زانکو ، لوگو زانکو ، آموزشگاه زانکو

درباره ما

آموزشگاه زانکو در راستای تحقق عدالت آموزشی و ارتقاء سطح کیفیت خدمات آموزشی آنلاین، حضوری و ویدیوئی از فروردین 1399 به صورت رسمی با تیمی جوان و با تجربه کاری حرفه ای در رشته های آموزشی مختلف از جمله :

دیگر نرم افزار ها و رشته های پولساز بازار کار و خدمات کاربردی آنلاینی مانند : تعمیر پرینتر ، تعمیر موبایل و تعمیر لپ تاپ و… به صورت رسمی شروع به فعالیت نمود.

مزایای شرکت در دوره های آموزشی زانکو

آموزشگاه زانکو برای احترام به حقوق هنرجویان و خدمات گیرندگان خود اقدام به طراحی مسیری بسیار مناسب برای هدایت و آموزش درست هنرجویان خود نموده که از جمله مزایای دوره ها می توان به :

  • پشتیبانی فنی واقعی استاد
  • رفع اشکال حضوری دوره ها
  • امکان معرفی کسب و کار هنر جو در وبسایت زانکو
  • امکان صدور مدرک معتبر داخلی
  • سرفصل های ویژه بازار کار
  • و..

اشاره نمود.

برترین دوره های آموزشی جهان

کاربران عزیزی که به دنبال یه منبع حرفه ای جهت بهره مندی از برترین دوره های آموزشی در زمینه های مختلف در سطح جهانی هستند می توانند با مراجعه به وبسایت آموزشگاه زانکو از برترین ویدیوهای آموزشی رشته های مختلف اقدام به شروع آموزش با قیمت بسیار مناسب نمایند. از جمله این دوره ها می توان به دوره آموزش اکسل 2016 با بیش از 1میلیون خرید آنلاین اشاره نمود که توسط تیم تولید محتوای زانکو ترجمه و صداگذاری شده و بهینه شده است ، میتوانید این دوره و دیگر دوره های آموزشی زانکو را با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمائید.

    آموزش رایگان زانکو

یکی از بزرگترین اهداف آموزشگاه زانکو از روز اول فعالیت، آموزش رایگان، هدایت و راهنمایی درست مخاطبان خود بوده و کماکان هست و خواهد بود. تیم حرفه ای ، با تجربه و جوان این شرکت با ترجمه و صدا گذاری برترین ویدیو های آموزشی جهان در رشته های مختلف اقدام به ارائه تعداد زیادی آموزش رایگان جهت آموزش افزادی که به صورت خود آموز اقدام به یادگیری می کنند نموده است ، از این رو شما میتوانید با مرجعه به بخش آموزش رایگان سایت آموزشگاه زانکو و هم چنین دنبال کردن صفحه های این شرکت در شبکه های اجتماعی چون اینستاگرام ( @Zancko_ir ) و تلگرام ( zanckoir@ ) و… جزو اولین نفراتی باشید که به این فیلم های آموزشی رایگان دست پیدا می کند.

     همکاری با زانکو

عزیزانی که به دنبال ارائه آموزش در وبسایتی با امکان فروشندگی ویدیوهای آموزشی با درصد مادام العمر و بالا هستن هستند می توانند با مراجعه به بخش مدرس شوید وبسایت زانکو اقدام به تکمیل فرم استخدام مدرس نمایند و این اطلاعات پس از بررسی کارشناسی مدیران زانکو و تایید صحت اطلاعات با شما عزیزان جهت انجام امور نهایی همکاری با زانکو تماس گرفته خواهد شد.

مجید سالاری موسس و مدیر عامل آموزشگاه زانکو
مجید سالاری
موسس و مدیرعامل مجموعه زانکو
سوگند صفری عضو هیئت مدیر آموزشگاه زانکو
سوگند صفری
عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل
سعید سالاری
عضو هیئت مدیره ومسئول بخش برنامه نویسی
امیرحسین سالاری گرافیست و موشن گرافیست و طراح لوگو آموزشگاه زانکو
امیرحسین سالاری
مدیر بخش طراحی و گرافیک