زانکو

آموزش سنتور - زانکو

تومان

تومان

 • افزودن به علاقه‌مندی 24 بازدید تماس بگیرید
 • آموزش سنتور
  کلاس آموزش سنتور نوازی در آموزشگاه موسیقی زانکو با تدریس مدرسین مختلف آموزش داده می شود. امکان برگزاری کلاس های حضوری نیز برای ساکنین شهر تهران و تبریز وجود دارد. شیوه آموزش سنتور در این کلاس ها به این صورت است که شما ابتدا تصویر شماره گذاری شده قطعه را همراه با فیلم آموزش نواختن آن از مدرس دریافت می کنید. کلیه نکات نیز همراه با این فایل ها برای شما ارسال می شود. هنرجو می تواند به صورت تماس تصویری لایو هم با مدرس ارتباط داشته باشد و به صورت مستقیم شیوه نوازندگی را از مدرس یاد بگیرد. مرحله بعد بر عهده هنرجو است. شما باید قطعه را بر اساس اصولی که از مدرس یاد گرفتید تمرین کنید و بر آن مسلط شوید. در این میان به کلیه سوالات هنرجو پاسخ داده می شود و امکان رفع اشکال در همه مراحل تدریس وجود دارد. در پایان هنرجو باید از اجرای قطعه یک ویدئو ضبط کند و برای مدرس ارسال کند تا عملکرد و پیشرفت او به دقت بررسی شود. مدرس کلیه اشکالات و ایرادات نوازندگی هنرجو را رفع کرده و سپس به مبحث بعدی خواهد پرداخت. کلیه دوره های آموزش موسیقی زانکو به صورت تضمینی با پشتیبانی کامل برگزار می شود و تا زمانی که هنرجو به مباحث مسلط نشده باشد امکان برگزاری کلاس رفع اشکال وجود دارد. کلاس آموزش سنتور آنلاین از مبتدی تا پیشرفته به صورت ترمی برگزار می شود و هر ترم از 12 جلسه تشکیل می شود. طبیعی است که سرعت پیشروی مدرس به سرعت یادگیری هنرجو بستگی دارد و تا زمانی که هنرجو به یک مبحث تسلط کافی را پیدا نکرده باشد، مباحث جدید تدریس نخواهد شد.

  مراحل یادگیری نوازندگی سنتور

  در کلاس سنتور از مبتدی تا پیشرفته آموزشگاه زانکو کلیه مباحث مرتبط با سنتور و موسیقی از پایه آموزش داده می شود. البته سرعت پیشروی به یادگیری و تمرینات هنرجو بستگی دارد. عموما در جلسه اول مباحث تئوری درباره ساز و نحوه گرفتن مضراب به هنرجو آموزش داده شده و یک سری تمرینات از او خواسته می شود. از جلسات بعد مباحث کتاب شیوه سنتورنوازی به هنرجو آموزش داده می شود. مباحثی همچون اتود، پاساژ و ارپژ و تمرینات اختصاصی و کوک کردن بنا بر تشخیص مدرس طی دوره آموزش داده خواهد شد.

  در دوره آموزش سنتور آنلاین زانکو چه کتاب هایی تدریس می شود؟

  کتاب هایی که مدرس کلاس آموزش سنتور آنلاین از مبتدی تا پیشرفته زانکو به هنرجویان آموزش می دهد عبارتند از:
  • شیوه سنتور نوازی : این کتاب نخستین کتابی است ک به هنرجو آموزش داده می شود
  • دستور سنتور
  • گلنار
  • هزاردستان
  • سی قطعه چهار مضراب
  • ردیف دوره ابتدایی سنتور
  • ردیف صبا
  • موج
  • یادگاران
  • ردیف چپ کوک صبا
  • بیست قطعه مشکاتیان

  راهنمای خرید ساز سنتور

  راهنمای خرید ساز به کلیه هنرجویان کلاس آموزش سنتور آنلاین از مبتدی تا پیشرفته زانکو به صورت رایگان ارائه می شود. این راهنمایی بر اساس بودجه و سطح هنرجو داده می شود و در صورت تمایل هنرجو می تواند از طریق خود مدرس اقدام به خرید ساز کند. در صورتی که هنرجوی زانکو نیستید و تمایل به دریافت راهنمایی تخصصی انتخاب و خرید ساز دارید از طریق پشتیبان سایت با ما تماس بگیرید. و …

  کلاس آموزش سنتور آنلاین از مبتدی تا پیشرفته زانکو

  نوازندگی سنتور با دو چوب نازک که به آن‌ها «مضراب» گفته می‌شود، انجام می‌شود. مضراب‌ها در گذشته بدون نمد بودند ولی اکنون بیش‌تر به مضراب‌ها نمد می‌چسبانند که باعث نرمتر شدن و کم زنگ‌تر شدن آوای سنتور می‌شود. در اکثر اوقات، نوازنده باید با هر یک از مضراب‌ها، نت متفاوتی را اجرا کند. به همین دلیل نوازندگی این ساز علاوه بر چابکی دست‌ها، به تمرکز ذهن نیز نیاز دارد که تنها با آزمون فراوان بدست می‌آید. سنتور سازی است که اگر نوازنده بر آن چیره شود، می‌تواند با آن کارهای زیبا و ماندگاری بیافریند. این ساز به خوبی توانایی تک نوازی و هم نوازی را دارا می‌باشد. سنتور یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین سازهای ایرانی است. آموزشگاه موسیقی زانکو دوره آموزش سنتور آنلاین را برای علاقمندان به این ساز خوش صدا برگزار می کند. ما برای کلاس های آموزش سنتور آموزشگاه افتخار همکاری با یکی از اساتید جوان و با استعداد سنتور را داریم. درست است که یادگیری هر سازی نیازمند تمرین و تکرار از سوی هنرجو است اما با داشتن یک استاد ماهر و باتجربه، می توانید مسیر یادگیری موسیقی را به درستی بپیمایید و به بی راهه نروید. در دوره آموزش سنتور آنلاین از مبتدی تا پیشرفته، صفر تا صد سنتور را به صورت کاملا تضمینی و تخصصی یاد بگیرید و نوازنده سنتور شوید. این دوره برای کلیه افراد با هر سطح از دانش و مهارت موسیقی و همه سنین مناسب است.

  آموزش سنتور نوازی آنلاین

  یکی از اصول اساسی در آموزش موسیقی آنلاین، تسلط مدرسین به پلتفرم ها و بهترین روش های آموزش آنلاین است. با وجودی که کلیه مباحث مطرح شده در کلاس های حضوری، در کلاس های آنلاین هم عینا مطرح می شوند و شما می توانید هر آنچه در کلاس حضوری آموزش داده می شود را در کلاس آنلاین یاد بگیرید، اما برای این که آموزش آنلاین بیشترین بازده را داشته باشد مدرس باید روی اصول آموزش مجازی تسلط داشته باشد. به همین دلیل است که گاها بعضی از کلاس های آنلاین موفقیت لازم را ندارد و بعضی از هنرجویان از آموزش آنلاین ناامید می شوند. باید توجه داشته باشید که آموزش آنلاین موسیقی یکی از بهترین روش های آموزشی است که به لطف گسترش دسترسی به اینترنت و ابزارهایی مثل گوشی هوشمند و لپ تاپ تسهیل شده است.

  مزایای کلاس سنتور آنلاین

  آموزش سنتور به صورت آنلاین و غیرحضوری مزایای زیادی دارد. افرادی که به سنتور علاقمند هستند اما به علت محدود بودن زمان آزاد هرگز نتوانسته اند در کلاس های حضوری شرکت کنند، بیشترین بهره را از کلاس های آنلاین می برند.  علاوه بر این می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1. کیفیت کلاس ها در حد کلاس حضوری است و همان مباحثی را یاد می گیرید که در کلاس حضوری آموزش داده می شود. 2. هزینه کلاس های آنلاین نسبت به کلاس های حضوری پایین تر است. 3. کلاس ها عموما به صورت خصوصی برگزار می شوند و می توانید زمان برگزاری کلاس را با مدرس هماهنگ کنید. 4. روند پیشروی کلاس مطابق با روند پیشرفت شما است و می توانید در صورت نیاز روی بعضی مباحث بیشتر بمانید یا کندتر پیش بروید. 5. بعد از کلاس می توانید فیلم جلسات را بارها و بارها ببینید. 6. با استاد سنتور مستقیما در تماس هستید. 7. مدرس به طور مستقیم عملکرد شما را تحت نظر دارد. 8. هزینه رفت و آمد ندارید و نیازی نیست مدت زیادی را صرف رفت و آمد کنید. رفت و آمد برای افرادی که محل زندگی آن ها از کلاس دور است یا وسیله نقلیه مناسب ندارند عموما دشوار است. همچنین بعضی روزها شرایط آب و هوایی مساعد نیست یا ترافیک سنگین است و رفت و آمد از حالت عادی دشوار تر می شود. کلاس آنلاین این دردسر ها را ندارد. 9. می توانید با هماهنگی مدرس بعضی جلسات را در روزهای تعطیل یا آخر هفته برگزار کنید. 10. اگر خارج از کشور زندگی می کنید و به مدرس سنتور ایرانی دسترسی ندارید، می توانید با شرکت در دوره آموزش سنتور آنلاین از مبتدی تا پیشرفته آموزشگاه زانکو ساز سنتور را به بهترین شکل یاد بگیرید. 11. اگر جایی زندگی می کنید که به آموزشگاه موسیقی خوب دسترسی ندارید می توانید نزد اساتید حرفه ای و متخصص آموزش ببینید. 12. اگر مدرس مورد علاقه شما در شهر دیگری سکونت دارد، کلاس آنلاین بهترین راه حل شما است.

  آموزش سنتور مبتدی

  کلاس آموزش سنتور آنلاین زانکو از سطح مقدماتی شروع می شود. بنابراین اگر هیچ دانش اولیه ای از موسیقی ندارید جای نگرانی نیست. در هر سنی که باشید می توانید با شرکت در این دوره مبانی موسیقی و نوازندگی سنتور را از سطح ابتدایی یاد بگیرید. مدرس تنها زمانی سراغ مباحث پیشرفته تر می رود که مطمئن شود شما مبانی سنتور را به خوبی یاد گرفته اید و بر آن مسلط هستید.

  آموزش نت خوانی سنتور

  یکی از اساسی ترین مباحثی که برای نوازندگی سنتور و هر سازی باید بر آن تسلط پیدا کنید، نت خوانی است. در دوره آموزش سنتور آنلاین از صفر تا صد آموزشگاه زانکو، مدرس سنتور اصول نت خوانی را از سطح پایه به صورت تئوری و عملی به شما آموزش می دهد.

  آموزش سنتور کودکان

  این دوره آموزشی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان مناسب است. البته طبیعتا روش های یادگیری کودکان با بزرگسالان متفاوت است. در حقیقت شیوه آموزش سنتور برای هر گروه سنتی باید متفاوت بوده و متناسب با سن فرد باشد. مدرس دوره سنتور آموزشگاه زانکو تجربه و توانایی کار با هنرجویان کودک و بزرگسال را دارد و به شیوه های نوین آموزش به هر گروه سنی مسلط است. اگر به دنبال بهترین مدرس سنتور برای کودکان هستید و می خواهید فرزندتان از سن پایین ساز سنتور را یاد بگیرد، این دوره کاملا مناسب شما است.

  هزینه کلاس سنتور آنلاین

  یکی از مزایای برجسته کلاس های آنلاین هزینه مناسب آن هاست. عموما کلاس های آنلاین ارزان تر از کلاس های حضوری هستند و شما می توانید با هزینه کمتر در کلاس خصوصی آنلاین به طور مستقیم با مدرس در ارتباط باشید. علاوه بر این، چون نیاز به رفت و آمد و حمل ساز از بین می رود، هزینه های جانبی شما نیز کاهش می یابد و فقط با داشتن دسترسی به اینترنت می توانید در کلاس شرکت کنید.
  Verified by MonsterInsights