مرکز خدمات تعمیرات گوشی موبایل آیفون اپل

هزینه حذف و آنلاک اپل آیدی apple id کارتی قفل شده

اپل آیدی کارتی چیست

شاید تا به حال این سوال برایتان به وجود آمده باشد که اپل آیدی کارتی چیست؟ و یا اینکه اپل آیدی کارتی با اپل آیدی معمولی چه فرقی می کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت اپل آیدی کارتی همان اپل آیدی معمولی می باشد که با مشخصات پیش فرضی برای شما عزیزان ساخته می شود و بعد از آن روی کارت چاپ می شود.

این نوع اپل آیدی ها باید بعد از قرار گرفتن در لایه امنیتی به نام اسکرچ وارد بازار می شوند. این نوع از اپل آیدی های کارتی از لحاظ زیبایی بسیار جذاب هستند و در بازار موبایل خودی نشان داده اند.

آیا بازیابی اپل آیدی کارتی امکان پذیر است ؟

در مراحل ساخت به روش های مجاز و اصلی ما عزیزان باید تمامی اطلاعات شخصی خودتان را مانند نام و نام خانودگی، ایمیل و تاریخ تولد و… را وارد کنید. مشکلی که کارت های اپل آیدی دارند این می باشد که اطلاعات شما شخصی سازی نخواهد شد.

در نتیجه در صورت فراموشی اپل ایدی یا قفل شدن اپل آیدی امکان بازیابی رایگان آن از طریق سایت اپل امکان پذیر نیست.

برای اینکه بتوانید اپل آیدی خودتان را ریکاوری کنید باید به ایمیل معتبر خودتان دسترسی داشته باشید و به سوالات امنیتی و پسورد پاسخ درست دهید.

با توجه به نداشتن ایمیل معتبر در کارت های اپل آیدی شما قفل می شود و شما با مشکل مواجه می شوید. قابل ذکر است که سرویس ریکاوری اپل آیدی در صورتی کاربرد دارد که یوزرنیم اپل آی دی را داشته باشید، در غیر این صورت باید از سرویس حذف آیکلود استفاده کنید.

فرم ثبت درخواست آنلاین خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون

مرکز خدمات تعمیر گوشی آیفون زانکو

 

آموزشگاه تعمیرات موبایل زانکو در راستای استفاده هرچه بهتر از توانمندی های تیم مدرسین آموزش تعمیرات آیفون خود اقدام به پذیرش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انواع گوشی آیفون در مجموعه خود می نماید.

کلیه تعمیرکاران و مدرسین گزینش شده برای همکاری با آموزشگاه زانکو از مهارت و تخصص لازم برای انجام کار های تعمیراتی انواع مدل های گوشی آیفون برخوردار هستند. تمامی خدمات تعمیراتی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

عزیزانی که قصد دریافت خدمات تخصصی رفع مشکل وای فای گوشی آیفون در مرکز تعمیر گوشی زانکو را دارند می توانند با تکمیل فرم درخواست آنلاین تعمیر گوشی اقدام به دریافت خدمات حرفه ای تعمیرات گوشی از مجموعه زانکو نمایند.

لطفا کلیه فیلدهای  فرم درخواست تعمیر آنلاین را به صورت کامل و دقیق پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

مراحل درخواست آنلاین تعمیر گوشی آیفون

تماس تیم پشتیبانی با شما

ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات

تکمیل فرم ثبت سفارش

تحویل دستگاه به مشتری