زانکو
زانکو
ثبت آگهی تدریس خصوصی زبان در دیوار

ثبت آگهی تدریس خصوصی زبان

اگر مدرس زبان های خارجی هستید و به دنبال یک روش آسان، سریع و کم هزینه برای جذب دانشجو می گردید، حتما این مقاله را بخوانید. جذب دانشجو به خصوص اگر تازه فعالیتتان را شروع کرده باشید، سخت است. بسیاری از مدرسین زبان های خارجی زمانی که می خواهند کار خود را شروع کنند، با مشکل جذب شاگرد مواجه می شوند. یکی از راه هایی که می توانید با استفاده از آن از سراسر ایران یا حتی کشور های خارجی شاگرد خصوصی بگیرید، ثبت آگهی در اینترنت است.

سایت زانکو یکی از سایت هایی است که می توانید در آن آگهی ثبت کنید و مهارت ها و تخصص خود را به زبان آموزان معرفی کنید. اما چه فرقی بین سایت زانکو با سایر پلتفرم های ثبت آگهی وجود دارد؟

چرا ثبت آگهی تدریس خصوصی زبان در زانکو؟

راه های زیادی برای جذب شاگرد برای کلاس زبان وجود دارد:

شما می توانید از کار با دوستان و آشنایان شروع کنید و کم کم در محله و سپس در شهر خود شناخته شوید.

بعضی معلم های زبان برای شروع کار کلاس ها را با هزینه بسیار پایین تشکیل می دهند تا افراد بیشتری در کلاس آن ها ثبت نام کنند.

برخی دیگر ترجیح می دهند برای آموزشگاه های شهر خودشان کار کنند و حقوق ثابت یا درصدی از مبلغ کلاس را دریافت کنند.

پخش کردن کارت ویزیت و تراکت و چسباندن برگه تبلیغات روی دیوار و … دیگر روش های تبلیغ برای کلاس زبان هستند.

یک راه دیگر که درصد کمتری از معلم زبان ها انتخاب می کنند، برند سازی شخصی و تبلیغات اینستاگرامی و طراحی سایت اختصاصی است. دلیل این که افراد کمتری سراغ این روش می روند، هزینه بسیار بسیار بالای آن است.

حالا با در نظر گرفتن همه راه هایی که به آن ها اشاره کردیم، چرا می گوییم که ثبت آگهی تدریس خصوصی زبان در زانکو هم بازدهی بیشتری دارد هم هزینه کمتری؟ به این 5 دلیل:

1. بهترین راه برای دیده شدن بین زبان آموزان

همه راه هایی که برای تبلیغ کلاس زبان گفتیم، فقط تعداد محدودی از افراد را هدف قرار می دهند. مثلا اگر از آشنایان بخواهید برای شما تبلیغ کنند، دامنه افرادی که اسم شما را خواهند شنید بسیار محدود خواهد بود. اگر کارت ویزیت و تراکت پخش کنید، به احتمال زیاد اکثر افراد حتی به تبلیغ شما نگاه هم نمی کنند چون شما جامعه عمومی را هدف قرار داده اید نه زبان آموزانی که واقعا قصد شرکت در کلاس را دارند.

اما با ثبت آگهی در سایت زانکو، تنها افرادی آگهی شما را می بینند که در موتور های جستجو مثل گوگل عبارت هایی مثل “معلم خصوصی زبان” یا “هزینه کلاس زبان” یا “بهترین معلم زبان” و … را جستجو کرده باشند. یعنی مستعد ترین افراد برای ثبت نام.

دیگر این هنر شما است که چقدر خوب بتوانید خودتان را معرفی کنید و اعتماد زبان آموز را جلب کنید!

2. کمترین هزینه و بیشترین بازده

شاید برایتان جالب باشد اما هزینه ثبت آگهی در سایت زانکو حتی از چاپ تراکت هم کمتر است! شما با پرداخت هزینه بسیار پایین، می توانید در سایت زانکو آگهی ثبت کنید تا زبان آموزان شما را بشناسند، با شما تماس بگیرند و در کلاس های شما شرکت کنند. همانطور که گفتیم، اساتید زبانی که می خواهند حجم زیادی شاگرد جمع کنند و به اصطلاح، بیشترین پول ممکن را از تدریس زبان در بیاورند، از روش های دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و تاسیس پیج اینستاگرامی استفاده می کنند. گرچه این روش ها بازدهی بسیار بالایی دارند اما، سرمایه قابل توجهی هم می خواهند.

در حالی که شما با ثبت آگهی در زانکو این امکان را پیدا می کنید که با کمترین هزینه، اطلاعات، شماره تماس، سوابق، نمونه کلاس ها و مهم ترین اطلاعات را درباره خودتان در یکی از پر بازدید ترین سایت های اینترنت ثبت کنید.

و نه تنها در شهر و محله خودتان، در کل ایران شناخته شوید.

3. جذب شاگرد از سراسر ایران یا حتی جهان!

شما وقتی در زانکو کلاس های زبان و خدماتی که ارائه می دهید را معرفی می کنید، با کنار زدن همه مرز های جغرافیایی، می توانید توسط هر کسی که در اینترنت جستجو می کند دیده شوید! شاید برایتان جالب باشد که بدانید اکثر مدرسینی که با زانکو همکاری کرده اند، هنرجو از کشور های خارجی هم داشته اند! حتی اگر تمرکز اصلی شما روی کلاس حضوری در شهر خودتان باشد، می توانید در هفته چند ساعتی را هم صرف آموزش آنلاین به زبان آموزانی کنید که از شهر ها یا کشور های دیگر در کلاس های شما شرکت می کنند.

4. بدون نیاز به همکاری با آموزشگاه ها

یکی از دغدغه های مهم اساتید زبانی که نمی خواهند با آموزشگاه ها همکاری کنند و ترجیح می دهند مستقل کار کنند، جذب شاگرد و پر کردن کلاس هایشان است. نگرانی از نداشتن شاگرد و در نتیجه نداشتن درآمد باعث شده بسیاری از اساتید زبان علی رغم میل خودشان، نتوانند مستقل کار کنند. بسیاری از اساتید زبان می گویند که اگر مستقل کار نکنند، چطور می توانند با آموزشگاه های مطرح و شناخته شده شهرشان رقابت کنند؟ این دغدغه کاملا درست است، اما نه با زانکو!

5. جذب زبان آموز با کارمزد صفر

احتمالا تا اینجای متن این سوال برایتان پیش آمده که “زانکو با این همه مزایایی که دارد، حتما درصد بالایی از شهریه کلاس را برای خودش برمیدارد!” کاملا برعکس، شما لازم نیست هیچ مبلغی را به عنوان کارمزد یا درصد به زانکو بپردازید. حتی اگر از یک آگهی 20 هزار تومنی در سایت زانکو 200 میلیون تومان هم درآمد کسب کنید، کل این مبلغ متعلق به شما است.

مهم ترین برتری زانکو نسبت به سایت های آگهی چیست؟

همانطور که اشاره کردیم سایت های زیادی در زمینه ثبت آگهی فعالیت می کنند که به خوبی هم شناخته شده اند و خدمات خوبی دارند. اما چرا زانکو؟ برتری زانکو نسبت به سایر سایت های کسب آگهی، داشتن رتبه گوگل است.

ساختار و نوع کار زانکو به این صورت است که روی کسب رتبه گوگل برای آگهی ها کار می کند. وقتی یک فرد در گوگل عبارتی مثل “معلم خصوصی زبان انگلیسی” را سرچ می کند، یعنی به احتمال زیاد انگیزه، زمان و نیاز لازم برای ثبت نام در کلاس را دارد اما هنوز استاد مورد نظرش را پیدا نکرده است. زانکو این افراد را هدف قرار می دهد، یعنی مستعد ترین افراد برای ثبت نام در کلاس های زبان.

همانطور که احتمالا خودتان هم تجربه کرده اید، وقتی عبارتی را در گوگل سرچ می کنیم، نهایتا روی نتایج اول تا سوم کلیک می کنیم. و شاید اطلاع نداشته باشید اما سر رتبه گرفتن در گوگل جنگ است! بله همه سایت های فعال در اینترنت برای کسب رتبه های اول تا سوم گوگل با هم رقابت می کنند و زمان و هزینه زیادی را صرف کسب رتبه گوگل می کنند.

به همین دلیل است که زانکو با داشتن بهترین رتبه ها در گوگل، یکی از بهترین مکان ها برای ثبت آگهی است!

مراحل ثبت آگهی مدرس خصوصی زبان در زانکو

ثبت آگهی در سایت زانکو بسیار ساده است و سعی کردیم تا جای ممکن مراحل وقت گیر و پیچیده را حذف کنیم. مراحل ثبت آگهی تدریس زبان در سایت زانکو به این ترتیب است:

  1. در سایت زانکو ثبت نام کنید (ثبت نام با وارد کردن شماره موبایل و کدی که برایتان اس ام اس می شود صورت می گیرد)
  2. روی گزینه ثبت آگهی کلیک کنید
  3. دسته بندی آموزش را انتخاب کنید سپس دسته بندی آموزش زبان را انتخاب کنید
  4. زبانی که تدریس می کنید را انتخاب کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید (هر چه اطلاعات دقیق تر بود شانس جذب هنرجو بیشتر است)
  5. آگهی را ثبت کنید و هزینه آن را پرداخت کنید (کد تخفیف هم می توانید بزنید)
  6. صبر کنید تا پشتیبانی زانکو آگهی شما را بررسی کند.

*اگر آگهی نیاز به ویرایش داشته باشد با پیامک به شما اطلاع می دهیم

 

ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت زانکو تا پایان خرداد 1402 کاملا رایگان است؛ فرصت را از دست ندهید!

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights