زانکو
زانکو
ویدیو آموزش ساخت فلش بوت ویندوز 10 (bootable)

ویدیو آموزش ساخت فلش بوت ویندوز 10 (bootable)

ویدیو آموزش ساخت فلش بوت ویندوز 10 (bootable)

آموزش ساخت فلش بوت ویندوز 10 یکی از آموزش های کاربردی برای افرادی است که می خواهند ویندوز نصب کنند. این روز ها اکثر ما برای نصب ویندوز 10 به جای دی وی دی ویندوز، ترجیح می دهیم از فلش استفاده کنیم. بعد از دانلود فایل نصب ویندوز باید آن را روی یک فلش بوت (بوتیبل) بریزید. وقتی این فلش را به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کنیم، به جای این که سیستم عامل قبلی به شکل عادی اجرا شود، نرم افزار روی فلش بوت اجرا می شود و شما وارد پروسه نصب ویندوز خواهید شد.در این ویدیو از سری ویدیوهای آموزش رایگان آموزشگاه زانکو نحوه ساخت فلش بوت ویندوز 10 را با استفاده از نرم افزار Rufus به شما آموزش می دهیم. قبل از شروع باید یک فلش مموری داشته باشید و فایل نصب ویندوز را دانلود کرده باشید.

مزایای نصب ویندوز با فلش بوت

یکی از دلایل اصلی برتری فلش نسبت به سی دی و دی وی دی، سرعت بالاتر آن است. بنابراین با فلش مموری می توانیم در مقایسه با دی وی دی، ویندوز را در زمان کمتری نصب کنیم.علت دیگر در دسترس بودن بیشتر فلش است. این روز ها حداقل یک فلش مموری در هر خانه ای پیدا می شودبسیاری از لپ تاپ های جدید اصلا درایو نوری ندارند و کاربران چاره ای جز استفاده از فلش بوت برای نصب ویندوز ندارند.و …

دانلود Rufus + آموزش بوت کردن فلش برای نصب ویندوز

Rufus نرم افزاری است که به شما امکان ساخت فلش Bootable را می دهد. این نرم افزار بسیار سبک و کم حجم است و نسبت به سایر برنامه های ساخت فلش بوت، سرعت بالاتری دارد. استفاده از Rufus خیلی ساده است و شما با تماشای این ویدیو می توانید به راحتی یک فلش بوت برای ویندوز بسازید.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط