زانکو
زانکو

دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در مشهد

آموزش تعمیرات لپ تاپ ، آموزش تعمیرات لب تاب ، آموزش تعمیرات کامپیوتر ، پکیج آموزش تعمیرات لپ تاپ

معرفی دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ زانکو

دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در مشهد  آموزشگاه تعمیرات زانکو، با پوشش کلیه مباحث کاربردی و ضروری برای ورود به بازارکار تعمیرات، شما را به یک تعمیرکار حرفه ای لپ تاپ و کامپیوتر تبدیل می کند.

در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر زانکو، زیر نظر یکی از برترین مدرسین ایران، تعمیرات را با جدیدترین متدهای خارجی و به صورت صد در صد کاربردی آموزش ببینید.

 آموزش 100% تضمینی تعمیرات لپ تاپ با مهندس محمد دانا

آموزش تعمیرات لپ تاپ در مشهد

با توجه به راحتی حمل و نقل و استفاده از لپ تاپ، بسیاری از افراد برای انجام کار های کامپیوتری خود لپ تاپ را به کامپیوترهای خانگی ترجیح میدهند. از طرف دیگر چون لپ تاپ نسبت به کامپیوتر های خانگی مقاومت کمتری دارد و زودتر خراب می شود، تعمیرات لپ تاپ به یکی از شغل های پرطرفدار و پردرآمد تبدیل شده و طرفداران زیادی را به خود جذب می کند.

برای یادگیری تعمیرات لپ تاپ در مشهد و ورود به بازارکار پولساز این رشته، یکی از مهم ترین اقدامات پیدا کردن یک آموزشگاه تخصصی معتبر است. آموزشگاه زانکو صفر تا صد تعمیرات لپ تاپ را به صورت کاملا تخصصی و کاربردی به شما آموزش می دهد.

با شرکت در دوره آموزش تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ در مشهد آموزشگاه زانکو، تحت نظر یکی از برترین مدرسین ایران با روش های به روز و تخصصی، تعمیرکار لپ تاپ شوید.

آموزش تعمیرات کامپیوتر صفر تا صد در مشهد

آموزش تعمیر لپ تاپ در مشهد در آموزشگاه زانکو شامل آموزش صفر تا صد بخش های سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می شود. امروزه کامپیوتر به بخش جدانشدنی زندگی همه افراد تبدیل شده است. کامپیوترها چه به صورت خانگی مورد استفاده قرار گیرند چه در ادارات و مشاغل و آموزشگاه ها، نقش بسیار مهمی را در پیشبرد امور دارند و در صورتی که خراب شوند، مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می شود.

از جمله مشکلات ناشی از خرابی کامپیوتر می توان به از دست رفتن اطلاعات، متوقف شدن کارهای ضروری، متوقف شدن پیشبرد پروژه های درسی و شغلی، و از کار افتادن سیستم های ارتباطی و عملیاتی اشاره کرد.

از این رو بلافاصله پس از خراب شدن یا به مشکل خوردن کامپیوترها، افراد به دنبال یک تعمیرکار مجرب و ماهر برای حل این مشکل در اسرع وقت می گردند.

شرکت در دوره آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و کامپیوتر زانکو یکی از سریع ترین راه ها برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار ماهر کامپیوتر است. با گذراندن این دوره شما به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.

علت تاکید زیادی که روی ورود به بازارکار داریم این است که دوره های آموزشی زانکو طوری طراحی شده اند که کلیه مباحث ضروری برای تعمیرکار شدن به صورت کاملا عملی و کاربردی به شما آموزش داده شود.

کسب و کار تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ

امروزه لپ تاپ برای اکثر افراد به ابزاری حیاتی و کاربردی در زندگی روزمره تبدیل شده است. تقریبا بخش اعظم کارهای اینترنتی و ارتباطات ما از طریق لپ تاپ انجام می شود به ویژه اگر دانش آموز و دانشجو باشید یا لپ تاپ ابزار کار شما باشد. در این شرایط می توان گفت که بخش بزرگی از زندگی تحصیلی و حرفه ای شما به لپ تاپ وابسته است.

در سال 1400 کمتر کسی را می توان یافت که حداقل بخشی از شغل و محل درآمدش به لپ تاپ وابسته نباشد. البته این فقط شاغلین و دانشجویان نیستند که به لپ تاپ وابسته اند، بسیاری از افراد در خانه از لپ تاپ برای انجام کارهای شخصی، تماشای فیلم و سرگرمی، وبگردی و ذخیره فایل های مهم استفاده می کنند.

با توجه به کاربردهای متعدد لپ تاپ و وابستگی بسیاری از افراد جامعه به آن، و نظر به افزایش سرسام آور قیمت لپ تاپ در سال گذشته، شغل تعمیرات لپ تاپ رونق بسیاری پیدا کرده است و علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده.

خدمات تعمیرات لپ تاپ

بخشی از خدماتی که فعالین در حوزه تعمیرات لپ تاپ به مشتریان خود ارائه می دهند عبارت است از:

 • تعویض کیبورد لپ تاپ
 • تعویض ال سی دی لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض سوکت شارژ لپ تاپ
 • تعویض و تعمیر مدار تغذیه
 • تعویض و تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ / DVD-RW
 • تعویض بورد اصلی لپ تاپ
 • تعویض و تعمیر بورد شارژ در لپ تاپ
 • تعویض قاب کامل دستگاه
 • تعمیر لولای لپ تاپ
 • ریبال چیپست VGA تعمیرات تخصصی بورد لپ تاپ
 • عیب یابی، تعمیر و تعویض مدار I/O لپ تاپ
 • ارتقا هارد اس اس دی /  SSD , HDD
 • ارتقای رم و هارد لپ تاپ

شما با شرکت در دوره تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر آموزشگاه زانکو می توانید روی کلیه مهارت های ضروری برای ارائه خدمات تعمیرات کامپیوتر مسلط شده و به یک تعمیرکار حرفه ای تبدیل شوید. برای ورود به بازارکار تعمیرات و کسب درآمد از این حوزه، آموزشگاه زانکو را انتخاب کنید.

همکاری زانکو با برترین مدرس تعمیرات لپ تاپ ایران

محمد دانا نامی آشنا برای تعمیرکاران لپ تاپ سراسر ایران است که سال هاست به عنوان مدرس در بهترین آموزشگاه های تعمیرات لپ تاپ فعالیت کرده و چند صد متخصص تعمیرات تخصصی لپ تاپ در ایران را آموزش داده است.
محمد دانا برای مدتی محدود از آموزش فاصله گرفته بود اما خوشبختانه امروز با تمام قدرت جهت به روز رسانی و ارتقا سطح آموزش و مهارت تعمیرکاران لپ تاپ سراسر کشور با همکاری آموزشگاه زانکو اقدام به برگزاری دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ تخصصی با ضمانت 100% کیفیت در دانشگاه تهران می نماید.

مهندس محمد دانا؛ مدرس برجسته تعمیرات لپ تاپ

مهندس محمد دانا که بیش از 15 سال است در زمینه تعمیرات و آموزش IT فعالیت حرفه ای داشته اند از جمله معدود افرادی هستند که کمک شایانی به ارتقا سطح تعمیرکاران لپ تاپ در ایران نموده اند. کمتر کسی را در حوزه تعمیرات لپ تاپ می توان یافت که نام مهندس محمد دانا را نشنیده باشم. مهندس دانا یکی از پرتجربه ترین و ماهر ترین اساتید تعمیرات لپ تاپ در ایران هستند.
از این رو از این که ایشان با قدرت به حوزه آموزش تعمیرات لپ تاپ بازگشته اند تا سطح مهارت و دانش در زمینه تعمیرات لپ تاپ را ارتقا دهند بسیار خرسندیم و مفتخریم که در این دوره آموزش تخصصی با ایشان همکاری می کنیم.

پکیج آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

یکی از بزرگترین نقطه قوت های لپ تاپ که باعث شده به ابزاری بسیار پرکاربرد و پرطرفدار تبدیل شود، قابلیت حمل آن است. اما قابل حمل بودن لپ تاپ، معایبی را هم به دنبال دارد: پایین آمدن مقاومت و استحکام. بنابراین لپ تاپ ممکن است به علت زمین خوردن، ضربه، آبخوردگی و دیگر عوامل آسیب ببیند و خراب شود.

با شرکت در دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در مشهد زانکو می توانید به روز ترین و بهترین روش ها را برای تعمیرات لپ تاپ و عیب یابی و حل انواع مشکلات در لپ تاپ (چه نرم افزاری و چه سخت افزاری)، تحت نظر برترین مدرس تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران بیاموزید.

ورود به بازارکار تعمیرات لپ تاپ

هنرجویان و کارآموزان دوره آموزش تعمیر لپ تاپ در مشهد زانکو پس از گذراندن این دوره با یادگیری جدیدترین روش های تعمیرات و عیب یابی لپ تاپ آماده حضور در بازارکار تعمیرات لپ تاپ خواهند شد.

درآمد تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ

با توجه به محبوبیت بالای انواع کامپیوتر و لپ تاپ به خصوص در میان نسل جوان و دانش آموزان و دانشجویان، بازارکار تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ رونق چشمگیری گرفته است. درآمد تعمیرکار کامپیوتر و لپ تاپ به عوامل متعددی همچون محل مغازه تعمیرات، مهارت و محبوبیت تعمیرکار، سابقه کار تعمیرکار، تعداد مشتریان، تبلیغات و … بستگی دارد. اما در مجموع می توان گفت که تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ شغل پردرآمدی است.

طبیعتا هرچه مشتری بیشتری داشته باشید، کار شما بهتر باشد و تبلیغات موثرتری داشته باشید، درآمد بیشتری از شغل تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ کسب خواهید کرد.

سرمایه اولیه تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ

سرمایه اولیه مورد نیاز برای شروع کار تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ، مبلغی است که برای گذراندن دوره آموزشی، اجاره مغازه و خرید ابزار مورد نیاز برای تعمیرات به آن نیاز دارید. مبلغ رهن و اجاره مغازه به شهر محل سکونت و محله ای که مغازه در آن قرار دارد بستگی دارد.

علاوه بر این باید مبلغی در حدود 3 تا 4 میلیون تومان نیز برای کسب جواز کسب بپردازید.

ابزار مورد نیاز برای تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

برای شروع کار تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر باید ابزارهای مورد نیاز را تهیه کنید. از جمله ابزارهایی که برای این کار نیاز دارید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پنس، هیتر، مولتی متر، دستگاه هویه، ست پیچ گوشتی و پیچ گوشتی برقی، روغن لحیم، سیم چین و دم باریک و ابزارهایی از این قبیل، دستبند آنتی استاتیک، استند، خمیر فلکس، دیباگر، لوپ، پمپ باد، منبع تغذیه، ذره بین، دستگاه BGA Machine، اشتاینر

علاوه بر ابزارهای اساسی، قطعات الکترونیکی برای تعویض قطعه را نیز می توانید پس از مراجعه مشتری و بر اساس نیاز مشتری تهیه کنید. هزینه این قطعات از مشتری دریافت می شود.

آینده شغلی تعمیرات لپ تاپ

استفاده از لپ تاپ در ایران روز به روز در حال افزایش است. در حال حاضر لپ تاپ برای دانش آموزان و دانشجویان تبدیل به ابزاری ضروری شده است و در ادارات نیز به جای کامپیوتر های قدیمی، از لپ تاپ استفاده می شود. هرچه مصرف یک کالا بالاتر برود، تقاضا برای تعمیرات آن نیز افزایش می یابد و لپ تاپ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

با توجه به این که قیمت لپ تاپ بالا است، در صورت خراب شدن لپ تاپ، عاقلانه تر این است که لپ تاپ را تعمیر کنیم نه این که لپ تاپ جدید بخریم. از این رو افراد ترجیح می دهند به جای خرید لپتاپ جدید، تا جای ممکن برای تعمیر لپتاپ خود هزینه کنند.

آموزش تعمیرات لپ تاپ در دانشگاه تهران

آموزشگاه زانکو با هدف ارتقا عدالت آموزشی و کارآفرینی دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ را در دانشگاه تهران تحت نظر یکی از برترین اساتید تعمیرات لپ تاپ در ایران برگزار می کند. امکان معرفی و رزرو خوابگاه برای متقاضیان شهرستانی نیز وجود دارد.

آموزش صفر تا صد تعمیر لپ تاپ

کلیه دوره های آموزشی زانکو به صورت تضمینی و همراه با پشتیبانی حرفه ای برگزار می شوند. به طوری که آموزشگاه از زمان ورود به دوره تا پنج سال پس از اتمام دوره به صورت حضوری، آنلاین و غیرحضوری تا ورود به بازار کار همراه شما خواهد بود. کیفیت آموزش و پشتیبانی واقعی و دلسوزانه هنرجو از ابتدا یکی از اصول مهم در زانکو بوده است.

دوره های تخصصی آموزش تعمیرات ماردبرد کامپیوتر و آموزش تعمیرات کارت گرافیک آموزشگاه زانکو نیز مکمل های خوبی برای دوره آموزشی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر هستند. با شرکت در این دوره های مکمل علاوه بر بالا بردن مهارت های خود، می توانید درآمد خود را نیز تا حد قابل توجهی افزایش دهید.

آموزش رایگان تعمیرات لپ تاپ pdf

آموزشگاه زانکو آموزش های رایگان تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر را در قالب آموزش های متنی و ویدئویی در وبسایت خود منتشر می کند. برای دریافت به روز ترین آموزش ها می توانید صفحه اینستاگرام زانکو (Zancko.ir) را دنبال کنید. این آموزش ها هم برای تعمیرکارانی که قصد به روز رسانی دانش خود را دارند مناسب است هم برای علاقمندان و هنرجویان این رشته.

هزینه و قیمت آموزش تعمیر لپ تاپ و کامپیوتر در مشهد

10.500.000

10.000.000

دوره آنلاین [ 1 ] نفر

5.600.000

5.500.000

دوره آنلاین [ 2 ] نفر

13.500.000

12.500.000

دوره حضوری [ 1 ] نفر

6.500.000

6.000.000

دوره حضوری [ 2 ] نفر

مشاوره رایگان دوره تعمیر کامپیوتر در مشهد زانکو

مشاوره رایگان 24/7 در واتساپ

مشاوره رایگان 24/7 در تلگرام

پشتیبانی از 8 صبح الی 24 شب