زانکو

آموزش اکاردئون - زانکو

آگهی پیدا نشد

آموزش اکاردئون

آموزش آکاردئون نوازی

برای آشنایی بیشتر با کلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاین سایت زانکو با ما همراه باشید. آموزشگاه موسیقی زانکو دوره های آموزش موسیقی آنلاین و حضوری را با همکاری مدرسین حرفه ای و با تجربه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند. البته با توجه به شرایط کنونی ویروس کرونا ما کلاس های آنلاین را به همه هموطنان، حتی ساکنین شهر تهران، پیشنهاد می کنیم.

آکاردئون چیست

آکاردئون که کلمه ای برگرفته از کلمه آلمانی Akkordeon است، سازی که در قرن 19 میلادی ساخته شد. آکاردئون جزو سازهای بادی شستی دار است. این ساز از سه قسمت اصلی تشکیل می شود:
  1. فانوس
  2. کلاویه های دست راست
  3. کلاویه های دست چپ
و نیز کمربند نگهدارنده.

مکانیزم تولید صدا در آکاردئون

کلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاین برای نواختن ساز آکاردئون، با فشار دادن کلاویه ها یا دکمه ها، قسمت ارتجاعی آکاردئون منبسط یا منقبض می شود که این امر سبب باز شدن پالت ها شده و به هوا اجازه می دهد از میان زبانه هایی از جنس برنجی یا استیل جریان یابد. عبور هوا سبب ارتعاش زبانه ها شده و باعث ایجاد صدا در داخل بدنه ساز می شود. دریچه هایی روی زبانه های مقابل هم از هر نت مورد استفاده قرار می گیرند و سبب بلندتر شدن صدای زبانه ها بدون نشت هوا از هر بلوک زبانه می شود. نوازنده معمولا ملودی را روی دکمه ها یا کلید های مانوال دست راست و آکومپانیمنت (ریتم یا هارمونی) متشکل از دکمه های آکورد باس و از پیش تعیین شده را روی مانوال سمت چپ می نوازد.

انواع آکاردئون

آکاردئون به انواع مختلفی از جمله یونیسونوریک (هم صدا)، بیسونوریک (دو صدا)، دیاتونیک، کروماتیک، اورگانتو، دکمه ای و پیانویی موجود می باشد. اندازه آکاردئون ها به تعداد دکمه های دست چپ بستگی دارد و متداول ترین آن ها 48، 32، 18، و 72 باس می باشد. اجرای طیف وسیقی از انواع موسیقی شرق و غرب، قابلیت حمل آسان و عامه پسند بودن از مزایای این ساز می باشد.

کلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاین در آموزشگاه زانکو

آموزشگاه موسیقی زانکو کلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاین را با همکاری یکی از اساتید جوان و با استعداد این ساز برگزار می کند. با وجودی که یادگیری هر سازی نیازمند تمرین و تکرار از سوی هنرجو است، اما داشتن یک استاد ماهر و مجرب به شما کمک می کند مسیر یادگیری موسیقی را به درستی طی کنید و به بی راهه نروید. در کلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاین آموزشگاه زانکو، صفر تا صد آکاردئون به طور کاملا تخصصی و تضمینی آموزش داده می شود. به طوری که هنرجویان پس از پایان دوره خودشان نوازنده آکاردئون می شوند. این دوره برای کلیه افراد با هر سطح از مهارت و دانش موسیقی و همه سنین مناسب است.

یادگیری آکاردئون به صورت آنلاین

این روزها آموزش های آنلاین بیشتر از هر زمان دیگری محبوبیت یافته اند. یکی از اصول اساسی در آموزش موسیقی آنلاین، تسلط مدرسین به پلتفرم ها و بهترین روش های آموزش آنلاین است. با وجودی که کلیه مباحث مطرح شده در کلاس های حضوری، در کلاس های آنلاین هم عینا مطرح می شوند و شما می توانید هر آنچه در کلاس حضوری آموزش داده می شود را در کلاس آنلاین یاد بگیرید، اما برای این که آموزش آنلاین بیشترین بازده را داشته باشد مدرس باید روی اصول آموزش مجازی تسلط داشته باشد. به همین دلیل است که گاها بعضی از کلاس های آنلاین موفقیت لازم را ندارد و بعضی از هنرجویان از آموزش آنلاین ناامید می شوند. باید توجه داشته باشید که آموزش آنلاین موسیقی یکی از بهترین روش های آموزشی است که به لطف گسترش دسترسی به اینترنت و ابزارهایی مثل گوشی هوشمند و لپ تاپ تسهیل شده است.

مزایای کلاس آنلاین آکاردئون

کلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاینکلاس آموزش گام به گام آکاردئون نوازی حرفه ای آنلاین آموزش آکاردئون به صورت آنلاین و غیرحضوری مزایای زیادی دارد. افرادی که به آکاردئون علاقمند هستند اما به علت محدود بودن زمان آزاد هرگز نتوانسته اند در کلاس های حضوری شرکت کنند، بیشترین بهره را از کلاس های آنلاین می برند.  علاوه بر این می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1. کیفیت کلاس ها در حد کلاس حضوری است و همان مباحثی را یاد می گیرید که در کلاس حضوری آموزش داده می شود. 2. هزینه کلاس های آنلاین نسبت به کلاس های حضوری پایین تر است. 3. کلاس ها عموما به صورت خصوصی برگزار می شوند و می توانید زمان برگزاری کلاس را با مدرس هماهنگ کنید. 4. روند پیشروی کلاس مطابق با روند پیشرفت شما است و می توانید در صورت نیاز روی بعضی مباحث بیشتر بمانید یا کندتر پیش بروید. 5. بعد از کلاس می توانید فیلم جلسات را بارها و بارها ببینید. 6. با استاد آکاردئون مستقیما در تماس هستید. 7. مدرس آکاردئون به طور مستقیم عملکرد شما را تحت نظر دارد. 8. هزینه رفت و آمد ندارید و نیازی نیست مدت زیادی را صرف رفت و آمد کنید. رفت و آمد برای افرادی که محل زندگی آن ها از کلاس دور است یا وسیله نقلیه مناسب ندارند عموما دشوار است. همچنین بعضی روزها شرایط آب و هوایی مساعد نیست یا ترافیک سنگین است و رفت و آمد از حالت عادی دشوار تر می شود. کلاس آنلاین این دردسر ها را ندارد. 9. می توانید با هماهنگی مدرس بعضی جلسات را در روزهای تعطیل یا آخر هفته برگزار کنید. 10. اگر خارج از کشور زندگی می کنید و به مدرس آکاردئون ایرانی دسترسی ندارید، می توانید با شرکت در دوره آموزش آکاردئون آنلاین از مبتدی تا پیشرفته آموزشگاه زانکو ساز آکاردئون را به بهترین شکل یاد بگیرید. 11. اگر جایی زندگی می کنید که به آموزشگاه موسیقی خوب دسترسی ندارید می توانید نزد اساتید حرفه ای و متخصص آموزش ببینید. 12. اگر مدرس مورد علاقه شما در شهر دیگری سکونت دارد، کلاس آنلاین بهترین راه حل شما است.
Verified by MonsterInsights