زانکو

آموزش تعمیرات گوشی اپل - زانکو

آگهی پیدا نشد

آموزش تعمیرات گوشی اپل
آموزش تعمیرات اپل آیفون یکی از رشته های پرطرفدار در آموزشگاه تعمیرات ایفون زانکو است که کلاس های آن به صورت حضوری در دانشگاه تهران با تدریس بهترین اساتید آموزش تعمیرات اپل در تهران برگزار می شود. اگر می خواهید بدانید که چرا دوره آموزش تخصصی تعمیرات اپل تا این اندازه پرطرفدار و کاربردی است و با شرایط برگزاری کلاس آموزش تعمیرات اپل آیفون در دانشگاه تهران و دوره کاروزی تعمیرات ایفون بیشتر آشنا شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

دوره های آموزش تعمیرات گوشی موبایل اپل ایفون زانکو

آموزش تعمیرات فوق تخصصی اپل آیفون در آموزشگاه زانکو در چند دوره مجزا برگزار می شود که هر یک ویژگی های خاص خود را دارند:
 • آموزش جامع تعمیرات تخصصی محصولات اپل
 • آموزش تعمیرات اپل ایفون سخت افزار
 • آموزش تعمیرات نرم افزار اپل
 • دوره کارورزی اپل
سرفصل های هر دوره را در پایین همین صفحه می توانید مشاهده کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید حتما با تیم مشاورین آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو تماس بگیرید.

چرا تعمیرات فوق تخصصی آیفون را یاد بگیریم؟

ساختار گوشی های اندرویدی تا حدودی با گوشی های آیفون متفاوت است. بیشتر افرادی که در دوره های آموزش تعمیرات موبایل شرکت میکنند، نحوه تعمیر و کار با گوشی های اندرویدی را یاد می گیرند. اکثر تعمیرکاران موبایل نمی توانند خدمات تعمیرات محصولات اپل را به طور کامل ارائه دهند. از طرف دیگر بخش بزرگی از بازار مشتریان تعمیرات موبایل به دنبال تعمیرات محصولات اپل هستند. خدماتی مثل تعمیر اپل آیدی، تعمیرات اپل استور که در حوزه تعمیر نرم افزار ایفون قرار می گیرند و همچنین تعمیر فیس ایدی ایفون و تعمیر بیس باند ایفون که در حوزه تعمیر سخت افزار اپل قرار می گیرند بیشترین مشتری را دارند.

آیا درآمد تعمیرات ایفون خوب است؟

گوشی های آیفون و سایر محصولات اپل مثل آیپد از جمله پر کاربرد ترین محصولات در بازار ایران هستند که در صورت خرابی باید توسط تعمیرکار متخصص محصولات ایفون تعمیر شوند. با توجه به این که نسبت افرادی که تعمیر اپل آیفون انجام می دهند به تعمیرکاران موبایل عدد بسیار پایینی است، در صورتی که تعمیرکار متخصص ایفون و محصولات اپل باشید، همیشه مشتری دارید و می توانید درآمد بسیار بالایی کسب کنید. از طرف دیگر، تعمیرکاران موبایل که در حال حاضر در بازار فعال هستند، با شرکت در دوره آموزش تعمیرات اپل آیفون و یادگیری این شاخه از تعمیرات موبایل، می توانند حوزه خدمات خود را گسترش داده و درآمد بسیار بالاتری کسب کنند.

چه مباحثی در دوره آموزش تعمیرات ایفون تدریس می شود؟

آموزش تعمیرات گوشی اپل آیفون همانند تعمیرات سایر گوشی ها به دو شاخه تقسیم می شود:
 • آموزش تعمیرات نرم افزار اپل
 • آموزش تعمیرات سخت افزار اپل
بخشی از مشکلات و ایرادات گوشی های ایفون با سخت افزار آن ها سر و کار دارد. مثلا تعویض باتری آیفون، تعمیر بیس باند آیفون، یا تعویض گلس ال سی دی آیفون باید توسط تعمیرکار سخت افزار گوشی آیفون انجام شوند. بخش دیگری از مشکلات گوشی های اپل ایفون نرم افزاری است و باید توسط متخصص تعمیرات نرم افزار اپل حل شود. همانطور که می دانید گوشی های ایفون دارای سیستم عامل iOS هستند که با اندروید متفاوت است. در صورتی که بخواهید خدمات تعمیرات نرم افزار اپل را ارائه دهید، باید با نحوه کار با سیستم عامل iOS و نرم افزار های اپل آشنا باشید و بتوانید مشکلات مخصوص به گوشی های اپل را حل کنید. برای مثال آنلاک اپل ای دی ایفون، جیلبریک آیفون و آیپد و حل مشکلات اپل استور همه در حوزه کار تعمیرات نرم افزار اپل قرار می گیرند.

1. آموزش جامع تعمیرات تخصصی محصولات اپل

دوره آموزش جامع تعمیرات تخصصی محصولات اپل کامل ترین دوره آموزش تعمیرات اپل در آموزشگاه زانکو است. اگر می خواهید متخصص تمام و کمال تعمیرات محصولات اپل شوید، این دوره مناسب شما است. هنزجویانی که در دوره آموزش جامع تعمیرات تخصصی محصولات اپل شرکت می کنند، تعمیرات سخت افزار و نرم افزار اپل را به صورت کاملا عملی و جامع فرا خواهند گرفت. بخش سخت افزاری تعمیرات اپل آیفون توسط مدرس متخصص این دوره در محیط کارگاهی در محل دانشگاه تهران برگزار می شود. شما با شرکت در این کلاس ها کلیه سرفصل های لازم برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر محصولات اپل را یاد می گیرید. بخش نرم افزاری نیز توسط مدرس متخصص تعمیرات آیفون تدریس می شود. محل برگزاری این کلاس ها نیز در دانشگاه تهران است و شما این فرصت را پیدا می کنید که به روز ترین آموزش ها را در زمینه تعمیرات نرم افزار انواع گوشی ایفون و سایر محصولات اپل دریافت کنید. شما در کلاس های جامع تعمیرات محصولات اپل زانکو در محیط کارگاهی شبیه سازی شده با تجهیزات مناسب آموزش می بینید. در کنار برخورداری از بهترین امکانات و فضای آموزشی، می توانید از برترین اساتید تعمیرات موبایل در ایران یاد بگیرید و از تجربه آن ها استفاده کنید.

2. آموزش تعمیرات اپل آیفون سخت افزار

اگر قصد دارید فقط در حوزه تعمیرات سخت افزار اپل فعالیت کنید، دوره آموزش تعمیرات اپل آیفون سخت افزار مناسب شما است. در این دوره کلیه مباحث سخت افزاری تعمیرات ایفون مثل تعویض تاچ و ال سی دی گوشی اپل، تعویض هارد اپل، باز و بسته کردن انواع گوشی اپل، قطعات شناسی برد اپل و ... در محیط شبیه سازی شده با تجهیزات کامل به شما آموزش داده می شود. این دوره برای علاقمندان به تعمیرات سخت افزار آیفون و همچنین افرادی که سخت افزار کار موبایل هستند و می خواهند خدمات تعمیرات گوشی اپل ایفون را ارائه دهند مناسب است.

3. آموزش نرم افزار اپل

بیشتر افرادی که از محصولات اپل استفاده می کنند، به کمک متخصصین نرم افزار اپل نیاز پیدا می کنند. ساخت اپل ای دی، بایپس آیکلود، جیلبریک، و حل مشکلات مک از جمله مشکلات متداول کاربران محصولات اپل است. در صورتی که شما بتوانید خدمات مناسب را به این کاربران ارائه دهید، هم از نظر بازار کار و هم درآمد به جایگاه بسیار خوبی خواهید رسید. ما در آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو تصمیم گرفتیم تا هر آنچه برای شروع فعالیت به عنوان تعمیرکار نرم افزار اپل نیاز دارید را در دوره آموزش نرم افزار اپل به شما آموزش دهیم. این دوره به صورت فشرده در دانشگاه تهران به صورت حضوری برگزار می شود و همه مباحث نرم افزاری اپل در این دوره به شما آموزش داده می شود. اگر به تعمیرات موبایل شاخه نرم افزار علاقه دارید یا خودتان تعمیرکار نرم افزار موبایل هستید و می خواهید خدمات تعمیر گوشی اپل ایفون را به مجموعه خدماتی که ارائه می دهید اضافه کنید، این دوره برای شما مناسب است.

4. دوره کارورزی تعمیرات گوشی اپل آیفون در تهران

برای تعمیرکار موبایل شدن، باید آموزش ها تئوری و عملی لازم را بگذرانید. اما یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که از هنرجویان دوره های آموزش تعمیرات موبایل می شنویم این است که:
 • آیا برای تعمیرکار موبایل شدن فقط شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل اپل کافی است؟
 • آیا بعد از تمام شدن کلاس های آموزش تعمیرات موبایل می توانیم وارد بازار کار شویم؟
 • چرا بسیاری از افراد را می بینیم که در کلاس بهترین آموزشگاه های تعمیراتی شرکت کردند اما تعمیرکار نشدند؟
اولین و شاید مهم ترین قدم برای تعمیرکار موبایل شدن، شرکت در دوره آموزشی مناسب است. ما در تیم آموزشی زانکو تمام تلاش خود را کرده ایم که با جمع آوری تجربه ارزشمند مدرسین تعمیرات موبایل، تعمیرکاران موبایل فعال در بازار و مشاورین دوره های آموزشی، بهترین دوره های آموزش تعمیرات موبایل اپل و آیفون را در اختیار شما قرار دهیم. با این حال نباید از این واقعیت غافل شویم که حتی کامل ترین دوره هم به تنهایی نمی تواند شما را تعمیرکار موبایل کند. بعد از یادگیری مفاهیم و نحوه کار با ابزار ها، باید خودتان مشغول به کار شوید و تجربه کسب کنید. اما این مشکل وجود دارد که شاید خیلی از هنرجویان بعد از اتمام دوره تعمیرات نتوانند فضای مناسبی را برای کسب تجربه تحت نظر بهترین اساتید پیدا کنند. برای حل این مشکل، دوره کارورزی تعمیرات اپل را برای شما تدارک دیده ایم: در دوره کارورزی تعمیرات اپل آیفون، شما در محیط کارگاهی آموزشگاه زانکو در محل دانشگاه تهران زیر نظر اساتید دوره ها، به صورت عملی روی گوشی های معیوب کار می کنید و در محیطی کاملا شبیه سازی شده، تجربیات ارزشمند اولیه برای تعمیرکار موبایل شدن را کسب می کنید.

آیا دوره تعمیرات اپل عملی است؟

دوره تعمیرات اپل در آموزشگاه تعمیرات ایفون زانکو به صورت کاملا عملی برگزار می شود. شما از همان ابتدای ورود به دوره های آموزش تعمیرات اپل، در محیط شبیه سازی شده با تجهیزات کارگاهی تعمیرات موبایل قرار می گیرید و به صورت کاملا عملی تعمیرات اپل را فرا خواهید گرفت. همچنین می توانید برای کسب تجربه عملی کاملا مشابه با محیط کار، در دوره کارورزی تعمیرات اپل شرکت کنید که توضیحات آن در بالا داده شد. بنابراین در مجموع می توان در پاسخ به سوال «آیا دوره تعمیرات اپل عملی است؟» گفت که آموزشگاه تعمیرات ایفون زانکو، کلیه دوره های آموزش سخت افزار و نرم افزار اپل را به صورت کاملا عملی برگزار می کند.

فرق دوره عملی تعمیرات اپل با کارورزی چیست؟

در دوره آموزش تعمیرات اپل شما در محیط کارگاهی شبیه سازی شده تحت نظر مدرس تعمیرات آموزش داده شده را به صورت مرحله به مرحله روی گوشی هایی که از طرف آموزشگاه در اختیار شما قرار می گیرد اجرا می کنید. اما در دوره کارورزی گوشی معیوب مشتری در اختیار شما قرار داده می شود و باید با نظارت مدرس آن را تعمیر کنید. در دوره کارورزی آموزش تعمیرات اپل، شما دقیقا در محیط کاری قرار می گیرید و باید بتوانید انواع مشکلات محصولات اپل را حل کنید. حضور مدرس در کنارتان به شما کمک می کند تا در مسیر تعمیر گوشی ایفون، از دانش و تجربه او کمک بگیرید و از اشتباهاتتان درس بگیرید.

کلاس تعمیرات گوشی اپل برای چه افرادی مناسب است؟

 • اگر علاقه دارید که از کار تعمیرات گوشی اپل کسب درآمد کنید،
 • اگر قبلا در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کردید اما تخصص کافی را برای تعمیر محصولات اپل به دست نیاوردید
 • اگر تعمیرکار موبایل هستید و قصد دارید خدمات تعمیرات اپل ارائه دهید
 • اگر به کار تعمیرات موبایل مشغولید و قصد دارید دانش و مهارت خود را به روز نگه دارید
 • اگر قبلا در دوره های آموزش تعمیرات موبایل شرکت کردید اما به هر دلیلی موفق نشدید وارد بازار کار شوید و دلسرد شدید
دوره آموزش تعمیرات گوشی اپل برای شما مناسب است و می تواند پاسخگوی نیاز های شما باشد. شما عزیزان می توانید بسته به نیاز های شخصی خود و با مشاوره تخصصی تیم مشاورین زانکو، یکی از دوره های آموزش جامع، آموزش نرم افزار، آموزش سخت افزار یا دوره کارورزی تعمیرات اپل را انتخاب کنید.

چگونه در کلاس اموزش تعمیرات موبایل آیفون شرکت کنیم؟

فرایند ثبت نام در کلاس اموزش تعمیرات موبایل ایفون زانکو بسیار ساده است:
 1. در صورتی که به مشاوره نیاز دارید، روی آیکون واتساپ در پایین صفحه کلیک کنید یا با شماره تلفن پشتیبانی زانکو تماس بگیرید.
 2. برای رزرو دوره می توانید با مشاور دوره تماس بگیرید یا از طریق سایت، مبلغ رزرو را پرداخت کنید.
 3. پس از رزرو دوره منتظر بمانید تا مسئول هماهنگی کلاس ها با شما تماس بگیرد و زمانبندی برگزاری کلاس های آموزش تعمیرات موبایل آیفون را با شما هماهنگ کند.
 4. پس از دریافت آدرس، در موعد مقرر به آموزشگاه مراجعه کنید و پس از نهایی کردن ثبت نام در کلاس های آموزش تعمیرات فوق تخصصی محصولات اپل زانکو شرکت کنید.
توجه داشته باشید که محل برگزاری کلاس های آموزش تعمیرات اپل در دانشگاه تهران است. هنرجویان شهرستانی می توانند جهت معرفی خوابگاه از مشاورین آموزشگاه کمک بگیرند.

هزینه آموزش تعمیرات گوشی آیفون

دوره آموزش تعمیرات گوشی ایفون در آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو با هزینه مناسب و منصفانه برگزار می شود. برای اطلاع از هزینه آموزش تعمیرات گوشی آیفون در آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو با مشاوره رایگان زانکو در واتساپ تماس بگیرید. برای اطلاع از جدیدترین تخفیف های دوره های آموزشی زانکو نیز می توانید صفحه زانکو را در اینستاگرام دنبال کنید.

سرفصلهای دوره آموزش نرم افزار گوشی اپل آیفون

 • مبانی iOS
 • قلق ها و ترفندها
 • بالا آوردن مک در ویندوز
 • آموزش اولیه کار با سیستم عامل مک
 • کار با iTunes در مک
 • کار با نرم افزار های تخصصی اپل در مک
 • کار با نرم افزارهای تخصصی اپل در ویندوز
 • جیلبرک تخصصی دستگاه های اپل
 • بایپس آیکلود Apple بدون آنتن
 • بایپس آیکلود اپل با آنتن
 • بایپس قفل صفحه پسکد و دیزبل
 • بایپس قفل ام د ام اپل
 • بایپس قفل شبکه اپل
 • معرفی آداپتور های اپل واچ برای اتصال به کامپیوتر
 • و ...

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات سخت افزار گوشی اپل آیفون

 • آموزش باز و بست تمامي مدل هاي آيفون از 5s تا 13promax
 • آموزش تعويض قطعات جانبي از قبيل ال سي دي باطري فلت شارژ و ….
 • رفع ايرادات صدا
 • رفع ايرادات تصوير و لايت
 • رفع ايرادات نداشتن آنتن و ضعف آنتن
 • رفع ايرادات تخليه شارژ و شارژ كاذب و نوسان درصد باطري و مدار BSi
 • تعمير دوربين هاي آيفون كه ايراد لرزش و يا عدم فكوس دارند بدون تعويض دوربين
 • شناخت قطعات الكترونيك و طريقه شناخت قطعه ي خراب در مدار (كار با مولتي متر)
 • تعويض تمامي قطعات چسبي از جمله هارد بدونه ريسك خاموشي
 • رفع ارور هاي آيتونز
 • رفع ايرادات واي فاي و بلوتوث
 • شابلون سيم كشي تميز كردن چسب هاي كف برد ،
 • ترميم پايه و متاليزه هاي كنده شده
 • طريقه ي باز و بست اپل واچ ها ( تعوض باطري ال سي دي و…)
 • طريقه ي باز كردن ال سي دي هاي آيپد هاي پرس شده بدون ريسك
 • تعويض كانكتور هاي پلاستيكي روي برد
 • شناخت انواع جريان كشي ها

آموزش تخصصی تعمیرات محصولات اپل

در آموزشگاه زانکو جهت یادگیری کاربردی دوره های آموزشی دوره تعمیرات موبایل به چند بخش تقسیم می شود ، از جمله اصلی ترین بخش های این دوره های می توان بهآموزش تخصصی تعمیرات محصولات اپل چرا که هنرجویی که از صفر دوره تعمیرات موبایل را یاد میگیرد به هیچ وجه آماده شرکت در دوره فوق تخصصی تعمیرات گوشی آیفون نیست ، شاید بپرسید چرا : ما در مجموعه زانکو این مساله را برای شما عزیزان بدین شکل واضح تر توضیح می دهیم که هنرجویی از صفر شروع به یادگیری تعمیرات گوشی می کند به هیچ وجه توان یادگیری تعمیرات فوق تخصصی آیفون را ندارد و در صورتی که از همات ابتدا در کلاس های این هنر جو این مطالب برایش توضیح داده شود قطعا از تعمیرات موبایل به عنوان یک شغل لذت نمی برد که هیچ بلکه ممکن است ، از آموزش هم زده شود و کلا از یادگیری تعمیرات گوشی زده شوید. از این رو آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو اقدام به نظر سنجی از هنرجویان دوره های آموزشی آموزشگاه دیگر در شبکه های اجتماعی و از طریق تماس تلفنی یا در شبکه های اجتماعی نمود ، هم چنین با همفکری با مدرسین و تعمیرکار حرفه ای در بازارکار تعمیرات موبایل به این نتجیه نائل شد که ، تعمیرات سخت افزار موبایل باید به دو دسته اصلی تقسیم شود که به شکل زیر است :
 • آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل
 • آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل 
که هر کدام از این دو دسته به دسته های دیگری تقسیم می شوند.

تعمیرات فوق تخصصی آیفون

با توجه به نظر سنجی های صورت گرفته توسط کارشناسان آموزشگاه زانکو بیش از 90% هنرجویان دوره های آموزشی توان فعالیت در حوزه تعمیرات فوق تخصصی آیفون را ندارند ، چرا که آموزشی که به این عزیزان داده می شود به صورت سنتی و برخلاف اصول کاربردی آموزشی تعمیرات است ، از این رو آموزشگاه تعمیرات گوشی آیفون زانکو با همکاری مدرسین و تعمیرکاران باغ سابقه بازار تعمیرات فوق تخصصی آیفون اقدام به تغییر ساختار در سبک آموزش نمود و باتوحه به نظرسنجی های صورت گرفته از هنرجویانی که این دوره آموزشی را گذراندن خوشبختانه بازدهی بسیار بالا و کاربردی داشت و برخلاف شیوه مرسوم درصد بالایی از هنرجویان دوره فوق تخصصی تعمیرات گوشی آیفون توانستند جذب بازار کار تعمیرات تخصصی گوشی آیفون شوند.

دوره تعمیرات گوشی آیفون با پشتیبانی فنی مدرس

پشتیبانی کاربردی ترین و اساسی ترین رکن دوره های آموزشی آموزشگاه زانکو است ، به خصوص دوره های تعمیراتی که بعد از ورود شخص به بازار تعمیرات نیاز هنرجو به پشتیبانی و راهنمایی مدرس دوره خود شروع می شود ، از این رو متخصصین دور تعمیرات گوشی آیفون زانکو با ارائه پشتیبانی حرفه ای تجربه شیرین و لذت بخشی را برای هنرجویان عزیز این دوره فراهم کرده اند. توجه داشته باشید که پیش نیاز اصلی شرکت در هر دوره تعمیراتی آشنایی اصولی و کامل با الکترونیک کاربردی است. پیشنهاد آموزشگاه زانکو به کلیه هنرجویان دوره های تعمیراتی این است که با پکیج آموزش الکترونیک کاربردی زانکو شروع کنید و بعد در دوره شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی کلمه « آموزش الکترونیک کاربردی » کلیک کنید.

اموزش تعمیرات فوق تخصصی ایفون در تهران

هنرجویان عزیزی که در شهر تهران ساکن هستند و قصد یادگیری فوق تخصصی آیفون در شهر تهران را دارند ، می توانند با مراجعه به دفتر آموزشگاه زانکو به نشانی که در بخش تماس با ما درج شده می توانند اقدام به کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره و هم چنین بازدید از تجهیزات کارگاه های آموزشی و صحبت قبل از دوره با مدرس دوره نمایند تا از کاربردی بودن این دوره مطلع شوند.

سرفصلهای دوره آموزش تعمیرات گوشی اپل آیفون

 • بررسی مدلهای مختلف آیفون از سری ۵ تا سری ۱۱ پرومکس از لحاظ تعمیرات آن
 • روش باز کردن گوشی آیفون،‌ مخصوصا سری های آیفن X به بالا
 • روش تعویض قطعات اپل مانند دوربین پشت و جلو، باتری، قاب، اسپیکر و میکرفن
 • تمرین باز کردن آیفون سری جدید بصورت جداسازی کل قطعات و اسمبل آن
 • آموزش تعویض تاچ و ال سی دی گوشی اپل بروش صحیح روی سری های جدید
 • بررسی قطعات الکترونیکی SMD بکار رفته روی برد ایفن شامل سری های مختلف
 • آموزش مسیریابی برای رسیدن به عیوب مختلف و مباحثی درباره ایرادات متداول
 • آموزش نقشه خوانی آیفن، شماتیک خوانی و PDF خوانی بهمراه برد ویو
 • تمرین جهت برداشتن صحیح و جایگزینی آی سی های تخصصی برد ایفون
 • آموزش برداشتن CPU اپل و تعویض آی سی های چسبی با مواد و ابزار مخصوص
 • آموزش حرفه ای کف تراشی برد ایفن، سیم کشی و پایه سازی IC و ترمیم متالیزه های کنده شده
 • آموزش عیب یابی وایرلس، بلوتوث شامل موارد مرتبط به آی سی و نرم افزاری گوشی آیفن
 • آموزش ارتقاء هارد گوشی های آیفن و طریقه انجام صحیح آن
 • آموزش تعویض هارد اپل بصورت تخصصی و حرفه ای عملی و کاربردی
 • آموزش پروگرام هارد اپل، رام زدن، برنامه زدن و اشکالات مرتبط به هنگ آیفن و بالا نیامدن
 • روش رفع مشکل هنگ لوگو، آموزش رفع ارور صفحه آبی و رفع ارور صفحه قرمز Iphone
 • آموزش کار با دستگاه JC Rro 1000 شامل عملکرد کلیه منو ها و کارایی آن
 • عیب یابی عدم شناسایی دوربین، تصویر مات و یا نداشتن تصویر در دوربین جلو و اصلی
 • عیب یابی بخش باتری،‌ آی سی تغذیه، مصرف باتری، شارژ کاذب و عدم شارژ اپل
 • روش تعویض آی سی فلت اثر انگشت (فینگرپرینت) و برطرف کردن اشکالات مربوطه
 • شناخت عیوب آنتن دهی گوشیهای آیفن شامل سرچینگ شبکه و عدم آنتن دهی
 • آموزش آی سی بیس باند و imei و موارد مرتبط به سریال گوشی
 • آموزش نرم افزار اپل ایرادات مرتبط به برنامه های نصبی و رفع عیوب iOS
 • آموزش دانگرید، سایت های معتبر فایل های اپل، جیلبریک و آپگرید آیفن
 • آموزش حذف قفل آیکلود، آموزش برداشتن پسورد آیفن و تشریح سکیوریتی ها آموزش رفع ارورهای آیتونز، طریقه کار با itunes و ساخت اپل آی دی معتبر و برگرداندن آن
Verified by MonsterInsights