زانکو

آموزش ویولن - زانکو

آگهی پیدا نشد

آموزش ویولن

آموزش جامع نت خوانی ویولن ، ریتم و نوازندگی ویولن در سطح مقدماتی، مبتدی و متوسطه​

کلاس های آموزش آنلاین / حضوری ویدیویی ویولن در سایت زانکو با تضمین صد در صدی کیفیت و پشتیبانی و امکان رفع اشکال توسط استاد برگزار می شود. اگر شما هم به این ساز خوش صدا و پرطرفدار علاقمند هستید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره از دوره های آموزش موسیقی آنلاین زانکو با ما همراه باشید. موسیقی طرفداران زیادی دارد اما خیلی افراد هرگز نواختن یک ساز را یاد نمی گیرند. بعضی ها فکر می کنند که دیگر برای آن ها دیر شده و باید یادگیری موسیقی را از سنین کودکی شروع می کردند و برخی دیگر فکر می کنند یادگیری نواختن یک ساز کار بسیار دشواری است که از عهده آن ها بر نمی آید. افرادی که تصمیم می گیرند در کلاس های موسیقی شرکت کنند نیز در انتخاب ویولن مردد هستند و ممکن است به سراغ ساز های معروف تری مثل پیانو بروند. اما اگر فکرش را بکنید، یادگیری ویولن کار سختی نیست. یادگیری ویولن از آنچه فکر می کنید راحت تر است. قیمت ساز ویولن در مقایسه با دیگر ساز ها زیاد گران نیست و گرچه یادگیری آن چالش های خاص خودش را دارد، اما اگر تمرین مستمر و علاقه داشته باشید غیرممکن نیست.

آموزش مقدماتی ویولن

اگر به ساز ویولن علاقه دارید و تصمیم گرفته اید نواختن این ساز را یاد بگیرید، طبیعی است که سوالات و دلمشغولی های زیادی شما را درگیر خود کرده باشد. معمولا در ابتدای راه یادگیری هر مهارت جدیدی، به خصوص نواختن یک ساز جدید، ابهامات و سوالات زیادی وجود دارد. مثل این که از کجا باید شروع کنم؟ چه کلاسی مناسب من است؟ کدام ساز را باید انتخاب کنم؟ بهترین شیوه یادگیری ساز ویولن چیست؟ این سردرگمی و ابهام کاملا طبیعی است و برای همه افراد مبتدی پیش می آید. به همین دلیل ما دوره آموزش مقدماتی ویولن را به طور اختصاصی برای عزیزانی که تجربه و دانش زیادی در زمینه موسیقی ندارند و می خواهند از نقطه صفر شروع کنند، طراحی و برگزار کرده ایم. همچنین، در این دوره علاوه بر این که ساز ویولن از سطح مقدماتی به شما آموزش داده می شود و کلیه اصول پایه مطرح خواهد شد، به سوالات و ابهامات شما نیز پاسخ داده خواهد شد. برای مثال مدرس دوره می تواند در صورت تمایل شما، در انتخاب و خرید ساز مناسب شما را راهنمایی کند. بنابراین می توانید با خیال راحت و اعتماد به ما، اولین گام های خود را در مسیر یادگیری ساز ویولن بردارید.

آموزش ویولن مبتدی

دوره آموزش ویولن آنلاین آموزشگاه زانکو از سطح مبتدی و مقدماتی آغاز می شود. در این دوره کلیه مباحث پایه ای همچون نت خوانی، ریتم، تولید صدا با ساز ویولن آموزش داده می شود بنابراین نیازی نیست دانش قبلی از موسیقی داشته باشید.

آموزش آنلاین ویولن

فایل پی دی اف حاوی تمرینات منتخبی از کتاب های مرجع آموزش و نمونه ای از ویدیو های نوازندگی به عنوان کاربرد نکات مطرح شده در بعضی از جلسات در اختیار هنرجو قرار داده میشود. شیوه های ارزیابی مختلف در طول دوره نیز برای تمرینات هدفمند هنرجو در نظر گرفته شده است. منابع : Le violin 1 , Le violin 2 , Le violin 3 M. Crickboom 09 Etudes F.Wolfahrt 60 Etudes F. Wolfahrt Suzuki vol 1 تمرین های گام برای ویولن Hrimaly.J کتاب کنسرتو های ساده و کوچک برای ویولن آهنگ های ساده برای ویولن

نحوه ارزیابی :

از هنرجو انتظار میرود در پایان دوره آموزش مقدماتی ویولن، تمرینات کتاب ل ویلون 1و2 و اتود ها و ملودی های مرتبط با سطح مقدماتی را اجرا کند. در پایان آموزش هر جلسه چند نمونه سوال تستی از نکات مهم دروس مطرح شده ارئه میشود که هنرجو میتواند با دادن پاسخ صحیح به آنها دسترسی به فایل جلسات بعدی پیدا کند. برای ارزیابی کلی هنرجو در دوره آموزش آنلاین ویولون مقدماتی، ابتدا ارزیابی میان دوره ای انجام میگیرد ) سه یا چهار ارزیابی در نظر گرفته شده است. که هنرجو موظف است پروژه های میان دوره ای را انجام داده و در اختیار مدرس قرار دهد؛ در پایان دوره نیز پروژه ای جامع تعریف شده است که هنرجو باید آنرا به طور کامل و با رعایت تمام نکات آموزشی اجرا کرده و در اختیار مدرس قرار دهد. در صورتی که هنرجو امتیاز قابل قبول را کسب کند میتواند گواهی پایان دوره ی آموزش مقدماتی را دریافت کند .

شرایط حضور در کلاس آموزش مقدماتی ویولن

همه ی افراد در تمام رده های سنی میتوانند در این دوره شرکت کنند؛ استفاده از این دوره نیازی به دانش و مهارت قبلی در این زمینه ندارد و همه ی مطالب به طور کامل از سطح مبتدی آموزش داده میشود. امکان برگزاری کلاس های آنلاین برای هنرجویان داوطلب وجود دارد؛ هر جلسه ی آنلاین حدودا نیم ساعت تا چهل دقیقه زمان دارد که همه ی مطالب اشاره شده در جدول آموزش داده میشود و هر جلسه هنرجو باید تمرینات مربوط به درس جلسه ی قبل را تحویل دهد
Verified by MonsterInsights