زانکو
زانکو
شغل های دوم خانگی با سرمایه کم

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان

خیلی از ما تمایل داریم از ساعت های آزاد و فراغت خود برای کسب درآمد استفاده کنیم اما نمی دانیم چگونه. افرادی که شاغل هستند اما به دنبال شغل دوم برای بعد از ظهر ها می گردند، خانم های خانه دار که تمایل دارند در کنار امور منزل یک شغل خانگی پردرآمد هم داشته باشند، نوجوانانی که می خواهند در کنار تحصیل وارد بازار کار شوند و درآمد کسب کنند، دانشجویان، نظامیان و … . تقریبا همه ما می توانیم از داشتن یک شغل دوم خانگی با سرمایه کم و درآمد خوب بهره ببریم. اما آیا اصلا شغلی وجود دارد که هم سرمایه کمی لازم داشته باشد و هم در خانه قابل انجام باشد؟ شاید ایده کسب و کار خانگی با سرمایه کم به عنوان شغل دوم قبلا هم به ذهن شما رسیده باشد، اما به دلیل پیدا نکردن کاری که این شرایط را داشته باشد، آن را رها کرده باشید. در این مقاله با بهترین شغل ها به عنوان
 • شغل پر درآمد با سرمایه کم برای آقایان
 • شغل پر درآمد با سرمایه کم برای خانم ها
 • شغل پر درآمد با سرمایه کم برای نوجوانان
 • شغل دوم بدون سرمایه
 • شغل دوم برای کارمند
 • شغل دوم برای نظامیان
آشنا می شویم. حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. شما هم می توانید ایده های خود را برای شغل دوم خانگی با سرمایه کم در بخش کامنت ها با ما و مخاطبین سایت آموزشگاه زانکو در میان بگذارید.

کسب و کار خانگی با سرمایه کم

این روز ها انتخاب شغل دوم با توجه به اوضاع اقتصادی و بالا رفتن هزینه ها برای بسیاری از افراد به دغدغه تبدیل شده است. علاوه بر افرادی که شاغل هستند اما به دنبال یک شغل دوم مناسب برای ساعات بعد از ظهر می گردند، نوجوانان، دانشجویان و خانم های خانه دار که زمان آزاد زیادی ندارند نیز می توانند از طریق این کسب و کار های خانگی درآمد خوبی به دست آورند.

شغل دوم برای کارمند

بسیاری از کارمندان برای پر  کردن ساعات آزاد خود و بیشتر کردن درآمد خود به دنبال شغل دوم هستند. شغل دوم برای کارمندان باید ویژگی های خاص خودش را داشته باشد. از آنجایی که ساعات کاری کارمندان ثابت است، این افراد باید دنبال شغل دومی بروند که از نظر ساعت کاری انعطاف پذیر باشد و بتوان آن را در هر زمانی انجام داد. همچنین برای شغل دوم کارمندان مشاغلی پیشنهاد می شود که سرمایه زیادی لازم نداشته باشد تا این افراد بتوانند با بودجه کارمندی کارشان را شروع کنند. داشتن امنیت شغلی و حقوق و درآمد خوب هم یکی از ویژگی های مهم شغل دوم برای کارمند است. البته این ویژگی برای همه اقشار در درجه اول اهمیت قرار دارد. علاوه بر ملاک های گفته شده، باید به آینده شغلی مناسب، قانونی بودن و آسان بودن شغل دوم هم توجه داشته باشیم. از آنجایی که شغل دوم برای کارمند شغلی است که بیشتر در ساعات بعد از ظهر پس از تمام شدن ساعات اداری یا در روز های تعطیل رسمی انجام می شود، نباید شغلی باشد که از نظر جسمی انرژی زیادی از فرد می گیرد یا دقت و تمرکز زیادی لازم دارد.

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها

در سال های اخیر بانوان بیشتر از گذشته به کسب درآمد از مشاغل خانگی علاقمند شده اند. مشاغل خانگی بانوان هم برای خانم های شاغلی که می خواهند در وقت آزادشان کسب درآمد کنند مناسب است هم برای خانم های خانه دار و مادرانی که می خواهند در کنار کار های منزل یک شغل پردرآمد بدون نیاز به بیرون رفتن از خانه داشته باشند. با وجودی که شغل ها جنسیت ندارند و هر کس می تواند در حرفه مورد علاقه خودش فعالیت کند، اما عموما اکثر خانم ها به یک سری شغل های خاص گرایش دارند. ما در این مقاله همه شغل های حانگی پردرآمد را بدون تفکیک جنسیت معرفی کرده ایم اما تجربه ثابت کرده شغل هایی مثل طراحی گرافیک، طراحی سایت، تولید محتوا و تایپ و ترجمه بین بانوان طرفداران زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با بهترین رشته فنی حرفه ای برای خانم ها کلیک کنید.

شغل پر درآمد با سرمایه کم برای آقایان

با توجه به این که بیشتر بار اقتصادی خانواده روی دوش آقایان است، طبیعتا این قشر همواره به دنبال راه هایی برای کسب درآمد بیشتر است. شاید آقایان کمتر از نوجوانان یا خانم ها به مشاغل خانگی فکر کنند و این تصور را داشته باشند که برای کسب درآمد حتما باید بیرون از منزل کار کنند. اما شغل های خانگی می توانند برای آقایان هم بسیار پرسود و پربازده باشند.

شغل پر درآمد با سرمایه کم برای نوجوانان

در گذشته خانواده ها تمایل داشتند فرزندانشان را از سنین نوجوانی به محیط کار وارد کنند تا علاوه بر کسب درآمد، نوجوانان مهارت های درآمد زا یاد بگیرند، با مسئولیت ها و قوانین محیط کار آشنا شوند و از نظر اجتماعی رشد کنند. در سایر کشور ها نیز نوجوانی سن شروع کار است. البته نوجوانان به علت این که مشغول تحصیل هستند و بیشتر زمانشان صرف رفتن به مدرسه و درس خواندن می شود، نمی توانند به صورت تمام وقت کار کنند. به همین دلیل است که شغل های پاره وقت و پروژه ای طرفداران بیشتری بین نوجوانان دارند. شغلی مثل طراحی گرافیک، ادمین اینستاگرام، طراحی سایت یا تایپ، شغل هایی هستند که محدودیت زمانی ندارند، نیازی به خرید تجهیزات خاص یا مهیا کردن فضای اختصاصی ندارند و برای نوجوانان مناسب هستند. نوجوانان می توانند در زمان های آزاد خود به صورت پروژه ای یا پاره وقت این کار ها را با لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی انجام دهند و در کنار درس خواندن، درآمد مستقل خود را داشته باشند.

شغل دوم با سرمایه کم برای نظامیان

درباره شغل دوم برای نظامیان بحث و گفتگو وجود دارد. بسیاری از افراد موافق این هستند که نظامیان بسته به علاقه و استعدادی که دارند در ساعات فراغت خود در یک شغل دیگر فعالیت کنند ولی عده ای هم مخالف هستند. تقریبا همه شغل هایی که در این مقاله معرفی می کنیم برای نظامیان مناسب هستند. انعطاف پذیری زمانی، درآمد خوب، عدم نیاز به رفتن به محل کار یا استخدام شدن در یک شرکت خاص، همه و همه این شغل ها را برای نظامیان ایده آل میسازند. اگر شما هم نظامی هستید و تصمیم دارید یک شغل دوم پردرآمد را شروع کنید و شرایط کاری شما این اجازه را می دهد، شغل هایی که در ادامه معرفی می کنیم را در نظر داشته باشید.

کار فریلنسری چیست؟

قبل از این که به معرفی شغل های دوم خانگی با سرمایه کم بپردازیم ابتدا بهتر است به فریلنسری یا آزاد کاری بپردازیم. فریلنسر یا آزاد کار شخصی است که بدون استخدام شدن در یک شرکت و مجموعه و بدون تعهد بلند مدت، به صورت آزاد و خود اشتغالی کار می کند. فریلنسر ها می توانند به صورت پروژه ای و موقت با شرکت های مختلف کار کنند و درآمد کسب کنند. مزیت فریلنسری این است که شما محدودیتی از نظر زمان یا حجم کار ندارید. می توانید پروژه ها را به انتخاب خودتان قبول کنید و هر زمان که خواستید کار کنید. درآمد و دستمزد فریلنسر ها به تجربه، مهارت، نوع قرار داد ها و میزان زمانی که به کار کردن اختصاص می دهند بستگی دارد. برای مثال یکی از شغل هایی که به صورت فریلنسری قابل انجام است، طراحی با فتوشاپ است. اگر شما طراحی با فتوشاپ را یاد بگیرید، می توانید به جای استخدام شدن در یک شرکت، به صورت آزاد کار از شرکت های مختلف پروژه بگیرید. شما می توانید پروژه هایی مثل طراحی کارت ویزیت برای کسب و کار ها، طراحی منو برای رستوران ها و فتوشاپ ها، طراحی تابلو و بنر و … را قبول کنید. از طرف دیگر اگر به شبکه های اجتماعی علاقه داشته باشید می توانید در زمینه تولید محتوا برای اینستاگرام و طراحی پست و استوری هم کار کنید و با چندین پیج و برند اینستاگرامی همکاری داشته باشید. اکثر شغل هایی که در ادامه معرفی می کنیم به شما امکان فعالیت به صورت فریلنسر را می دهند. فعالیت به عنوان فریلنسر می تواند برای این افراد مفید باشد:
 • کارمندانی که به دنبال شغل دوم انعطاف پذیر با درآمد بالا هستند.
 • افرادی که قصد شروع کار بدون سرمایه یا با سرمایه اندک دارند.
 • افرادی که دوست دارند رئیس خودشان باشند و برای خودشان کار کنند.
 • دانشجویان و دانش آموزانی که مشغول تحصیل هستند.
 • خانم های خانه دار و مادرانی که مشغله های زیادی دارند.
 • نظامیان و به طور خلاصه، همه افراد

معرفی شغل های دوم خانگی با سرمایه کم

در ادامه به معرفی شغل های خانگی پردرآمد با سرمایه کم می پردازیم. لطفا توجه داشته باشید که:
 • شما می توانید به صورت تمام وقت، پاره وقت یا پروژه ای در این شغل ها فعالیت داشته باشید.
 • هیچیک از این شغل ها نیازمند مدرک دانشگاهی نیستند اما ممکن است لازم باشد قبل از شروع کار دوره های آموزشی خاصی را بگذرانید.
 • با توجه به این که لپ تاپ و کامپیوتر تقریبا در همه خانه ها وجود دارد، هزینه خرید لپ تاپ یا کامپیوتر را به عنوان سرمایه اولیه در نظر نگرفتیم.
 • درآمد هیچ یک از این شغل ها ثابت نیست و نمی توان برآورد دقیقی از درآمد ماهانه هر شغل ارائه کرد. اما اگر مهارت خوبی داشته باشید می توانید بسته به زمانی که صرف می کنید درآمد متوسط تا خوبی کسب کنید.

شغل طراحی سایت

شغل های دوم خانگی با سرمایه کم طراح وبسایت شخصی است که با دانش و مهارت و همچنین خلاقیت خود، ظاهر و بخش های کاربردی سایت را طراحی و پیاده سازی می کند. طراح سایت باید دانش برنامه نویسی و طراحی گرافیکی را با هم ادغام کرده و سایت مورد انتظار کارفرما را به بهترین شکل طراحی و پیاده سازی کند. با وجودی که برای طراحی سایت می توانید مدرک دانشگاهی دریافت کنید، اما برای فعالیت در این شغل نیازی به مدرک نیست. بسیاری از طراحان سایت مطرح، مهارت های لازم برای این شغل را از طریق شرکت در دوره های آموزشی، کاراموزی و کسب تجربه به دست آورده اند. برای طراحی سایت علاوه بر کسب دانش و مهارت، به یک لپ تاپ یا کامپیوتر و اتصال اینترنت نیاز دارید. با وجودی که بسیاری از طراحان سایت جذب ارگان ها و شرکت های مختلف شده و به صورت تمام وقت استخدام می شوند، اما امکان فعالیت پاره وقت و پروژه ای در حوزه طراحی سایت نیز وجود دارد. شما می توانید به عنوان طراح سایت پروژه های مختلف طراحی سایت را قبول کرده و در زمان های آزادی که دارید اجرا کنید. با توجه به درآمد بالا و انعطاف پذیری کار، شغل طراحی سایت یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید به عنوان شغل دوم داشته باشید. برای آشنایی با پکیج جامع آموزش طراحی سایت با وردپرس به همراه کارورزی و استخدام پس از اتمام دوره روی لینک آبی کلیک کنید.

شغل طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از شغل های جذاب و پردرآمد است به ویژه اگر ذوق هنری داشته باشید و به کار های خلاقانه علاقمند باشید. گرافیست یا همان طراح گرافیک شخصی است که بر اساس سفارش کارفرما، با تکیه بر خلاقیت و هنر خود، پیام یا ایده خواسته شده را از طریق تصویر به مخاطب منتقل می کند. شما به عنوان یک گرافیست می توانید در حوزه های متنوعی فعالیت کنید:
 • طراحی لوگو
 • طراحی صفحات سایت
 • طراحی جلد کتاب
 • طراحی پوستر و بنر تبلیغاتی
 • تصویر سازی برای کتاب های کودکان و بزرگسالان
 • تصویر سازی برای کتاب ها و مجلات علمی آموزشی
 • تصویر سازی برای کتاب های درسی و کمک آموزشی
 • تصویر سازی برای نشریات مختلف
 • و …
اگر شما هم به طراحی علاقه دارید، خلاق هستید، ذوق هنری دارید و از هوش بصری بالایی برخودار هستید، حتما این شغل جذاب را در نظر داشته باشید. برای گرافیست شدن می توانید تحصیلات دانشگاهی را در پیش بگیرید ولی اگر رشته تحصیلی شما متفاوت است یا علاقه ای به وارد دانشگاه شدن ندارید، می توانید خودتان با شرکت در دوره های مختلف و کسب دانش در علم گرافیک، و همچنین یادگیری نرم افزار های طراحی و گرافیک مثل photoshop. flash, Corel. Illustrator, visio و … وارد این شغل شوید.

فتوشاپ

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ فتوشاپ یکی از نرم افزار های بسیار کاربردی و کلیدی در حوزه های گسترده است. فردی که به نرم افزار فتوشاپ مسلط باشد می تواند در چندین جایگاه شغلی مشغول شود، حتی به صورت همزمان. از جمله:
 • طراحی گرافیک
 • مدرس فتوشاپ
 • طراح تبلیغات
 • طراح لوگو
 • طراح کارت ویزیت، بنر و پوستر های تبلیغاتی
 • طراح پست و استوری اینستاگرام و تولید محتوای اینستاگرام
 • کار در آتلیه عکاسی
 • طراح جلد کتاب یا تصویرساز کتاب
 • طراح فونت
 • طراح ست اداری و سربرگ
 • اجرای پروژه های معماری
 • و …
همانطور که دیدید کسی که به فتوشاپ مسلط باشد می تواند مانند یک گرافیست در حوزه های گسترده ای فعالیت کند. بازارکار فتوشاپ و گرافیک از بسیاری جهات با هم همپوشانی دارند اما شما برای یادگیری فتوشاپ زمان و انرژی کمتری صرف می کنید. افرادی که به فتوشاپ مسلط هستند می توانند علاوه بر قبول پروژه و کار پاره وقت، برای خودشان در اینستاگرام کسب و کار راه بیندازند و فعالیت داشته باشند. برای دریافت پکیج فیلم آموزش فتوشاپ به همراه پشتیبانی مدرس روی متن آبی کلیک کنید.

ایلوستریتور

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ ادوبی ایلوستریتور یکی از قوی ترین و شناخته شده ترین نرم افزار های تصویر سازی است که کاربرد های بسیار زیاد و گسترده ای دارد. نرم افزار ایلوستریتور هم مثل فتوشاپ به شما این امکان را می دهد که در حوزه های مختلف کسب درآمد کنید و به صورت فریلنسر یا کار پروژه ای، درآمد خوبی به دست آورید. متخصصین ایلوستریتور می توانند از روش های زیر درآمد کسب کنند:
 • آموزش نرم افزار ایلوستریتور
 • نقاشی دیجیتالی برای پوستر های تبلیغاتی
 • طراحی کاور آلبوم موسیقی
 • طراحی برای بسته بندی محصولات
 • طراحی محصولات چاپی مثل تی شرت، ماگ، استیکر، قاب موبایل و …
 • طراحی جلد کتاب
 • طراحی بنر های تبلیغاتی
 • طراحی المان ها و کاراکتر های موشن گرافی
 • همکاری با استدیو های انیمیشن سازی یا بازی سازی
 • طراحی لوگو
 • طراحی اینفوگرافیک
 • طراحی آیکون
 • طراحی فونت
 • طراحی بروشور
 • طراحی منوی کافه و رستوران
 • طراحی ست های نمایشگاهی
 • تولید محتوای بصری برای شبکه های اجتماعی

شغل تولید و ویرایش محتوای ویدیویی

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ اهمیت ویدیو در شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است و همین امر باعث شده شرکت ها و سازمان ها به همکاری با متخصصین ویرایش و ادیت ویدیو علاقمند شوند. محتوای ویدیویی را می توان در قالب ساخت ویدیو با کلیپ های ضبط شده، موشن گرافی یا انمیشن یافت. یک متخصص ویرایش و تدوین ویدیو باید بتواند با استفاده از نرم افزار های تخصصی ادیت ویدیو و همچنین خلاقیت شخصی خود، محتوای ویدیویی مورد نظر کارفرما را آماده کند. با نگاهی به شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و … می توان به وضوح دید که تولید محتوای ویدیویی این روز ها به یک ضرورت تبدیل شده است. پس می توان نتیجه گرفت که بخش زیادی از ویدیو هایی که به ادیتور های ویدیو سپرده می شود، ماهیت تبلیغاتی دارند. بنابراین اطلاع از اصول تبلیغات و بازاریابی می تواند به این متخصصین در کسب درآمد بیشتر و دریافت پروژه های بهتر و پولساز تر کمک کند. یک ویدیو ادیتور حرفه ای باید به نرم افزار های ادیت ویدیو از جمله موارد زیر مسلط باشد:
 • افتر افکت
 • پریمیر
 • DaVinci Resolve
 • Final Cut Pro X
 • و …

شغل تولید محتوا

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ تولید محتوا به پروسه نوشتن، ویرایش و انتشار محتوا در قالب دیجیتال گفت می شود. هر متنی که در وبسایت ها، وبلاگ ها، مقالات، توضیح محصولات، صفحات شبکه های مجازی و حتی بنر های تبلیغاتی می بینید توسط یک تولید کننده محتوا نوشته شده است. شاید فکر کنید که کار تولید کننده محتوا فقط نوشتن مقاله است اما این کار حوزه بسیار گسترده تری دارد. یک تولید کننده محتوا باید با فرمت های مختلف محتوا آشنا باشد و بتواند برای هر یک از این فرمت ها، تولید محتوا مطابق با اصول و استاندارد های روز انجام دهد. متنی که ویدیو های آموزشی، تبلیغاتی و حتی سرگرمی مطابق با آن تولید می شود، خبرنامه های ایمیلی، پست های شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا فیسبوک، عناوین پادکست ها، متن پادکست ها، و حتی توضیحاتی که زیر ویدیو ها یا عکس ها در شبکه های اجتماعی می بینید، همه توسط متخصص تولید محتوا نوشته می شوند. همانطور که دیدیم کار تولید کننده محتوا بسیار گسترده است. متخصصین تولید محتوا معمولا ارتباط زیادی با متخصصین سئو و بازاریابی دیجیتال دارند و با آن ها به صورت یک تیم همکاری می کنند. اگر به نوشتن علاقه دارید، می توانید با یادگیری مهارت های زیر کار خود را در زمینه تولید محتوا آغاز کنید:
 • اصول نگارشی و مهارت های درست نوشتن
 • جستجوی کلمات کلیدی و استفاده اصولی از آن ها
 • آشنایی پایه با سئو
 • کار با ابزار های کلمه کلیدی و سئو
یک متخصص تولید محتوا علاوه بر این که باید مهارت های گفته شده را داشته باشد، باید بتواند با تیم سئو به خوبی هماهنگ شود و محتوایی بنویسد که هدف کارفرما را به خوبی به مخاطب منتقل کند. شما می توانید به عنوان کارشناس تولید محتوا در شرکت های مختلف به صورت پاره وقت یا تمام وقت استخدام شوید یا به صورت پروژه ای و آزادکار با شرکت های مختلف کار کنید. درآمد تولید محتوا بسته به مهارت شما متغیر است.

شغل متخصص و مدیر سئو

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ گوگل چگونه تصمیم می گیرد که در صفحه نتایج جستجوی شما کدام سایت را در رتبه اول قرار دهد؟ چرا بعضی سایت ها در صفحه نتایج جستجو در صفحه اول قرار می گیرند و بعضی سایت ها در صفحات دیگر؟ کار متخصص سئو بهینه سازی صفحات سایت برای موتور جستجو است تا موتور های جستجو و به ویژه گوگل، صفحات سایت را برای افرادی که کلمات مرتبط با آن ها را جستجو می کنند، در رتبه بالاتری نمایش دهند. زمانی که یک سایت به درستی سئو شود و در گوگل رتبه خوبی کسب کند، افراد بیشتری روی آن کلیک می کنند و از خدمات آن استفاده می کنند. همین امر باعث شده متخصصین سئو جایگاه بسیار مهمی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار های اینترنتی پیدا کنند. اهمیتی که روز به روز بیشتر می شود و باعث شده این شغل به یکی از پردرآمد ترین مشاغل حوزه اینترنت تبدیل شود. برای سئو کار شدن نیازی به مدرک دانشگاهی نیست و شما می توانید با شرکت در دوره های آموزش سئو و گذراندن دوره های کارورزی مهارت های لازم برای این شغل را کسب کنید. بعد از کسب مهارت می توانید به انتخاب خودتان به صورت تمام وقت یا پاره وقت استخدام شوید یا با شرکت ها به صورت پروژه ای همکاری کنید.

ارز دیجیتال

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ مشاغل حوزه ارز دیجیتال از جمله مشاغل نو ظهوری هستند که برای آن ها آینده شغلی بسیار خوبی پیش بینی می شود. با توجه به رشد ارز های دیجیتال در حوزه های مختلف، کمتر کسی می تواند اهمیت آن ها را نادیده بگیرد. ارز های دیجیتال موقعیت های شغلی بسیار زیادی ایجاد کرده اند که با توجه به نو ظهور بودن هنوز زیاد شناخته شده نیستند. بنابراین حالا بهترین فرصت برای ورود به بازار ارز های دیجیتال و کسب درآمد از این حوزه است. شغل های مربوط به ارز دیجیتال همگی انعطاف پذیر هستند و همه اقشار از جمله خانم ها، نوجوانان، کارمندان، نظامی ها، دانشجویان و … می توانند به عنوان شغل دوم در خانه آن ها را انجام دهند و درآمد کسب کنند. شما بسته به توانایی ها و علاقه خود می توانید وارد یک یا چند تا از حوزه های زیر شوید:
 • تحلیلگر بازار ارز دیجیتال
 • کارشناس تولید محتوا و شبکه  های اجتماعی در حوزه ارز دیجیتال
 • خرید و فروش (ترید) ارز دیجیتال
 • آموزش ترید ارز دیجیتال و تحلیل بازار
 • سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال و اارئه مشاوره سرمایه گذاری به دیگران
 • تعمیرکار ماینر
 • نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ
 • خرید و فروش قطعات ریگ ماینینگ
 • و …

نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ یکی از مشاغل پر درآمد حوزه ارز دیجیتال و فنی حرفه ای است که تصمیم گرفتیم آن را بیشتر توضیح دهیم. ریگ ماینینگ ابزاری سخت افزاری است که با استفاده از سخت افزار های کامپیوتری توسط متخصص این حوزه سر هم بندی می شود و به عنوان یک دستگاه برای استخراج ارز دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به سودآوری بالای ارز های دیجیتال، بسیاری از افراد به سمت خرید ریگ ماینینگ و استخراج ارز گرایش پیدا کرده اند. اگر شما با شرکت در دوره آموزش نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ، مهارت های لازم را به دست آورید می توانید از طریق راه های زیر درآمد فوق العاده ای کسب کنید:
 • راه اندازی ریگ ماینینگ برای خودتان و کسب درآمد از طریق استخراج ارز دیجیتال
 • نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ و فروش ریگ به صورت آماده
 • دریافت سفارش راه اندازی ریگ ماینینگ از مشتری
 • ارائه خدمات ارتقا یا تعمیر ریگ ماینینگ به افرادی که از قبل ریگ ماینینگ دارند
 • خرید و فروش قطعات نو و دست دوم ریگ ماینینگ در بازار
 • و …

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ حتما شما هم زیاد شنیده اید که تعمیرات موبایل شغل بسیار پر درآمدی است. این روز ها با نگاهی به کلاس های آموزش تعمیرات موبایل می بینیم که اقشار مختلف از سنین نوجوانی تا میانسالی، خانم ها و آقایان، همه در این کلاس ها شرکت می کنند تا کسب و کار تعمیرات موبایل خودشان را راه اندازی کنند و از این طریق کسب درآمد کنند. اما این مسئله که برای یادگیری و ورود به بازار کار تعمیرات سخت افزار موبایل باید تجهیزات تعمیراتی را تهیه کنید و در مغازه های تعمیرات موبایل کار کنید یا خودتان مغازه بزنید باعث می شود بعضی افراد سمت این شغل نروند. شغل تعمیرات نرم افزار موبایل جایگزین بسیار خوبی برای این افراد است. بدون نیاز به تجهیزات زیاد و گران قیمت شما می توانید به صورت سیار و پاره وقت به تعمیرات مشکلات نرم افزاری گوشی ها بپردازید و از این راه درآمد بسیار خوبی کسب کنید. کافی است علاقه داشته باشید و در یک دوره آموزش نرم افزار موبایل خوب شرکت کنید.

تدریس

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ تدریس یکی از شغل های بسیار مهم و ضروری در جامعه است و هیچگاه از اهمیت آن کم نمی شود. شما برای یادگیری هر مهارت جدیدی باید زیر نظر یک مدرس آموزش ببینید. بنابراین برای تدریس همیشه بازار کار وجود دارد. شما توانایی تدریس در چه حوزه ای را دارید؟
 • تدریس رشته های هنری مثل نقاشی، خطاطی، موسیقی، عکاسی و …
 • تدریس هنر هایی مثل خیاطی، آشپزی، شیرینی پزی
 • تدریس دروس مدرسه از دبستان تا دانشگاه
 • تدریس انواع زبان های خارجی
 • تدریس نرم افزار های طراحی، معماری، مهندسی
 • و …
هر مهارتی که داشته باشید، می توانید آن را به شیوه های مختلف به دیگران آموزش دهید. برگزاری کلاس های حضوری، مجازی و آنلاین، وبینار، فروش پکیج و جزوه آموزشی همه و همه روش هایی هستند که به شما کمک می کنند علاوه بر کمک کردن به افرادی که قصد یادگیری دارند، درآمد خوبی هم کسب کنید.

تایپ و ترجمه

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ اگر فقط یک کامپیوتر ساده داشته باشید، می توانید در مدتی کوتاه تایپ ده انگشتی یاد بگیرید و سپس با قبول پروژه های تایپ به صورت دورکاری کسب درآمد کنید. امروزه سایت های زیادی برای این کار طراحی شده اند و شما می توانید از خانه به عنوان یک تایپیست فریلنسر فعالیت کنید. اگر به حداقل یک زبان خارجی تسلط داشته باشید، می توانید پروژه های ترجمه را از شرکت ها، دارالترجمه ها و دانشجویان و دانش آموزان قبول کنید و از طریق ترجمه مقالات و متون مختلف کسب درآمد کنید.

تعمیر وسایل الکترونیکی

شغل های دوم خانگی پردرآمد با سرمایه کم برای کارمندان، خانم ها، دانشجویان، نوجوانان، نظامیان وبلاگ یکی از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب شغل علاقه است. اگر شما به کار های فنی و الکترونیکی علاقه داشته باشید، بهتر است که یک شغل دوم در همین حوزه انتخاب کنید تا هم درآمد خوبی کسب کنید و هم از کارتان لذت ببرید. با توجه به این که هدف این مقاله معرفی شغل دوم با درآمد خوب است، باید به این نکته توجه کنیم که زمانی که شما قرار است به این شغل دوم اختصاص دهید، معمولا آخر هفته ها یا ساعات بعد از ظهر است که از شغل اولتان به خانه برگشته اید. بنابراین اگر قرار باشد شغلی را انتخاب کنید که به آن علاقه ندارید و شما را خسته می کند، ممکن است به سرعت دچار فرسودگی و دلسردی شوید. علاقمندان به رشته های فنی می توانند با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات، در حوزه تعمیرات دستگاه های الکترونیکی مختلف دانش و مهارت کسب کنند و سپس به صورت پروژه ای و پاره وقت، کار تعمیرات انجام دهند. شغل های تعمیراتی مثل تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات برد های الکترونیکی، تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ، تعمیرات ماینر، تعمیرات موبایل و … با توجه به بازارکار خوبی که دارند می توانند سود دهی بالایی برای شما داشته باشند.

معرفی شغل دوم بدون سرمایه برای خانم ها و آقایان

در این مقاله به معرفی چند شغل دوم خانگی پردرآمد مناسب خانم ها، آقایان، کارمندها، نظامیان، دانش آموزان و نوجوانان پرداختیم. طبیعتا این مقاله همه شغل هایی که می توان به عنوان شغل دوم انجام داد را پوشش نداده است. اگر شغلی را میشناسید که می تواند در دسته شغل های دوم خانگی بدون سرمایه قرار گیرد، حتما در بخش کامنت ها با ما و مخاطبین زانکو در میان بگذارید. آموزشگاه زانکو دوره های آموزش مشاغل پردرآمد را با تدریس بهترین اساتید برگزار می کند و شما را تا ورود به بازار کار و کسب درآمد همراهی خواهد کرد. برای دریافت مشاوره ثبت نام در دوره های آموزشی زانکو مشخصات و سوال خود را به واتساپ شماره 09399432340 ارسال کنید تا تیم مشاوره زانکو شما را راهنمایی کنند.  
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights