زانکو
زانکو
آموزشگاه موسیقی نواک

بهترین ساز ها برای شروع یادگیری موسیقی

مهارت و یادگیری نواختن یک ساز می تواند افراد را بسیار خوشحال کند و یک مهارت مادام العمر در زندگی افراد است که در هر شرایط می تواند از آن استفاده کنند چه برای سرگرمی چه برای یک روش درامد زایی.
بزرگسالان و حتی کودکان با یادگیری یک ساز و تمرین کردن برای یادگیری مسیر افزایش خلاقیت، اعتماد به نفس و حتی نظم در زندگی را برای خود ایجاد میکنند. یادگیری و نواختن یک ساز فواید بسیار متعددی را برای افراد به دنبال خواهد داشت.
اما موضوعی که وجود دارد برخی از افراد که تصمیم به یادگیری ساز میکنند در ذهن خود یک مسیر پیچیده ای ساخته اند که با چه سازی باید شروع کنند ؟ آیا توانایی یادگیری  ساز را دارند یا خیر؟
در این محتوا به شما کمک میکنیم که بتوانید ساز خود را انتخاب کنید تا بیش از این یادگیری نواختن را به تعویق نیندازید.

بهترین ساز ها برای افراد مبتدی

گزینه های بسیار زیادی برای شروع افراد مبتدی وجود دارد که یادگیری نواختن آنها پیچیده نیست. در این قسمت به شما ساز هایی معرفی میکنیم

آموزش حضوری پیانو موسسه نواک

یادگیری پیانو و کیبورد

یکی از دسته سازهایی است که می تواند انتخاب مبتدیان باشد زیرا شروع نواختن و یادگیری آن ها بسیار ساده تر از آن چیزی است که در ذهنتان میباشد.
هنرجویان پیانو معمولا در ابتدای مسیر ملودی های روان و اهنگ ای ساده را شروع میکنند. یادگیری پیانو به افراد کمک میکند تا زمان بندی خود را تقویت کنند.
در کیبورد ها مسیر ساده تر است چون نسبتا بر خلاف پیانو ساز سبک تری میباشد و جنبه سرگرمی این ساز بیشتر است و به دلیل تنظیمات زیادی که دارد می توانید در ابتدای مسیر صداهای منحصر به فرد تری را اجرا کنید.
برای آموزش حضوری ساز پیانو میتوانید در آموزشگاه موسیقی نواک ثبت نام کنید برای اطلاع از شرایط آموزش روی لینک کلیک کنید.

https://navakartmusic.com/piano/piano-training

یادگیری گیتار

گیتار میتواند یک گزینه بسیار عالی برای افراد مبتدی باشد.
یک گیتار دارای 6 سیم است که جنس سیم ها معمولا از نایلون یا فولاد است. منابع یادگیری و آموزش نواختن گیتار بسیار گسترده و قابل دسترس است و معمولا در بیشتر آموزشگاه ها از جمله موسسه موسیقی نواک شرایط آموزش فراهم میباشد .
صداهای خروجی از گیتار بسیار متنوع است و یکی از دلایلی که افراد طرفدار این ساز هستنند به دلیل آهنگ های متنوع و مختلفی که برای یادگیری وجود دارد.
برای انتخاب میتوانید گیتار آکوستیک یا الکتریک را داشته باشید تفاوتی که در یادگیری آنها وجود دارد این است گیتار الکتریک کمی اسان تر است اما از طرفی گیتار آکوستیک برای شروع یادگیری از نظر هزینه به صرفه تر است.
یکی از خصوصیات دیگر گیتار این است که میتوانید خروجی کار خود را سریع تر ببینید.

ویولن

آموزش حضوری ویولن آموزشگاه نواک

ویولن یک ساز با ظاهری که از چوب ساخته شده و بدنه توخالی دارد و با استفاده از یک کمان بسیار ظریف نواخته میشود.
به دلیل اندازه کوچک این ساز حمل آن بسیار راحت و ساده است. نواختن و یادگیری این ساز برای افراد مبتدی  انتخاب خوبی است چون ویولن یک ساز همه کاره است. ویولن را میتوانید هم به صورت تک نفره و هم به صورت تیمی و گروهی بنوازید. در یادگیری ویولن به دلیل هماهنگی دو دست مهارت های شناختی در افراد بسیار تقویت میشود.

ویولن سل:

این ساز همانند ویولن با آرشه نواخته می شود اما یک تفاوتی بسیار قابل توجهی که دارند تفاوت در اندازه های ساز هاست از طرفی این ساز هم برای مبتدیان گزینه مناسبی می باشد درست است که ظاهری بزرگتر از ویولن دارد اما صدای پایین تر و پایه ای تری تولید میکند

در موسسه موسیقی نواک تمامی این ساز ها آموزش داده میشوند و حتی دیگر ساز هایی که برای آشنایی با آنها می توانید وارد سایت شوید و تمامی اطلاعات  کلاس های حضوری موسیقی ،آشنایی با اساتید هر کلاس موسیقی را مطالعه کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights