زانکو
زانکو

دوره آموزش ساز دف آموزشگاه موسیقی زانکو با تدریس خانم پیامی به سه شکل :

  • آموزش آنلاین ساز دف
  • آموزش حضوری ساز دف
  • آموزش ویدیویی ساز دف

برگزار می شود.

در این دوره آموزشی هنرجو ساز دف را بصورت کاملا حرفه ای و با متدهای استاندارد فرا می گیرد. مرجع این دوره ی آموزشی کتاب «صد درس دف» از مجید وطنیان از نشر نای و نی می باشد. هنرجو بصورت درس به درس مهارت در نوازندگی، نت خوانی، کار با مترونوم را در این دوره آموزش میبیند.

هر دوره ی یادگیری این ساز شامل ١٢ جلسه می‌باشد و مجموعا ١١ دوره برای تدریس این کتاب و مطالب جانبی و تکنیک های فراتر از کتاب تدوین شده است که بسته به پیشرفت و تمرینات شخصی هنرجو ، این دوره ها میتواند کمتر یا بیشتر باشد.

در این دوره نحوه کار با مترونوم به طور کامل آموزش داده میشود.
همچنین مسائل جانبی نوازندگی همچون بهداشت نوازندگی و تمرینات بدنی لازم برای داشتن استایل حرفه ای در نوازندگی و پیشگیری از آسیب جسمانی در دراز مدت نیز به هنرجو آموزش داده می‌شود.

این دوره آموزشی بصورت ترمیک و هر ترم شامل چهار جلسه هست. این دوره ها از آموزش مبتدی شروع میشه و تا پیشرفته ادامه داره. اگر مبتدی هستین و هیچ پیش زمینه ی موسیقایی ندارید نگران نباشید چون هر چیزی که لازم دارید از جلسه اول گام گام آموزش داده میشه و خبر خوب اینکه جلسه اول برای مبتدی ها بصورت رایگان برگزار میشه. مهم نیست چند سالتونه یا چقدر سواد دارید چون هم دفنواز کودک با سن حدود ۵ – ۶ ساله داریم که هنوز سواد خواندن و نوشتن نداره و هم هنرجویی که در سن ۴٠ – ۵٠ سالگی شروع به یادگیری دف کردند و میتونن با استفاده از نت و بصورت حرفه ای و استاندارد دفنوازی کنند.
اگر شما قبلاً آموزش دیدید و میخواید یادگیری رو ادامه بدید، جلسه ی تعیین سطح بصورت رایگان براتون برگزار میشه و بر حسب مهارتتون در ترم مورد تایید مدرس ثبت نام میکنید.

اگر بصورت مستمر با این دوره ها پیش برید و تمرینات شخصی روزانه داشته باشید بعد از حدود یک سال شما تا سطح خوبی دف رو یاد میگیرید و میتونید در جمع دوستان یا خانواده تون نوازندگی مورد قبولی داشته باشید:)
در سالهای دوم و سوم شما تکنیک ها و زینت های متنوعی رو یاد میگیرید و به سمت حرفه ای شدن قدم برمیدارید.

پس اگر علاقه مند به دفنوازی هستید عملا هیچ بهانه ای قابل قبول نیست و با داشتن یک دف و انگیزه و تلاش زیاد میتونید به علاقه مندیتون پاسخ بدید.
قیمت دف خیلی زیاد نیست و شما میتونید با صرف هزینه ای بین ٣٠٠ تا ۶٠٠ هزار تومان دف خوب و مناسب نوازندگی حرفه ای تهیه کنید. مشاوره برای خرید دف خوب در کلاس دفنوازی زانکو بصورت رایگان بهتون ارائه میشه:)

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *