آموزش تعمیر تخصصی نوت بوک زانکو

آموزش تعمیر تخصصی نوت بوک زانکو

آموزش تعمیر تخصصی نوت بوک یکی از دوره های آموزش تعمیرات پرطرفدار و کاربردی در آموزشگاه تعمیرات زانکو است. این که چرا تعمیرات نوت بوک تا این اندازه پرطرفدار است و بازارکار تعمیرات نوت بوک در ایران چگونه است را در این مقاله بررسی می کنیم. در صورتی که به دنبال یک آموزشگاه تخصصی و معتبر برای یادگیری تعمیر نوت بوک و لپ تاپ هستید، با ما همراه باشید.

آموزشگاه تعمیرات زانکو با همکاری تعمیرکاران متخصص و مجرب، در کنار دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ، اقدام به ارائه خدمات تعمیرات آنلاین لپ تاپ می کند.

کسب و کار تعمیرات نوت بوک

این روزها کمتر کسی را پیدا می کنید که زندگیش به لپ تاپ و نوت بوک وابسته نباشد یا حداقل یک لپ تاپ نداشته باشد. تقریبا اکثر کارهای اینترنتی و ارتباطی ما توسط لپ تاپ انجام می شود. نوت بوک و لپ تاپ برای اکثر افراد به ویژه دانش آموزان و دانشجویان نقش حیاتی دارد. از طرف دیگر چون قیمت لپ تاپ و نوت بوک بالا است، منطقی است که با خراب شدن نوت بوک آن را تعمیر کنیم. به همین دلیل اکثر افراد بلافاصله بعد از خرابی لپ تاپ و نوت بوک خود به سراغ یک تعمیرکار حرفه ای و کاربلد می روند و ترجیح می دهند به جای خرید لپ تاپ جدید، لپ تاپ قبلی خود را با هزینه مناسب تعمیر کنند.

از این رو بازارکار تعمیر نوت بوک در ایران در سال 1400 بسیار نوید بخش و پر رونق است. به همین دلیل است که بسیاری از هنرجویان علاقمند به تعمیرات، رشته تعمیرات لپ تاپ را انتخاب می کنند. شما با گذراندن یک دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر جامع و معتبر می توانید وارد بازار کار پردرآمد این رشته شوید و خودتان کسب درآمد کنید.

ورود به بازارکار تعمیرات نوت بوک

آموزش تعمیر نوت بوک، آموزش تعمیرات نوت بوک، آموزش تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

در صورتی که به شغل تعمیر نوت بوک و لپ تاپ علاقمند هستید و می خواهید وارد بازار کار این رشته شوید، طبیعی است که در ابتدای راه کمی سردرگم باشید. معمولا سوالاتی ازاین قبیل برای هنرجویان پیش می آید که از کجا باید شروع کنیم؟ در چه دوره ای ثبت نام کنیم؟ بهترین آموزشگاه تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک کجاست؟ بهترین مدرس تعمیرات لپ تاپ کیست؟ بهترین روش برای تبلیغات کسب و کار تعمیرات چیست؟

دوره آموزش تعمیرات نوت بوک و لپ تاپ زانکو طوری طراحی و برنامه ریزی شده است که کلیه مباحث و سرفصل های مورد نیاز برای کار تعمیرات به صورت کاملا عملی و کاربردی به هنرجویان آموزش داده شود. به این منظور آموزشگاه زانکو با یکی از برترین اساتید حوره تعمیرات لپ تاپ همکاری نموده است.

درآمد تعمیرات نوت بوک و لپ تاپ

آموزش تعمیر نوت بوک، آموزش تعمیرات نوت بوک، آموزش تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

با توجه به محبوبیت وافر نوت بوک و لپ تاپ در میان اکثر افراد جامعه به خصوص نسل جوان و دانشجویان، و نرخ بالای خرابی در لپ تاپ و نوت بوک، تعمیرات نوت بوک رونق چشمگیری دارد. برآورد درآمد تعمیرات نوت بوک و لپ تاپ کار راحتی نیست و اگر هم رقمی را اینجا ارائه کنیم، قطعا رقم دقیقی نخواهد بود. چرا که میزان درآمد و حق الزحمه ای که تعمیرکاران نوت بوک دریافت می کنند به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال این که مغازه تعمیرات شما در کجا واقع شده باشد، چه میزان تبلیغات کنید، و مهارت و گستره تخصص شما چقدر باشد، روی این که چه میزان مشتری جذب می کنید و چه درآمدی کسب خواهید کرد تاثیر بسزایی دارد. در مجموع شغل تعمیرات نوت بوک یکی از مشاغل پردرآمد حوزه تعمیرات به حساب می آید.

سرمایه اولیه برای تعمیر نوت بوک

مثل هر شغل دیگری، شغل تعمیرات نوت بوک هم به یک سرمایه اولیه نیاز دارد. این سوال که برای شروع کار تعمیرات نوت بوک به چه میزان سرمایه اولیه نیاز داریم برای بسیاری از هنرجویان و علاقمندان به این حوزه پیش می آید. با توجه به نوسانات بازار، برآورد دقیق هزینه و سرمایه اولیه امکان پذیر نیست. چرا که سرمایه اولیه مورد نیاز تا حد زیادی به مغازه و محلی که در آن مغازه را می خرید یا اجاره می کنید بستگی دارد.

علاوه بر مبلغ رهن و اجاره یا خرید مغازه که بسته به شهر و محله بسیار متغیر است، شما باید مبلغی در حدود 3 تا 4 میلیون تومان برای کسب جواز هزینه کنید. علاوه بر اجاره مغازه و کسب جواز، باید ابزار اولیه مورد نیاز برای تعمیرات را نیز تهیه کنید.

هزینه های گذراندن دوره های آموزشی، خرید قطعه و تبلیغات را نیز باید در نظر داشته باشید.

ابزار مورد نیاز برای تعمیر نوت بوک و لپ تاپ

آموزش تعمیر نوت بوک، آموزش تعمیرات نوت بوک، آموزش تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

برای شروع کار تعمیر نوت بوک و لپ تاپ باید یک سری اسباب و ابزار اولیه را تهیه کنید. ارائه یک لیست کامل از ابزارآلات ممکن نیست چرا که هر کس باید متناسب با نیازها و بودجه خود ابزارآلات اولیه را تهیه کند. ما در ادامه به یک سری ضروریات اشاره می کنیم:

پنس، مولتی متر، هیتر، دستگاه هویه، ست پیچ گوشتی و پیچ گوشتی برقی، روغن لحیم، سیم چین و دم باریک، دستبند آنتی استاتیک، استند، خمیر فلکس و ابزارآلات لحیم کاری، دیباگر، لوپ، پمپ باد، منبع تغذیه، ذره بین، دستگاه BGA Machine و … .

علاوه بر این موارد، برای تعمیر قطعه و تعویض قطعات باید یک سری قطعات کامپیوتری را نیز تهیه کنید. هزینه تهیه این قطعات از مشتری دریافت می شود و می توانید صبر کنید تا مشتری به شما مراجعه کند و بر اساس درخواستی که دارد قطعات را خریداری کنید.

آموزش تعمیر لپ تاپ در دانشگاه تهران

آموزش تعمیر نوت بوک، آموزش تعمیرات نوت بوک، آموزش تعمیرات لپ تاپ، تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر

آموزشگاه تعمیرات زانکو یکی از بهترین و کامل ترین دوره های آموزش تعمیر نوت بوک و لپ تاپ را در دانشگاه تهران تحت نظر یکی از برترین و حرفه ای ترین اساتید و تعمیرکاران لپ تاپ در ایران برگزار می کند. در صورتی که به این شغل علاقمند هستید، این دوره را از دست ندهید. چیزی که این دوره را از دوره های آموزشی دیگر متمایز می سازد جامع و کاربردی بودن آن است. کلیه دوره های زانکو به صورت تضمینی برگزار می شوند و اگر حتی یک مبحث را به خوبی یاد نگرفته باشید، آموزشگاه به صورت کاملا رایگان برای شما کلاس جبرانی برگزار می کند. تا زمانی که تعمیرات را به صورت کامل یاد نگرفته باشید، زانکو همراه شما خواهد بود.

پس از گذراندن دوره نیز می توانید از خدمات مختلف مثل تبلیغات رایگان در وبسایت زانکو، همکاری در بخش خدمات تعمیرات لپ تاپ آنلاین، و مشاوره های تخصصی زانکو بهرمند شوید.