زانکو مرجع آموزش علمی با تکنیک های روز دنیا

آموزش موسیقی

آموزش موسیقی با جدید ترین متدها

آموزش تعمیرات

آموزش تخصصی با علم روز تعمیرات

آموزش طراحی سایت

آموزش تخصصی با بروز ترین متدها

آموزش معماری

آموزش معماری با علم روز

خدمات تعمیرات

تعمیرات تخصصی موبایل ، لپ تاپ ، ایسیو ..

خدمات طراحی سایت

انجام طراحی وبسایت مشتریان زانکو

معرفی آموزشگاه زانکو

آموزشگاه زانکو از فروردین 1399 فعالیت خود را در حوزه های آموزش و خدمات حضوری و غیرحضوری، با تیمی جوان و پر انگیزه آغاز کرده است. یکی از اهداف بزرگ زانکو از همان ابتدا ارتقا سطح کیفیت آموزش های حضوری، آنلاین و ویدئویی بوده است تا امکان یادگیری هر مهارتی برای کلیه هموطنان در هرجایی از ایران که هستند، به بهترین شکل فراهم شود. یکی از مشکلات بزرگ در حوزه آموزش، متمرکز بودن مراکز معتبر آموزشی در شهر های بزرگ و مراکز استان است. آموزشگاه زانکو سعی دارد با ارائه با کیفیت ترین آموزش های آنلاین و ویدئویی، محدودیت های جغرافیایی را کنار زده و به تحقق عدالت آموزشی کمک کند.

دوره های آموزشگاه تعمیرات زانکو

آموزشگاه تعمیرات زانکو

واحد آموزش تخصصی تعمیرات آموزشگاه زانکو با بهره گیری از برترین اساتید و تعمیر کاران فعال در بازار تعمیرات ، دوره های آموزشی خود را به سه صورت حضوری ، آنلاین و ویدئویی با به روز ترین متد ها و مهارت ها به صورت 100% تخصصی ، تضمینی  و عملی برگزار می کند : آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل ، آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش تعمیرات ماینر ، دوره تعمیرات برد الکترونیکی ، دوره تعمیرات لوازم خانگی از جمله اصلی ترین و پرطرفداترین دوره های این آموزشگاه می باشد.

دوره های آموزشگاه موسیقی زانکو

آموزشگاه موسیقی زانکو

واحد موسیقی آموزشگاه زانکو با همکاری مدرسین جوان و خلاق این مجموعه، بستری را برای آموزش موسیقی آنلاین، ویدئویی و حضوری برای کلیه علاقمندان به موسیقی در سراسر ایران فراهم آورده است. آموزش موسیقی برای کودکان و نوجوانان، آموزش موسیقی برای بانوان توسط مدرس خانم، و کلاس های آنلاین موسیقی برای همه هنرجویان با هر سطحی از دانش و مهارت موسیقی در آموزشگاه زانکو برگزار می شود.

معرفی بخش خدمات تعمیرات زانکو

انواع خدمات تعمیراتی خود را به آموزشگاه زانکو بسپارید. ما با همکاری برترین اساتید و مدرسین متخصص و ممتاز تعمیرات، کلیه قطعات و دستگاه های الکترونیکی شما را با متد های به روز و استفاده از قطعات اورجینال به صورت صد در صد تضمینی تعمیر می کنیم. امکان ارائه خدمات برای کلیه شهرهای ایران وجود دارد. برای تعمیر انواع قطعات الکترونیکی از جمله تعمیرات موبایل و تعمیرات لپتاپ، به تیم تعمیرکاران زانکو اعتماد کنید.

تازه ترین مطالب آموزش رایگان