آموزش موسیقی آنلاین در آموزشگاه زانکو

موسیقی طرفداران زیادی دارد و بخش مهمی از زندگی بسیاری از ما است. هر کس بنا به سلیقه شخصی خود به سبک خاصی از موسیقی علاقمند است و از گوش دادن به موسیقی لذت می برد. آموزشگاه زانکو برای علاقمندان به موسیقی دوره های آموزش موسیقی آنلاین، حضوری و ویدئویی را با همکاری برترین مدرس این حوزه برگزار می کند. این دوره ها در سطوح مقدماتی، مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می شود بنابراین مهم نیست در چه سطحی باشید، می توانید از شرکت در این دوره ها بهرمند شوید.

مزیت های آموزش موسیقی

یادگیری موسیقی چه مزایایی برای ما دارد؟ همانطور که گفتیم هر کس به شیوه خود از گوش دادن به موسیقی لذت می برد. موسیقی در همه جا، در لحظات شادی و جشن و در لحظات تنهایی و غم همراه ما است و جایگاهی ویژه در زندگی ما دارد. یادگیری موسیقی و نواختن ساز مورد علاقه تان علاوه بر این که لذت بخش است و مهارت تحسین برانگیزی به حساب می آید فواید دیگری هم برای شما دارد.

اگر مغز را همانند یک عضله تصور کنیم، مهم ترین عضله بدن خواهد بود. درست مثل ورزشکاران که هر روز برای تقویت عضلات خود تمرین می کنند، مغز نیز نیاز به تمرین دارد و موسیقی یکی از بهترین روش های تمرین دادن و پرورش مغز است. هر کس برای قوی کردن مغز خود رویکرد خاصی را پیش می گیرد، یکی مطالعه می کند، دیگری سراغ یادگیری زبان های خارجی می رود، و بعضی از افراد نیز به بازی های فکری پیچیده علاقمند می شوند. شرکت در کلاس آموزش موسیقی و یادگیری نواختن سازهای مختلف  یکی از روش های موثر و لذت بخش برای تقویت مغز است اما فواید آن تنها به این حوزه محدود نمی شود.

یادگیری موسیقی می تواند به جنبه های مختلف ذهنی و جسمانی شما کمک کند؛ موسیقی به بهبود حافظه، کاهش استرس و اضطراب، تسهیل یادگیری و ارتقا هوش به خصوص در کودکان، و افزایش اعتماد به نفس کمک می کند.

آموزش موسیقی آنلاین

بهترین روش یادگیری موسیقی چیست؟ یادگیری موسیقی را از کجا شروع کنیم؟ چه سازی مناسب من است؟ این سوالاتی است که  ذهن اکثر افرادی که قصد یادگیری یک ساز جدید دارند را مشغول می کند. انتخاب ساز و روش یادگیری مناسب یکی از مهم ترین قدم ها در فرایند یادگیری موسیقی است.

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی و دسترسی اکثر افراد به اینترنت، آموزش های آنلاین از محبوبیت ویژه ای برخوردار شده اند. پای آموزش آنلاین به حوزه موسیقی نیز باز شده است و بسیاری از مدرسین کلاس های آموزش موسیقی خود را به صورت آنلاین برگزار می کنند. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید ویدئوهای آموزشی و اپلیکیشن های یادگیری موسیقی بی شماری را پیدا کنید که هم به صورت رایگان و هم فروشی در اختیار شما قرار داده شده اند. اما بازده کلاس های آنلاین موسیقی چقدر است؟ آیا می توانیم صفر تا صد یک ساز را به صورت آنلاین یاد بگیریم؟

آموزش موسیقی آنلاین یکی از بهترین روش ها برای شروع یادگیری موسیقی است. به خصوص اگر به دلیل هزینه های بالای رفت و آمد یا زندگی پرمشغله امکان شرکت منظم در کلاس های حضوری را نداشته باشید. البته به این دلیل که آموزش آنلاین هنوز در کشور ما آنقدر که باید جا نیفتاده، ممکن است فکر کنید که بازده لازم را ندارد اما اینطور نیست.

مزایای آموزش آنلاین موسیقی

راحتی بیشتر: بزرگترین مزیت آموزش موسیقی آنلاین این است که نیازی به رفت و آمد ندارید و می توانید در خانه بمانید و موسیقی یاد بگیرید. همچنین زمانتان برای رفت و آمد به کلاس تلف نمی شود و لازم نیست هزینه ای بابت رفت و آمد پرداخت کنید. چون کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند، به ساعات خاص محدود نیستید. اگر دانش آموز، دانشجو یا شاغل باشید این مزیت به شما کمک بزرگی می کند چون می توانید با هماهنگی مدرس، کلاس ها را در ساعاتی برنامه ریزی کنید که با تحصیل یا کار شما تداخل نداشته باشد.

محدودیت کمتر: آموزش آنلاین این امکان را به شما می دهد که تحت نظر اساتیدی آموزش ببینید که در شهر یا حتی کشور دیگری زندگی می کنند. معمولا باور بر این است که بهترین امکانات آموزشی محدود به شهر های بزرگ است اما با آموزش آنلاین این مانع را از سر راه بر می دارید و می توانید تحت نظر هر استادی که ترجیح می دهید آموزش ببینید.

مقرون به صرفه بودن: معمولا شرکت در کلاس آموزش موسیقی آنلاین نسبت به کلاس های حضوری هزینه کمتری دارد.

فیلم آموزش موسیقی

استفاده از فیلم آموزش موسیقی یکی از شیوه های یادگیری موثر برای علاقمندان به موسیقی است. پکیج های فیلم آموزش موسیقی زانکو، فیلم های تدریس اساتید موسیقی هستند که از پیش ضبط شده و به صورت یک دوره آموزش کامل در اختیار شما قرار داده می شود. شما می توانید با تماشای این فیلم ها همه چیز را درباره ساز مورد علاقه خود بیاموزید، از آشنایی دقیق با ساز تا مباحث گسترده تر همچون یادگیری نت خوانی و نواختن ساز. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از پکیج فیلم آموزش موسیقی زانکو این است که هیچ محدودیت زمانی ندارید و می توانید هر زمانی از شبانه روز با تماشای این فیلم ها موسیقی یاد بگیرید و تمرین کنید و با هر سرعتی که دوست دارید پیش بروید. همچنین با یک بار خرید پکیج، این ویدئوها همیشه در اختیار شما قرار دارد و می توانید بار ها و بار ها برگردید و مباحث قبلی را تمرین و مرور کنید تا به تسلط بالایی برسید.