابی عملکرد هنرجو و اصلاح ایرادات. هنرجو پس از اتمام کلاس می تواند ویدئوی ضبط شده آن را بارها و بارها ببیند و تمریناتی که استاد برای او تعیین کرده را انجام دهد.

  مزایای کلاس گیتار آنلاین

  آموزش گیتار از صفر، آموزش گیتار کلاسیک، آموزش گیتار الکتریک، آموزش گیتار پاپ، آموزش گیتار آنلاین، آموزش گیتار مبتدی، آموزش گیتار زدن، انواع گیتار، کلاس گیتار، کلاس گیتار چند ترم است، کلاس گیتار در مشهد، کلاس گیتار آنلاین، کلاس گیتار در تهران آموزش گیتار به صورت آنلاین و غیرحضوری مزایای زیادی دارد. افرادی که به گیتار علاقمند هستند اما به علت محدود بودن زمان آزاد هرگز نتوانسته اند در کلاس های حضوری شرکت کنند، بیشترین بهره را از کلاس های آنلاین می برند.  علاوه بر این می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1. کیفیت کلاس ها در حد کلاس حضوری است و همان مباحثی را یاد می گیرید که در کلاس حضوری آموزش داده می شود. 2. هزینه کلاس های آنلاین نسبت به کلاس های حضوری پایین تر است. 3. کلاس ها عموما به صورت خصوصی برگزار می شوند و می توانید زمان برگزاری کلاس را با مدرس هماهنگ کنید. 4. روند پیشروی کلاس مطابق با روند پیشرفت شما است و می توانید در صورت نیاز روی بعضی مباحث بیشتر بمانید یا کندتر پیش بروید. 5. بعد از کلاس می توانید فیلم جلسات را بارها و بارها ببینید. 6. با استاد گیتار مستقیما در تماس هستید. 7. مدرس به طور مستقیم عملکرد شما را تحت نظر دارد. 8. هزینه رفت و آمد ندارید و نیازی نیست مدت زیادی را صرف رفت و آمد کنید. رفت و آمد برای افرادی که محل زندگی آن ها از کلاس دور است یا وسیله نقلیه مناسب ندارند عموما دشوار است. همچنین بعضی روزها شرایط آب و هوایی مساعد نیست یا ترافیک سنگین است و رفت و آمد از حالت عادی دشوار تر می شود. کلاس آنلاین این دردسر ها را ندارد. 9. می توانید با هماهنگی مدرس بعضی جلسات را در روزهای تعطیل یا آخر هفته برگزار کنید. 10. اگر خارج از کشور زندگی می کنید و ترجیح می دهید با مدرس ایرانی کار کنید یا برای فرزندان به دنبال یک مدرس گیتار فارسی زبان هستید، می توانید از کلاس های آنلاین استفاده کنید. 11. اگر جایی زندگی می کنید که به آموزشگاه موسیقی خوب دسترسی ندارید می توانید نزد اساتید حرفه ای و متخصص آموزش ببینید. 12. اگر مدرس مورد علاقه شما در شهر دیگری سکونت دارد، کلاس آنلاین بهترین راه حل شما است.

  آموزش گیتار زدن مبتدی

  کلاس آموزش گیتار آنلاین زانکو از سطح صفر شروع می شود و برای افراد مبتدی کاملا مناسب است. افرادی که چیز زیادی از موسیقی بلد نیستند، ممکن است فکر کنند استعداد یا توانایی لازم برای یادگیری موسیقی را ندارند. اما نگران نباشید. در کلاس آموزش گیتار آنلاین زانکو همه مبانی موسیقی تدریس می شود و فقط زمانی مدرس سراغ مباحث پیشرفته تر می رود که مطمئن شود شما مبانی را به خوبی یاد گرفته اید.

  کلاس آموزش گیتار پاپ و آموزش گیتار فلامنکو

  سبک پاپ و فلامنکو دو تا از پرطرفدار ترین سبک های گیتار هستند که علاقمندان زیادی در سراسر جهان دارند. آموزشگاه موسیقی زانکو کلاس آموزش گیتار پاپ و آموزش گیتار فلامنکو را در قالب کلاس های آنلاین و حضوری برای علاقمندان به این سبک ها برگزار می کند.در ادامه مروری بر سبک های گیتار پاپ و فلامنکو خواهیم داشت.

  معرفی سبک گیتار پاپ

  واژه پاپ از کلمه انگلیسی popular به معنای مردمی یا معروف گرفته شده است. ویژگی اصلی موسیقی پاپ انتقال احساسات به صورت ساده به محاطب است. به همین دلیل است که موسیقی پاپ در میان مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده است. سبک پاپ از دو بخش آکورد (آرپژ) و ملودی تشکیل می شود. در سبک گیتار پاپ آواز خواندن همراه با گیتار و ریتم نوازی از اهمیت بالایی برخوردار است. گیتار پاپ را هم می توان با انگشت (فینگر استایل) و هم با پیک (پیک استایل) نواخت. یکی از مزیت های عمده سبک پاپ گیتار یادگیری ساده آن است. به طور کلی یادگیری گیتار پاپ نسبت به سایر سبک ها از جمله گیتار کلاسیک و گیتار فلامنکو راحت تر است و به زمان کمتری نیاز دارد. علت راحتی یادگیری گیتار پاپ، تاکید کمتر روی تکنیک های مختلف است. برای یادگیری این سبک تسلط روی ریتم ها و آکورد گرفتن نقش اصلی را بر عهده دارد.

  معرفی گیتار فلامنکو

  سبک فلامنکو ریشه های اسپانیایی دارد. ساز گیتار در اصل یک ساز اسپانیایی است و سبک فلامنکو قدیمی ترین سبک گیتار هب حساب می آید. گیتار فلامنکو، مادر سبک های گیتار نامیده می شود. علت آن هم ریشه داشتن این سبک در موسیقی سنتی اسپانیایی است.برای نواختن گیتار فلامنکو باید از هر 4 انگشت استفاده شود. یادگیری گیتار فلامنکو نسبت به سبک های دیگر دشوار تر است. برای این که بتوانید سبک فلامنکو را یاد بگیرید باید حتما پشتکار و حوصله زیادی داشته باشید. رسیدن به درجه نوازندگی در سبک فلامنکو مستلزم داشتن درک عمیق از موسیقی است چرا که این سبک بسیار حرفه ای و تکنیکی است.

  کلاس آموزش ساز گیتار پاپ و فلامنکو

  کلاس های آموزش ساز گیتار پاپ و فلامنکو آموزشگاه زانکو به دو شیوه حضوری و آنلاین برگزار می شود. هر دو شیوه آموزشی کاملا عملی و تضمینی است و کلاس ها به صورت ترمی برگزار می شود.هر ترم آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی زانکو از 4 جلسه تشکیل می شود. جلسات بنا به صلاحدید مدرس و سطح هنرجو بین 30 تا 45 دقیقه خواهد بود.کلاس های آنلاین به صورت یک نفره و کلاس های حضوری به صورت 2 تا 4 نفره برگزار می شوند.
  Verified by MonsterInsights