زانکو
زانکو
ثبت آگهی تدریس خصوصی ابتدایی

ثبت آگهی تدریس خصوصی ابتدایی

سایت زانکو به منظور کمک به مدرسینی که در زمینه‌های مختلف به صورت شخصی فعالیت می‌کنند، امکان ثبت آگهی تدریس خصوصی ابتدایی را به سایت خود اضافه کرده است. این امکان برای مدرسینی که به دنبال جذب دانشجویان از نتایج گوگل هستند بسیار مفید است. با استفاده از این امکان، شما می‌توانید به سادگی آگهی تدریس خصوصی ابتدایی خود را در سایت زانکو منتشر کنید و دوره آموزشی خود را به تمامی افرادی که بدنبال مدرس خصوصی ابتدایی هستند نمایش دهید.

ثبت آگهی تدریس خصوصی در سایت زانکو تا پایان خرداد 1402 به صورت کاملا رایگان است و با استفاده از این امکان، می‌توانید به سرعت و به صورت رایگان دوره اموزشی خود را به مخاطبان هدف نمایش دهید. این امکان به شما کمک می‌کند تا به راحتی با دانشجویان و علاقه‌مندان به زمینه تدریس شما در ارتباط باشید و از آن‌ها برای پیشرفت کسب و کار خود بهره ببرید.

چرا ثبت آگهی تدریس خصوصی ابتدایی را در سایت زانکو انجام دهیم ؟

سایت آموزشگاه زانکو با توجه به فعالیت های این مجموعه از سال 98 از نظر اعتبار و جایگاه در گوگل و دیگر موتورهای جست و جو به راحتی امکان کسب رتبه را دارد و آگهی تدریس خصوصی ابتدایی شما بلافاصله پس از تایید تیم پشتیبانی سایت زانکو در نتایج گوگل در دسترس کاربران در سراسر ایران و جهان می باشد و این یک فرصت بی نظیر جهت کسب درآمد از سایت زانکو می باشد.

مراحل ثبت آگهی تدریس خصوصی ابتدایی در سایت زانکو

یکی از بزرگترین مزیت های سایت زانکو راحتی ثبت آگهی در این وبسایت است، شما به راحتی و فقط با ثبت نام در سایت زانکو می توانید به راحتی و در کمتر از 10 دقیقه آگهی تدریس خصوصی زبان را در سایت زانکو منتشر نمائید و هنرجو از سراسر جهان جذب نمائید.

پس اگر شما هم قصد ثبت آگهی تدریس خصوصی زبان در سایت زانکو را دارید می توانید مراحل زیر را طی نمائید و در کمترین زمان ممکن اگهی استخدام خود را منتشر نمائید :

  1. ثبت نام در سایت زانکو از طریق شماره نشانی : ثبت آگهی در سایت زانکو
  2. انتخاب دسته بندی اموزش
  3. انتخاب دسته بندی آموزش ابتدایی
  4. انتخاب دسته بندی کتابی که تدریس می کنید
  5. تایید توسط تیم پشتیبانی سایت زانکو
  6. دسترسی کاربران به آگهی استخدام شما در سایت / کانال تلگرام و اینستاگرام زانکو
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights