زانکو

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل - زانکو

آگهی پیدا نشد

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو با توجه به نبود آموزشگاه تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل با همکاری یکی از خوشنام ترین و برترین اساتید آموزش نرم افزار موبایل به صورت حضوری و آنلاین ( غیر حضوری ) با تضمین بازگشت وجه برگزار می شود در ادامه در مورد این دوره توضیحات تکمیلی را ارائه خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.در صورتی که جواب سوال خود را در این صفحه پیدا نکردین در بخش چت آنلاین و یا نظرات صفحه مطرح نمائید.

آموزش نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو با توجه به نبود آموزشگاه تخصصی آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل با همکاری یکی از خوشنام ترین و برترین اساتید آموزش نرم افزار موبایل به صورت حضوری و آنلاین ( غیر حضوری ) با تضمین بازگشت وجه برگزار می شود در ادامه در مورد این دوره توضیحات تکمیلی را ارائه خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.
در صورتی که جواب سوال خود را در این صفحه پیدا نکردین در بخش چت آنلاین و یا نظرات صفحه مطرح نمائید

تعمیرات نرم افزاری موبایل چیست؟

تعمیرات نرم افزار موبایل، به تمامی مشکلات نرم افزاری که ممکن است  کارایی تلفن همراه کاربر را از نظر کارکرد نرم افزار مختل کند گفته می شود. کلاس تعمیرات موبایل در دو دسته اصلی انجام می شود :

 1. آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل
 2. آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل
برخی مشکلات نرم افزاری موبایل توسط خود کاربر قابل رفع است و تنها به اطلاعات بسیار ابتدایی از نرم افزار موبایل نیاز دارد، اما در برخی موارد وجود تخصص و مهارت تعمیرکار نرم افزار موبایل برای ارائه خدمات تعمیرات نرم افزاری موبایل ضروری است. نقش تعمیرکاران نرم افزار موبایل در این مواقع پررنگ می شود. شما با شرکت در دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو می توانید به مهارت لازم برای حل چنین مشکلاتی دست یابید و از این راه کسب درآمد نمایید.

آموزش نرم افزاری موبایل

نرم افزارهای مورد استفاده موبایل بسیار گسترده هستند. در صورتی که علاقمند به شناخت نرم افزارهای موبایل هستید. یا می خواهید با نرم افزارهای مورد نیاز تعمیرات موبایل بیشتر آشنا شوید یا علاقمند به تعمیرات نرم افزاری موبایل به صورت حرفه ای هستید می توانید در دوره آموزش آنلاین نرم افزاری موبایل زانکو شرکت کنید

تعمیرات نرم افزاری موبایل شامل حل مشکلاتی از این قبیل است:

 • هنگ کردن موبایل
 • پر شدن حافظه موبایل
 • ویروسی شدن موبایل
 • یا نصب نرم افزار و با اپلیکیشن بر روی موبایل
 • و…
در واقع تعمیرات نرم افزاری موبایل، به زبان ساده حذف نرم افزار های خراب شده موبایل و جایگزین نرم افزارهای سالم روی همان موبایل است.برای یادگیری تعمیرات گوشی های آیفون در دوره آموزش تعمیرات اپل ایفون زانکو در دانشگاه تهران شرکت کنید.

چرا در دوره آموزش نرم افزاری موبایل زانکو شرکت کنیم ؟

آموزشگاه آنلاین زانکو در راستای ارتقا سطح علم تعمیرکاران موبایل فعال در بازار تعمیرات موبایل و ارائه یک دوره کاملا تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل اقدام به برگزاری دوره آموزش آنلاین نرم افزار تخصصی موبایل زیر نظر یکی از برترین اساتید این دوره یعنی مهندس علی احمدی می نماید.

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل

امروزه گوشی های هوشمند آنقدر در زندگی ما نقش برجسته و مهمی پیدا کرده اند که تنها چند ساعت دور بودن از گوشی موبایل برای اکثر افراد دشوار و فلج کننده شده است. تقریبا همه چیز ما در گوشی هوشمندمان است، از تماس ها و پیامک های مهم گرفته تا دوربین عکاسی، فایل های شخصی و مهم، و برنامه های کاربردی. ما حتی برای چک کردن ساعت یا استفاده از ماشین حساب هم به گوشی موبایلمان متکی هستیم و صبح ها با آلارم همین گوشی ها است که از خواب بیدار می شویم.هر چه از اهمیت گوشی موبایل در زندگی امروزمان بگوییم کم گفته ایم. از طرفی قیمت گوشی های موبایل با توجه به قیمت دلار و تحریم و .... به شدت در حال افزایش است و با توجه به نوسانات بازار خرید گوشی خوب برای اکثر افراد جامعه سخت یا به تعبیری دیگر غیر ممکن شده. بنابراین مردم ترجیح می دهند اگر گوشی موبایلشان خراب شد آن را تعمیر کنند و کمتر به فکر تعویض موبایل و خرید گوشی جدید می افتند. اینجاست که تعمیرکاران موبایل و شغل تعمیر نرم افزار موبایل مطرح می شود.

بازار کار تعمیرات نرم افزار موبایل

شغل تعمیرات موبایل یکی از مشاغل پردرآمد و پولساز در بازار است و همانطور که گفتیم کمتر تحت تاثیر مشکلاتی همچون نوسانات ارز، مشکلات اقتصادی یا حتی همه گیری ویروس کرونا قرار می گیرد چون موبایل به یک ضرورت در زندگی همه تبدیل شده است. بنابراین اگر دنبال یک شغل پولساز و پر درآمد می گردید، تعمیرات موبایل گزینه بسیار مناسبی است.تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از زیرشاخه های رشته تعمیرات موبایل است که طرفداران زیادی دارد. این شغل پر درآمد و پولساز، به جنبه نرم افزاری موبایل می پردازد و مشکلاتی را حل می کند که به نرم افزار گوشی مربوط است. برای مثال یکی از شناخته شده ترین کار هایی که تعمیرکاران نرم افزار موبایل انجام می دهند فلش کردن گوشی است و تقریبا می توان گفت برای اکثر افراد پیش آمده که مجبور شوند گوشی موبایلشان را فلش کنند.تعمیر نرم افزار موبایل نیز مثل تعمیر موبایل از نظر بازار کار یکی از پردرآمد ترین مشاغل حال حاضر است و به سرمایه زیادی هم نیاز ندارد.

سرمایه اولیه لازم برای شغل نرم افزار موبایل 

برای شروع هر شغل و حرفه ای باید یک سرمایه گذاری اولیه انجام دهید. این سرمایه بسته به ماهیت شغل متفاوت است. یکی از مزیت های بزرگ شغل تعمیرات نرم افزار موبایل این است که شما برای ورود به این حوزه نیاز به سرمایه زیادی ندارید و می توانید با سرمایه کم هم کارتان را شروع کنید.در حقیقت کل سرمایه ای که برای شروع کار تعمیرات نرم افزار موبایل لازم دارید، هزینه گذراندن دوره تخصصی تعمیرات نرم افزاری و تهیه ابزار است. با گذشت زمان می توانید کارتان را گسترش دهید، تبلیغات کنید، تجهیزات بیشتر و جدیدتر بخرید یا یک مغازه یا مرکز تعمیرات تاسیس کنید. همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد اما برای کار تعمیرات نرم افزار موبایل با سرمایه ای اندک هم می توانید شروع کنید.

بهترین روش یادگیری نرم افزار موبایل

این روز ها چیزی که زیاد است آموزشگاه و وبسایت و مدرس در حوزه های آموزشی مختلف است و آموزش تعمیرات موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که دانش و مهارت مهم ترین عوامل در موفقیت در شغل تعمیرات موبایل هستند و مستقیما با درآمدی که از تعمیرات نرم افزار موبایل کسب می کنید رابطه دارند، نباید اهمیت یادگیری را دست کم بگیرید. هنگام انتخاب روش یادگیری تعمیرات موبایل باید در نظر داشته باشید که منابع شما باید معتبر باشند، روش هایی که از آن ها برای تعمیرات استفاده می کنید باید روش های معتبر و بی خطا بوده و اطلاعات شما باید به روز باشد.

آموزش نرم افزاری گوشی

ما در آموزشگاه زانکو دوره آموزش نرم افزاری موبایل را تحت نظر یکی از خوشنام ترین مدرسین تعمیرات موبایل ایران برگزار می کنیم. تیم برنامه ریزی و استراتژی زانکو هنگام طراحی این دوره آموزشی، پر کردن فضای خالی میان آموزش و بازار کار را مد نظر داشته اند و تاکید اصلی ما در این دوره روی این است که هنرجو پس از گذراندن دوره بتواند مستقیما وارد بازار کار تعمیرات موبایل شده و درآمد کسب کند. به همین دلیل است که هنرجویان زانکو حتی پس از اتمام دوره از پشتیبانی نامحدود استاد و عضویت در گروه تعمیرکاران فعال در حوزه تعمیرات موبایل برخوردار اند و در دوره های رایگان به روز رسانی اطلاعات شرکت داده می شوند.آموزش صفر تا صد نرم افزار موبایلیکی از سوالات متداولی که برای کلیه هنرجویان دوره نرم افزار موبایل پیش می آید این است که کدام آموزشگاه برای یادگیری تعمیرات نرم افزاری بهتر است و کدام دوره صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری موبایل را به ما آموزش می دهد؟ بسیاری از افراد ترجیح می دهند صفر تا صد تعمیرات را در یک دوره و تحت نظر یک مدرس آموزش ببینند و دیگر نیازی به شرکت در دوره های مکمل و صرف هزینه بیشتر نداشته باشند.دوره آموزش نرم  افزار موبایل آموزشگاه زانکو طوری طراحی شده است که صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری را به شما آموزش دهد و نیاز به شرکت در دوره های مکمل را از بین ببرد.ما به جرأت ادعا می کنیم که آموزشگاه زانکو کامل ترین دوره آموزش تعمیرات در ایران را ارائه می دهد.

دوره نرم افزار موبایل زانکو

یکی از دلایل اصلی انتخاب مهندس احمدی به عنوان مدرس دوره نرم افزار موبایل زانکو درصد رضایت فوق العاده بالای هنرجویان این مدرس از کیفیت و جامع بودن آموزش های ایشان است. مهندس علی احمدی از سال 1395 در حال برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل هستند و طی این سال ها تعمیرکاران حرفه ای و متخصص زیادی تحت نظر ایشان آموزش دیده و وارد بازار کار شده اند.از این رو به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم با انتخاب این دوره بدون هزینه اضافی و بدون نیاز به شرکت در دوره های جانبی و کمکی ، بدون هیچ مشکلی وارد بازار کار شوید ، چراکه بیش از 20% از هنرجویان نرم افزار موبایل آموزشگاه زانکو افرادی هستند که ابتدا دوره های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل موسسات دیگر را خریداری کردند و به دلیل جامع نبودن آن دوره ها مجبور شده اند در سایر دوره ها شرکت کنند.در صورتی که شما هم پیش از این در دوره های دیگر آموزشگاه ها شرکت کرده اید و احساس می کنید به اندازه کافی به موضوعات مسلط نیستید یا سرفصل های ضروری برای ورود به بازارکار به شما آموزش داده نشده است، می توانید با شرکت در دوره های زانکو این کمبود ها و نقایص را رفع کنید.

معرفی مدرس آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزشگاه زانکو با همراهی مهندس سید علی احمدی مدرس خوشنام دوره های آموزش تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل با رزومه پربار و سابقه درخشان در زمینه آموزش حرفه ای تخصصی نرم افزار موبایل اقدام به برگزاری این دوره به صورت آنلاین تا زمان پایان کرونا می نماید.

آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل شهرستان ها

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در شهرستان ها یکی از اصلی ترین درخواست های هنر جویان تعمیر موبایل سایت زانکو می باشد ، از این رو آموزشگاه تعمیرات نرم افزاری موبایل زانکو به عنوان اولین آموزشگاه در ایران با توجه به شرایط محدودیت کرونا ، هزینه های بالای گذراندن دوره در شهر تهران ( خوابگاه + هزینه دوره + خورد و خوراک + رفت و آمد و… ) و..  اقدام به ارائه این دوره به صورت آنلاین نموده است ، چرا که بازدهی دوره آزمایشی آنلاین تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل به گواه هنرجویان این دوره بسیار عالی بوده به همین دلیل تیم زانکو با ادامه این روند آموزش نموده است..از آنجایی که کلیه مباحث دوره های حضوری در دوره مجازی زانکو ارائه شده و به صورت عملی به هنرجو نشان داده می شود، لزوم شرکت در دوره های حضوری برای هنرجویان از بین رفته است و عزیزانی که ساکن شهرستان هستند نیز می توانند با خیال راحت و بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی از این آموزش ها بهرمند شوند.

وبینار رایگان آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل زانکو

در صورتی که تمایل به تست دوره آنلاین نرم افزار رو دارید می توانید با ارسال شماره تماس خود به شماره 2340-943-0939 در شبکه های اجتماعی + اس ام اس به صورت کاملا رایگان در وبینار هفتگی این آموزشگاه شرکت نمائید و در صورتی که از بازدهی آموزش ها راضی بودید، با تخفیف ویژه شرکت کنندگان در وبینار اقدام به ثبت نام در این دوره نمائید.

آموزش نرم افزار موبایل به صورت حضوری

زانکو جهت سهولت و افزایش بهره وری هر چه بیشتر دوره آموزش تعمیر نرم افزار تخصصی موبایل علاوه بر دوره های مجازی و آنلاین، اقدام به برگزاری این دوره به صورت حضوری در دانشگاه تهران نیز نموده است.در صورتی که در یادگیری به صورت آنلاین ضعیف هستید و علاقه مند به این نوع آموزش نیستید میتوانید با شرکت در دوره های حضوری آموزش نرم افزاری موبایل زانکو به یادگیری شغل تعمیرات نرم افزار موبایل که در بازار تعمیرات موبایل شغل شاخص، پردرآمد و کم چالشی است بپردازید.پشتیبانی فنی واقعی استاد دوره آموزش غیر حضوری تعمیر موبایلآموزشگاه زانکو اولین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران است که امکان پشتیبانی فنی واقعی استاد را برای هنرجویان دوره آموزش غیر حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل خود به معنای واقعی کلمه فراهم نموده است ، چرا که این امکان برای تمامی عزیزانی که اقدام به شرکت در این دوره آموزشی نموده اند بسیار کاربردی است و هر هنرجو می تواند در طول دوره آموزشی خود از طریق راه های ارتباطی مختلف اقدام به دریافت راهنمایی از مدرس خود نماید تا بازدهی این دوره آموزشی بسیار بالا باشد.

آموزش مجازی تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو

با توجه به شرایط گسترش کرونا در ایران آموزشگاه زانکو با برنامه ریزی هدفمند جهت سهولت بیشتر هنرجویان دوره نرم افزار تخصصی موبایل زانکو اقدام به برگزاری این دوره به صورت مجازی نمود. آموزش مجازی تعمیرات نرم افزار موبایل زانکو به دو شکل برگزار می شود :
 • پکیج آموزش ویدیویی تعمیرات نرم افزار موبایل
 • آموزش آنلاین نرم افزار موبایل
که در ادامه به صورت مختصر به توضیح هر کدوم خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که پیش نیاز اصلی شرکت در هر دوره تعمیراتی آشنایی اصولی و کامل با الکترونیک کاربردی است. پیشنهاد آموزشگاه زانکو به کلیه هنرجویان دوره های تعمیراتی این است که با پکیج آموزش الکترونیک کاربردی زانکو شروع کنید و بعد در دوره شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی کلمه «آموزش جامع الکترونیک کاربردی» کلیک کنید. پکیج آموزش ویدیویی نرم افزار موبایل

فیلم آموزش نرم افزار موبایل

یکی از رایج ترین شیوه های یادگیری در دوران کرونا آموزش ویدیویی است. البته آموزش های ویدئویی پیش از شیوع کرونا نیز برای افرادی که  به دلیل هزینه بالا، نداشتن امکان رفت و آمد یا پرمشغله بودن امکان شرکت در دوره های حضوری را نداشتند نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بوداز این رو با توجه به درخواست تعداد زیادی از کاربرانی که در شبکه های اجتماعی آموزشگاه زانکو را دنبال می کنند ، زانکو اقدام به تهیه پکیج آموزش ویدیویی تعمیرات نرم افزار موبایل نموده است ، که بدون هیچ گونه کم و کاستی از دوره حضوری در نوروز سال 1400 تهیه و تولید شد .از جمله مزایای این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • توضیح 0 تا 100 سرفصل های دوره حضوری
 • آموزش گام به گام و عملی
 • 6 ماه پشتیبانی فنی مدرس دوره
 • دریافت مشاوره رایگان خرید تجهیزات
 • امکان خرید تجهیزات نرم افزار موبایل از مدرس دوره
 • عضویت در گروه نرم افزار کاران موبایل با بیش از 600 عضو حرفه ای از هنرجویان قدیمی دوره

دوره آنلاین تعمیرات نرم افزاری موبایل با رفع اشکال حضوری

آموزشگاه تعمیرات سخت افزار  و نرم افزار موبایل زانکو با هدف افزایش بهره وری هرچه بیشتر دوره های آموزش آنلاین خود اقدام به ارائه خدمتی جدید با عنوان رفع اشکال حضوری دوره مینماید ، به این شکل که هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش غیر حضوری تعمیر نرم افزار تخصصی موبایل خود، میتواند با هماهنگی بخش برنامه ریزی زانکو اقدام به شرکت در کلاس به صورت حضوری نماید تا مطالبی که مد نطر دارد را در کلاس از مدرس بپرسد و بیشترین بازدهی برایش ممکن شودهنرجویان زانکو از تاریخ 1399/09/09 این امکان را دارند تا سقف 2 جلسه اقدام به شرکت در کلاس حضوری رفع اشکال نمایند و سوالات خود را از مدرس دوره به صورت حضوری پرسید و رفع اشکال کنند.

دوره آنلاین نرم افزار موبایل با امکان معرفی کسب و کار هنرجویان

زانکو اولین آموزشگاه در ایران است که این امکان بسیار ویژه و خاص را برای هنرجویان دوره آنلاین تعمیر نرم افزار موبایل خود فراهم نموده تا در بخشی از سایت زانکو که برای این عزیزان آماده شده اقدام به معرفی کسب و کار خود نمایند تا از نظر جذب آنلاین تعمیر نرم افزاری تلفن همراه با مشکلی مواجه نشوند و هزینه طراحی وبسایت و … برای دریافت تعمیرات از روی دوش این عزیزان برداشته شود

کانال آموزش نرم افزار موبایل

تیم زانکو با توجه به سیاست های محتوایی خود با استفاده از تیمی کاربلد و حرفه ای اقدام به ارائه آموزش رایگان تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل در وبسایت و کانال تلگرامی خود به صورت روزانه و به طور کاملا رایگان می نماید. از این رو عزیزانی که تمایل به دریافت مطالب آموزشی رایگان نرم افزار موبایل را دارند ، می توانند با عضویت در کانال آموزش نرم افزاری موبایل زانکو اقدام به دریافت رایگان این ویدیوها  نمایند.

آموزش نرم افزار موبایل pdf

یکی از مهم ترین اهداف آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو ارائه بهترین و با کیفیت ترین آموزش ها به صورت رایگان و با دسترسی نامحدود به کلیه کاربران وبسایت بوده است. در همین راستا آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو به صورت روزانه و هفتگی آموزش های نرم افزار موبایل و سایر رشته ها را در قالب متنی و ویدئویی به صورت رایگان در وبسایت خود ارائه می کند.کاربران عزیز سایت زانکو می توانند جهت دریافت هفتگی آموزش نرم افزاری موبایل pdf آموزشگاه زانکو در کانال تلگرام و اینستاگرام این مجموعه جهت دریافت این آموزش ها به صورت رایگان عضو شوند. فایل pdf آموزش تعمیرات موبایل زانکو را می توانید در صفحه آموزش تعمیرات موبایل pdf 100% رایگان دانلود کنید.