زانکو
زانکو
شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، شغل تعمیرات موبایل، بازار کار تعمیر نرم افزار موبایل، درآمد تعمیرات نرم افزار موبایل، سرمایه لازم برای تعمیرات نرم افزار موبایل، نرم افزار موبایل چیست؟، تعمیرات نرم افزار موبایل، بهترین روش یادگیری نرم افزار موبایل، موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، ابزار لازم برای تعمیرات موبایل

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل در سال 1401؛ هر آنچه باید بدانید

[lwptoc depth=”3″]

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل در سال 1400؛ هر آنچه باید بدانید

در این مقاله از سری مقالات آموزش تعمیرات موبایل زانکو، به شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، درآمد و بازار کار این رشته می پردازیم. تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از مشاغل پردرآمد به حساب می آید که طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم به شغل تعمیرات نرم افزار موبایل علاقمند هستید یا قصد دارید وارد این رشته شوید، با زانکو همراه باشید.

شغل تعمیرات موبایل

امروزه گوشی های هوشمند آنقدر در زندگی ما نقش برجسته و مهمی پیدا کرده اند که تنها چند ساعت دور بودن از گوشی موبایل برای اکثر افراد دشوار و فلج کننده شده است. تقریبا همه چیز ما در گوشی هوشمندمان است، از تماس ها و پیامک های مهم گرفته تا دوربین عکاسی، فایل های شخصی و مهم، و برنامه های کاربردی. ما حتی برای چک کردن ساعت یا استفاده از ماشین حساب هم به گوشی موبایلمان متکی هستیم و صبح ها با آلارم همین گوشی ها است که از خواب بیدار می شویم.

هر چه از اهمیت گوشی موبایل در زندگی امروزی بگوییم کم گفته ایم. از طرفی قیمت گوشی های موبایل به شدت افزایش یافته است و با توجه به نوسانات بازار خرید گوشی خوب برای اکثر افراد جامعه سخت شده. بنابراین مردم ترجیح می دهند اگر گوشی موبایلشان خراب شد آن را تعمیر کنند و کمتر به فکر تعویض موبایل و خرید گوشی جدید می افتند. اینجاست که تعمیرکاران موبایل و شغل تعمیرات موبایل مطرح می شود.

بازار کار تعمیر نرم افزار موبایل

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، شغل تعمیرات موبایل، بازار کار تعمیر نرم افزار موبایل، درآمد تعمیرات نرم افزار موبایل، سرمایه لازم برای تعمیرات نرم افزار موبایل، نرم افزار موبایل چیست؟، تعمیرات نرم افزار موبایل، بهترین روش یادگیری نرم افزار موبایل، موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، ابزار لازم برای تعمیرات موبایل

شغل تعمیرات موبایل یکی از مشاغل پردرآمد و پولساز در بازار است و همانطور که گفتیم کمتر تحت تاثیر مشکلاتی همچون نوسانات ارز، مشکلات اقتصادی یا حتی همه گیری ویروس کرونا قرار می گیرد چون موبایل به یک ضرورت در زندگی همه تبدیل شده است. بنابراین اگر دنبال یک شغل پولساز و پر درآمد می گردید، تعمیرات موبایل گزینه بسیار مناسبی است.

تعمیرات نرم افزار موبایل یکی از زیرشاخه های رشته تعمیرات موبایل است که طرفداران زیادی دارد. این شغل پر درآمد و پولساز، به جنبه نرم افزاری موبایل می پردازد و مشکلاتی را حل می کند که به نرم افزار گوشی مربوط است. برای مثال یکی از شناخته شده ترین کار هایی که تعمیرکاران نرم افزار موبایل انجام می دهند فلش کردن گوشی است و تقریبا می توان گفت برای اکثر افراد پیش آمده که مجبور شوند گوشی موبایلشان را فلش کنند.

تعمیر نرم افزار موبایل نیز مثل تعمیر موبایل از نظر بازار کار یکی از پردرآمد ترین مشاغل حال حاضر است و به سرمایه زیادی هم نیاز ندارد.

درآمد تعمیرات نرم افزار موبایل چقدر است؟

پیش بینی کردن درآمد مشاغلی همچون تعمیرات نرم افزار موبایل که به عوامل متعددی بستگی دارد کار راحتی نیست. مثلا این که شما چقدر از رشته تعمیرات نرم افزار موبایل درآمد خواهید داشت به شهری که در آن کار می کنید، محل تعمیرگاه و تجربیات شما، اعتمادی که کسب می کنید، هزینه ای که از مشتری می گیرید، تبلیغاتی که می کنید و عوامل زیاد دیگری بستگی دارد. مثلا یک تعمیرکار موبایل در تهران نسبت به یک تعمیرکار موبایل در اصفهان یا شیراز درآمد متفاوتی دارد. یا درآمد کسی که در یک مغازه کوچک کار می کند با کسی که در مراکز بزرگ تعمیرات موبایل فعال است متفاوت خواهد بود.

به طور کلی یک سری وبسایت ها برای تعمیرات موبایل بازه درآمدی معینی پیش بینی کرده اند اما این اعداد زیاد دقیق نیستند و درآمد شما از تعمیرات نرم افزار موبایل می تواند متفاوت باشد و به عوامل زیادی بستگی دارد. تنها چیزی که با اطمینان می توانیم به شما بگوییم این است که شغل تعمیرات موبایل، یکی از پردرآمد ترین مشاغل است و می توانید از آن پول خوبی در بیاورید.

سرمایه لازم برای شغل تعمیرات نرم افزار موبایل چقدر است؟

برای شروع هر شغل و حرفه ای باید یک سرمایه گذاری اولیه انجام دهید. این سرمایه بسته به ماهیت شغل متفاوت است. یکی از مزیت های بزرگ شغل تعمیرات نرم افزار موبایل این است که شما برای ورود به این حوزه نیاز به سرمایه زیادی ندارید و می توانید با سرمایه کم هم کارتان را شروع کنید. در حقیقت کل سرمایه ای که برای شروع کار تعمیرات نرم افزار موبایل لازم دارید، هزینه گذراندن دوره تخصصی تعمیرات نرم افزاری و تهیه ابزار است. با گذشت زمان می توانید کارتان را گسترش دهید، تبلیغات کنید، تجهیزات بیشتر و جدیدتر بخرید یا یک مغازه یا مرکز تعمیرات تاسیس کنید. همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد اما برای کار تعمیرات نرم افزار موبایل با سرمایه ای اندک هم می توانید شروع کنید.

نرم افزار موبایل چیست؟

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، شغل تعمیرات موبایل، بازار کار تعمیر نرم افزار موبایل، درآمد تعمیرات نرم افزار موبایل، سرمایه لازم برای تعمیرات نرم افزار موبایل، نرم افزار موبایل چیست؟، تعمیرات نرم افزار موبایل، بهترین روش یادگیری نرم افزار موبایل، موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، ابزار لازم برای تعمیرات موبایل

تا اینجای مقاله بیشتر به آینده شغلی و درآمد رشته تعمیرات نرم افزار موبایل پرداختیم. اما مهم ترین عامل در موفقیت در شغل تعمیر نرم افزار موبایل، دانش و مهارت تخصصی شما است. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید وارد این رشته شوید از همین الان شروع به یادگیری و کسب دانش و مهارت کنید. اولین سوالی که احتمالا برای شما ایجاد می شود این است که اصلا نرم افزار موبایل چیست و تعمیرکار نرم افزار موبایل چه کار می کند؟

به طور کلی رشته تعمیرات موبایل را به دو دسته تقسیم می کنند: تعمیرات سخت افزار موبایل و تعمیرات نرم افزار موبایل. همانطور که از اسمش پیداست، تعمیرات سخت افزار موبایل به قطعات سخت افزاری موبایل مثل ال سی دی، باتری، مادربرد و … می پردازد. اما تعمیرات نرم افزاری به چیزهایی مثل سیستم عامل، فریمور، فلش کردن گوشی، ریکاوری اطلاعات، کار با باکس، آنلاک گوشی و مواردی از این دست می پردازد.

حوزه کاری نرم افزار موبایل بسیار گسترده و متنوع است و مهارت های زیادی را در بر می گیرد.

تعمیرات نرم افزار موبایل

تعمیرات نرم افزار موبایل به همه مشکلات نرم افزاری ای می پردازد که ممکن است کارکرد گوشی موبایل را دچار اختلال کرده است. این مشکلات گستره وسیعی دارند. ممکن است مشکل یک گوشی بسیار جزئی باشد و به سادگی قابل حل باشد و مشکل گوشی مشتری دیگری آنقدر جدی باشد که هر تعمیرکاری از پس حل آن بر نیاید. حتی بعضی مشکلات نرم افزاری هستند که توسط خود کاربر قابل حل هستند و با یک سرچ ساده راه حل آن ها پیدا می شود.

یک تعمیرکار موبایل با هر دو دسته مشکلات بالا مواجه می شود و باید بتواند هر دو نوع مشکل را حل کند و خدمات تخصصی ارائه دهد. یکی از مهم ترین حوزه های تخصصی در نرم افزار موبایل، شناخت نرم افزار های موبایل است. اگر می خواهید در حوزه تعمیرات نرم افزار موبایل به فعالیت تخصصی بپردازید باید با انواع و اقسام نرم افزار ها آشنا شوید و این میل به یادگیری چیز های تازه را همیشه همراه با خود داشته باشید چون همانطور که می دانید تکنولوژی گوشی های هوشمند به سرعت در حال پیشرفت است و دانش شما باید به روز و آپدیت باشد.

به طور مثال از جمله متداول ترین مشکلاتی که در حوزه تعمیرات نرم افزاری موبایل به آن ها پرداخته می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین روش یادگیری نرم افزار موبایل

شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، شغل تعمیرات موبایل، بازار کار تعمیر نرم افزار موبایل، درآمد تعمیرات نرم افزار موبایل، سرمایه لازم برای تعمیرات نرم افزار موبایل، نرم افزار موبایل چیست؟، تعمیرات نرم افزار موبایل، بهترین روش یادگیری نرم افزار موبایل، موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، ابزار لازم برای تعمیرات موبایل

این روز ها چیزی که زیاد است آموزشگاه و وبسایت و مدرس در حوزه های آموزشی مختلف است و آموزش تعمیرات موبایل هم از این قاعده مستثنی نیست. از آنجایی که دانش و مهارت مهم ترین عوامل در موفقیت در شغل تعمیرات موبایل هستند و مستقیما با درآمدی که از تعمیرات نرم افزار موبایل کسب می کنید رابطه دارند، نباید اهمیت یادگیری را دست کم بگیرید. هنگام انتخاب روش یادگیری تعمیرات موبایل باید در نظر داشته باشید که منابع شما باید معتبر باشند، روش هایی که از آن ها برای تعمیرات استفاده می کنید باید روش های معتبر و بی خطا بوده و اطلاعات شما باید به روز باشد.

ما در آموزشگاه زانکو دوره آموزش نرم افزار موبایل را تحت نظر یکی از خوشنام ترین مدرسین تعمیرات موبایل ایران برگزار می کنیم. تیم برنامه ریزی و استراتژی زانکو هنگام طراحی این دوره آموزشی، پر کردن فضای خالی میان آموزش و بازار کار را مد نظر داشته اند و تاکید اصلی ما در این دوره روی این است که هنرجو پس از گذراندن دوره بتواند مستقیما وارد بازار کار تعمیرات موبایل شده و درآمد کسب کند. به همین دلیل است که هنرجویان زانکو حتی پس از اتمام دوره از پشتیبانی نامحدود استاد و عضویت در گروه تعمیرکاران فعال در حوزه تعمیرات موبایل برخوردار اند و در دوره های رایگان به روز رسانی اطلاعات شرکت داده می شوند.

موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل

برای موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل و کسب درآمد بالا از این رشته باید به عوامل متعددی توجه کنید. ما در این بخش به طور خلاصه به عوامل موفقیت در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل اشاره می کنیم.

1. کسب دانش و مهارت

مهم ترین عامل برای موفقیت در شغل تعمیرات موبایل و نرم افزار موبایل داشتن دانش و مهارت کافی و مناسب است. اگر شما دانش و مهارت لازم را داشته باشید می توانید مشتری را از خود راضی نگه دارید و همین باعث می شود مشتری دوباره به شما مراجعه کند یا شما را به دیگران معرفی کند. با جلب اعتماد مشتریان و کسب شهرت در محل کار و شهر خود می توانید تعداد مشتریان خود را به طور چشمگیری افزایش داده و درآمد بسیار بالایی از تعمیرات نرم افزار موبایل کسب کنید.

اما توجه داشته باشید که انجام این کار بدون داشتن دانش و مهارت بالا و به روز امکان پذیر نیست.

2. به روز نگه داشتن دانش و مهارت

شغل تعمیرات موبایل و به ویژه تعمیرات نرم افزار موبایل از آن دسته مشاغلی نیست که وقتی آموزش اولیه را گذراندید دیگر لازم نباشد چیز جدیدی یاد بگیرید. با توجه به ماهیت این رشته و رشد و تغییر مداوم و پر سرعت تکنولوژی باید به روز بمانید و پا به پای نرم افزار ها و برنامه ها و تکنولوژی های جدید پیش بروید. هر روز گوشی ها و گجت های تازه ای وارد بازار می شوند و هر یک از آن ها به تکنولوژی جدیدی مجهز هستند و شما باید بتوانید نیاز مشتریان خود را برطرف کنید. پس به عنوان یک تعمیرکار نرم افزار موبایل هرگز نباید یادگیری را کنار بگذارید.

3. خدماتتان را معرفی کنید

تبلیغات یکی از مهم ترین عوامل در موفقیت شغلی است. شما با کمک تبلیغات درست و هوشمندانه مشتری را جذب می کنید و به واسطه دانش و مهارت و خدمتی که ارائه می دهید او را حفظ می کنید. پس هرگز نباید اهمیت تبلیغات را دست کم بگیرید. ما در وبسایت زانکو امکان معرفی خدمات هنرجویان و تعمیرکاران موبایل را فراهم آورده ایم. اگر می خواهید خدمات خود را در وبسایت ما به صورت رایگان تبلیغ کنید و مشتری جذب کنید، به بخش ثبت رایگان آگهی کسب و کار در بخش آگهی سایت زانکو مراجعه کنید.

4. انتخاب نام و مغازه مناسب

یکی دیگر از عواملی که به موفقیت شما در شغل تعمیرات نرم افزار موبایل کمک می کند، انتخاب نام مناسب است. باید نامی را انتخاب کنید که راحت در ذهن بماند و با کار شما در ارتباط باشد. استفاده از نام های طولانی و سخت را پیشنهاد نمی کنیم چون به راحتی از یاد می رود. همچنین نامی که انتخاب می کنید باید بار معنایی مثبتی داشته باشد.

دومین مورد هم انتخاب مغازه است. موقعیت مکانی مغازه ای که برای تعمیرات نرم افزار موبایل انتخاب می کنید باید مناسب باشد و در جایی قرار داشته باشد که دیده شود. سعی کنید جایی را برای تاسیس مغازه خود انتخاب کنید که رفت و آمد زیادی داشته باشد و  دسترسی به آن آسان باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر مغازه شما به یک مغازه خوشنام و معروف یا یک مرکز تعمیرات بزرگ و پر مشتری نزدیک باشد، ممکن است توجه زیادی دریافت نکنید چون اکثر افرادی که از آن محله می گذرند ترچیح می دهند به مغازه معروف تر اعتماد کنند.

5. قیمت گذاری هوشمندانه و منصفانه

اگر تازه کارتان را شروع کرده اید یا قصد دارید وارد بازار کار تعمیرات نرم افزار موبایل شوید، پیشنهاد می کنیم با قیمت مناسب و رقابتی وارد کار شوید. ارائه تخفیف و داشتن قیمت مناسب باعث می شود توجه مشتریان را به خود جلب کنید. البته به یاد داشته باشید که برای حفظ مشتری و جلب اعتماد، خدماتی که ارائه می دهید باید با کیفیت و خوب باشد.

6. نوآوری و خلاقیت به خرج دهید

به یاد داشته باشید که همیشه جا برای پیشرفت و نوآوری وجود دارد. نوآوری اگر هوشمندانه و درست باشد می تواند شما را از دیگران متمایز کرده و به موفقیت هر چه بیشتر شما کمک کند. همیشه در فکر این باشید که چه چیز هایی را می توان بهتر کرد و از چه روش های تازه ای می توان استفاده کرد. یکی از عواملی که به نوآوری شما کمک می کند، همان به روز ماندن و کمک گرفتن از افراد کار بلد و ماهر است.

ابزار لازم برای تعمیرات نرم افزار موبایل

یکی از مزیت های قابل توجه شغل تعمیرات نرم افزار موبایل این است که شما برای شروع کار و کسب درآمد نیازی به خرید ابزار و تجهیزات گران قیمت ندارید و می توانید یادگیری و کار را با یک لپ تاپ و دسترسی به اینترنت آغاز کنید. با وجودی که ضروری ترین ابزار کار شما لپ تاپ است، با گسترش کار و درآمد می توانید اقدام به تهیه باکس و دانگل هم بکنید.

جمع بندی

در این مقاله شغل تعمیرات نرم افزار موبایل، که یکی از پر درآمدترین مشاغل سال 1400 است را به شما معرفی کردیم و هر آنچه باید درباره این رشته پولساز بدانید را برای شما شرح دادیم. اگر احساس می کنید این رشته با علایق و روحیات شما همسو است، پیشنهاد می کنیم حتما با مطالعه و پیگیری جدی وارد این حرفه پردرآمد و پر طرفدار شوید. شما با سرمایه ای اندک و پشتکار کافی می توانید در حوزه تعمیرات موبایل به خصوص تعمیرات نرم افزار موبایل به یک شغل پردرآمد با پرستیژ عالی دست پیدا کنید. اگر سوالی در خصوص شغل تعمیرات موبایل و تعمیرات نرم افزار موبایل دارید یا می خواهید درباره دوره های آموزشی و اساتید زانکو بیشتر بدانید سوالات خود را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید یا از پشتیبان آنلاین سایت کمک بگیرید.

 

اگر به تعمیرات موبایل علاقمند هستید و به دنیال یک منبع خوب رایگان برای شروع یادگیری تعمیرات موبایل میگردید، آموزش های رایگان تعمیرات موبایل وبسایت زانکو را از دست ندهید. آموزش رایگان تعمیرات موبایل در وبسایت زانکو یک فرصت استثنایی برای شروع یادگیری تعمیرات موبایل و الکترونیک پایه است. برای دانلود و تماشای فیلم های آموزش رایگان تعمیرات موبایل زانکو روی لینک آبی رو به رو کلیک کنید: آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل رایگان

زمان باقی مانده تا پایان جشنواره

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوس داری تعمیرات موبایل رو به صورت غیرحضوری تضمینی یاد بگیری ؟

آموزشگاه زانکو به مناسبت شب یلدا 50% تخفیف روی پکیج های آموزش سخت افزار و نرم افزارش گذاشته

این پکیج ویدیویی کامل ترین پکیج غیرحضوری تعمیرات موبایل که با تضمین کیفیت و با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشه ، بعد از تماشای ویدیوها میتونی تا 5 جلسه توی کلاس تمرین حضوری رایگان برای رفع اشکال شرکت کنی

اگه توام دوس داری تو این دوره شرکت کنی شماره تماست رو به آیدی تلگرامی که برات میزارم ارسال کن

@zancko_ir

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *