زانکو
زانکو

آموزش تعمیرات ایسیو ecu خودرو سواری در شیراز

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ، بهترین آموزشگاه تعمیرات Ecu خودرو در تهران

لظفا جهت مراجعه حضوری ابتدا با شماره 02191306316 هماهنگی انجام دهید

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ecu خودرو در شیراز

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات ecu در شیراز آموزشگاه زانکو به شرح زیر است ، در این دوره تمامی موارد به شما به صورت کامل توضیح داده می شود و در صورت عدم یادگیری امکان برگزاری مجدد کلاس جبرانی جهت یادگیری کامل تمامی سرفصل ها وجود دارد.

پیش نیاز دوره تعمیر ecu 

مبانی الکترونیک 1

– شناخت قطعات الکترونیک و آشنایی با مبانی برق
– نحوه شناخت و تست قطعات : مقاومت ، خازن ، سلف ، دیود و نحوه تست در داخل
و خارج برد ECU
– نحوه کاربرد قطعات در برد ECU( موازی و سری(

مبانی الکترونیک 2

– شناخت انواع ترانزیستور و کاربرد در ECU
– شناخت انواع IC و کاربرد در ECU
– شناخت IC رگالتور و تشریح کامل عملکرد در ECU
– نحوه دیتاشیت گرفتن و استفاده در تست

الکترونیک کاربردی در ECU

– آشنایی با انواع میکروکنترلر و انواع حافظه در ECU
– آشنایی با کریستال و نحوه تست و عملکرد کریستال
– آشنایی با کارکرد یک ECU و نحوه ارتباط IC ها در برد ECU

شناخت انواع ECU

– معرفی انواع ECU استفاده شده در خودرو : VALEO – SAGEM –BOSCH
– SIEMENS – SSAT – MAW ……….
– آشنایی با انواع سیستم های مولتی پلکس

نقشه خوانی برق خودرو

– آموزش صحیح نقشه خوانی برق خودرو
– نحوه استفاده از نقشه برای عیب یابی و تعمیر ECU ( مهندسی معکوس )

برنامه ریزی انواع ECU

آشنایی و کار با دستگاه پروگرامر
– نحوه برنامه ریزی IC های قابل برنامه ریزی
– نحوه استفاده از قابلیت OBD – KTAG – JTAG پروگرامر در برنامه ریزی
ECU
– دانلود و تبدیل انواع ECU
– آموزش بیکد کردن انواع ECU

شناخت انواع سنسور و عملگر

شناخت انواع سنسور و عملگر و شناحت خرابی آنها
– شناخت تاثیرات خرابی سنسور و عملگر در کارکرد خودرو

نحوه عملکرد یک خودرو

– آشنایی با نحوه عملکرد موتور یک خودرو
– اشنایی با نقش یک ECU در کنترل موتور خودرو
– نحوه ارتباط سنسور ها و عملگرها با ECU
– نحوه عملکرد ECU ایربگ
– آشنایی با سیستم ضد سرقت ( ایموبالیزر )

آشنایی با ابزار آلات کارگاهی ایسیو

– آشنایی و کار با دستگاههای برداشتن و گذاشتن ic
– کار با تستر ایسیو
– دیاگ
– مولتی متر

** کار آموزی حرفه ای سی یو خودرو

– آشنایی با محل قرارگیری ایسیو و سوکت دیاگ در انواع خودرو

– نحوه باز و بست ایسیو از روی خودرو

– آشنایی با محل قرارگیری سنسورها و عملگرها و نحوه باز و بست آنها

– کار با انژکتورشور

– آموزش نحوه صحیح عیب یابی خودرو

– در پایان دوره به کارآموزان فایل های کالس و ف

نقشه و فایل ecu

– در پایان دوره به کارآموزان فایل های کالس و فایل های آموزشی و تعمیراتی
ارایه می شود

مواردی که با ** مشخص شده اند شامل هزینه جدا و پرداخت در محل کارگاه می باشند .*

هزینه و شهریه دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری در شیراز

9.800.000 تومان

7.800.000 تومان

دوره خصوصی [ 3 - 1 ] نفر

7.000.000 تومان

5.800.000 تومان

دوره عمومی [ 8 - 5 ] نفر

سوالات متداول هنرجویان دوره تعمیر ایسیو خودروی سواری در شیراز

در این دوره تعمیرات ایسیو خودرو زانکو مطالبی همچون : 

آموزش الکترونیک عمومی ویژه ایسیو + شناخت انواع ایسیو + نقشه خوانی برق خودرو + برنامه ریزی انواع ECU + شناخت انواع سنسور و عملگر + نحوه عملکرد یک خودرو + آشنایی با ابزار آلات کارگاهی ایسیو + کار آموزی حرفه ای سی یو خودرو  + نقشه و فایل ecu

بله این دوره به صورت کاملا عملی برگزار می شود بدین شکل که 8 جلسه در آموزشگاه و روی برد آموزش داده می شود + 5 تا 7 جلسه به صورت عملی در کارگاه مدرس برگزار می شود.

مشاوره رایگان قبل ثبت نام دوره تعمیرات ecu خودرو در شیراز

اگر به یادگیری تعمیر ایسیو خودرو علاقه دارید و می‌دانید که این مسیر می‌تواند شما را به موفقیت در دنیای کسب‌وکار نزدیک کند، ما آماده‌ایم تا با یک دوره آموزشی کامل و جامع، برای آغاز این مسیر همراهتان باشیم.

آغاز این مسیر در همراهی با آموزشگاه زانکو اصلاً سخت نیست؛ کافیست تا با استفاده از راه‌های ارتباطی ارائه‌شده، با ما ارتباط برقرار کنید.
اگر در خصوص شرکت در این دوره دو دل هستید یا سوالی دارید که در این متن به آن پاسخ داده نشده است، حتما در این رابطه با بخش مشاوره آموزشگاه زانکو مشورت کنید. کارشناسان بخش مشاوره زانکو آماده هستند تا سوالات و ابهامات شما را رفع کنند.

مشاوره رایگان 24/7 در واتساپ

مشاوره رایگان 24/7 در تلگرام

پشتیبانی از 8 صبح الی 24 شب

معرفی دوره تعمیرات ecu در شیراز زانکو

دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی یکی از دوره های کاربردی تعمیرات خودرو است که هنرجویان پس از تکمیل دوره آموزشی خود می توانند وارد بازار شده و به کسب درآمد بپردازند. آموزشگاه تعمیرات زانکو دوره آموزش تعمیرات ایسیو را تحت نظر یکی از اساتید برتر به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می کند.

آموزش تعمیرات انواع ایسیو در شیراز

دوره حضوری آموزش تعمیرات انواع ایسیو خودرو سواری آموزشگاه تعمیرات زانکو در شهر شیراز در آدرس ذکر شده برگزار می شود. امکان رزرو دوره برای تمامی علاقه مندان به این حوزه وجود دارد. این دوره به صورت کاملا کاربردی و جامع برگزار می شود. پس از اتمام دوره می توانید در صورت تایید مدرس و کسب نمره مورد انتظار در آزمون کیفی تعمیرات زانکو، نمایندگی تعمیرات ایسیو خودرو زانکو را در شهر محل سکونت خود دریافت کنید یا با تیم تعمیرکاران ایسیو زانکو همکاری کنید.

پس از اتمام دوره می توانید در صورت نیاز در جلسات رفع اشکال با حضور مدرس دوره شرکت کنید یا دوره را مجددا تکرار کنید. هنرجویانی که به تکرار دوره نیاز پیدا می کنند، می توانند بدون پرداخت مجدد هزینه و تنها با تسویه ما به التفاوت، در کلاس ها شرکت کنند.

ایسیو خودرو چیست

ایسیو یکی از قطعات مهم و حیاتی داخل خودروهای انژکتوری است که با عنوان مغز خودرو نیز شناخته می شود. کلمه ایسیو یا ECU مخفف عبارت Electronic Control Unit به معنی واحد کنترل الکترونیک است. واحد کنترل الکترونیک دستگاهی کوچک داخل خودروهای انژکتوری است که وظیفه کنترل سایر قطعات مهم خودرو را بر عهده دارد.

ایسیو خودرو اطلاعات را از سنسورهای گوناگون داخل خودرو دریافت کرده و آن ها را تفسیر می کند. ایسیو بر اساس اطلاعات دریافتی فرمان هایی را برای بهینه سازی و تنظیم عملکرد خودرو صادر می کند.

علائم خرابی ecu خودرو

ایسیو قطعه حساسی است و موارد متعددی از جمله قطع ناگهانی کابلی باتری، دستکاری پین ها، کنده شدن پین، خم شدن پین، آب خوردگی، دستکاری دسته سیم و یا اتصال کوتاه در مدار برق خودرو می توانند منجر به خرابی ایسیو یا از کار افتادن آن شوند. به همین دلیل ایسیو خودرو معمولا طوری بسته می شود که خطر آسیب دیدگی آن به حداکثر برسد اما با این حال هنوز هم در معرض خرابی قرار دارد و خرابی های آن بسته به نوع و گستره می توانند هزینه های زیادی در پی داشته باشند.

در صورتی که ایسیو خودرو خراب شود، احتمال این که در بخش های مختلف خودرو مشکل ایجاد شده یا خودرو اصلا استارت نخورد وجود دارد.

نشانه های خرابی ایسیو خودرو

یکی از متداول ترین نشانه های خراب شدن ایسیو خودرو، روشن ماندن چراغ چک موتور است. البته اگر خرابی ایسیو شدید باشد ممکن است خودرو اصلا استارت نخورد. از جمله دیگر نشانه های خرابی ایسیو خودرو می توان به مشکل مستمر در استارت خوردن، کاهش قدرت موتور، کاهش راندمان پیشرانه، افزایش غیرعادی در مصرف سوخت، خاموش شدن ناگهانی موتور خودرو، جامپ استارت خودرو روی قطب معکوس، افزایش زمان سوخت پاشی، از کار افتادن سنسور اکسیژن در خودرو های دوگانه سوز، گاز نخوردن خودرو، پایین آمدن ولتاژ ایسیو و … .

درست است که این نشانه ها متعدد و مبهم به نظر می رسند و ممکن است علل گوناگونی داشته باشند اما یک تعمیرکار حرفه ای ایسیو خودور می تواند مشکل ایسیو را تشخیص داده و حل کند. شما هم با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آموزشگاه زانکو با نحوه تشخیص و حل مشکل ایسیو انواع خودروهای سواری داخلی آشنا خواهید شد.

تعمیرات ایسیو چیست؟

ایسیو یکی از قطعات بسیار مهم در خودرو های انژکتوری است که واحد کنترل الکترونیکی خودرو به حساب می آید. تعمیرکار ایسیو شخصی است که با تسلط به بخش نرم افزاری و سخت افزاری ایسیو به عیب یابی و تعمیر انواع ایسیو خودرو می پردازد.

خرابی های ایسیو ممکن است علل مختلفی داشته باشند. تعمیرکار ایسیو خودرو با دیاگ زدن علت ایرادات ایجاد شده در ایسیو را پیدا می کند. با دیاگ زدن، تعمیرکار ایسیو متوجه می شود که مشکل در کدام قسمت ایسیو ایجاد شده است. پس از عیب یابی ایسیو، تعمیرکار از روش های سخت افزاری یا نرم افزاری لازم برای تعمیر ایسیو استفاده می کند. 

ایسیو خودروهای داخلی

در خودروهای مختلف بسته به مدل و سال تولید و از همه مهم تر برند خودرو، از ایسیو های متفاوتی استفاده شده است. در این دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آموزشگاه زانکو، به ایسیوهای استفاده شده در کلیه خودروهای ایرانی پرداخته می شود. ممکن است در یک خودرو سواری مثال پراید بسته به سال تولید از ایسیو متفاوتی استفاده شده است. برای شناخت همه این ایسیو ها و تسلط بر عیب یابی و تعمیرات آن ها می توانید در دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آموزشگاه زانکو شرکت کنید.

انواع ایسیو خودرو داخلی

به طور کلی در حال حاضر چهار مدل ایسیو روی اکثر خودرو های ایرانی به کار رفته است:

 1. ایسیو MAGNETI MARELI
 2. ایسیو SL96 و ساژم
 3. ایسیو زیمنس
 4. ایسیو بوش

ایسیو زیمنس چیست؟

شرکت زیمنس یکی از بهترین تولید کنندگان ایسیو در جهان است. این شرکت آلمانی عموما با کیفیت ترین ایسیو ها را تولید می کند. از سال 1384 از ایسیو های زیمنس روی خودرو های ایرانی استفاده شد. نخستین خودرو ایرانی که ایسیو زیمنس روی آن نصب شد خودرو پراید بود. بعد ها از ایسیو زیمنس روی سایر خودرو های ایرانی مثل وانت پیکان و پراید، روا، سمند، سورن و ال 90 نیز استفاده شد.

تفاوت ecu بوش و زیمنس چیست؟

ایسیو های بوش و زیمنس در یک سری از خودرو های ایرانی به کار رفته اند. اما تفاوت ایسیو بوش و زیمنس چیست؟ شرکت بوش یک شرکت آلمانی و شناخته شده ترین شرکت سازنده ایسیو در جهان است. در اکثر خودرو ها در سراسر جهان از ایسیو های مدل بوش استفاده می شود. در ایران هم یک سری از خودرو های زانتیا از این مدل ایسیو دارند.

ایسیو های بوش دارای دریچه گاز برقی و منیفلد آلومینیومی هستند. خودرو های مجهز به ایسوی بوش حرکت نرمی دارند و بی سر و صدا هستند اما مصرف بنزین بیشتری دارند.

ایسیو های زیمنس نیز در یک کمپانی آلمانی به همین نام تولید می شوند. کمپانی زیمنس ایسیو های خوب و با کیفیتی تولید می کند اما رقیب بزرگی برای بوش به حساب نمی آید. بسیاری از خودرو های ایرانی به ایسیو های زیمنس مجهز هستند از جمله یک سری از پراید های انژکتوری.

سرعت بالا و مصرف پایین بنزین از جمله نقاط قوت خودروهای مجهز به ایسیو زیمنس است. البته خودرو هایی که ایسیو زیمنس دارند عمدتا پر سر و صدا تر هستند.

انواع ایسیو زیمنس

ایسیو های زیمنس در خودرو هایی مثل وانت پیکان و پراید، روا، سمند، سورن و ال 90 به کار رفته اند. انواع ایسیو های زیمنس به شرح زیر است:

 • CI1
 • CI2
 • CI3
 • CI4
 • CI5
 • Valentina
 • بایفیول
 • VDO
 • CONTINENTAL
 • CIM

انواع ایسیو 206

ایسیو خودرو های 206 تیپ یک و دو و سه از نوع ساژم S2000 است.

206 های مدل قبل از 85 و تیپ چهار و پنج و شش ایسیو بوش 7/7/4 دارند.

خودرو های 206 مدل 86 تا 92 تیپ 5 و 6 ایسیو بوش 7/4/5 دارند.

خودرو های 206 تیپ 2 مدل 86 تا 92 ایسیو والئو J34 دارند.

خودرو های 206 از سال 92 تا اکنون بیشتر دارای ایسیو های بوش ME17، MAW و EASY U2.5 هستند.

انواع ایسیو پراید

خودرو های پراید از سال 82 به بعد به صورت انژکتوری تولید شدند و قبل از آن از نوع کاربراتوری بودند. ایسیو این پراید ها از نوع ایسیو زیمنس بود که به آن ایسیو طرح کیا یا ایسیو زیمنس کیا قدیم هم می گویند.

یک سری از پراید های جدید تر هم از ایسوی ساژم استفاده می کنند. عمئما روی پراید هایی که در سال های 83، 84، 85 و 86 ساخته شده بودند ایسیو والئو و ساژم نصب می شد.

به طور کلی انواع ایسیو والئو خودرو های پراید را می توان به دو دسته زیر تقسیم کرد:

 • ایسیو ایمو دار یا دارای سیستم ضد سرقت
 • ایسی بدون ایمو

از سال 87 به بعد روی تمام پراید ها ایسیو زیمنس نصب شد.

ایسیو چگونه کار می کند؟

سنسورهای به کار رفته در خودرو اطلاعات مورد نیاز ایسیو را در قالب پالس های الکترونیکی و دیتا به ایسیو ارسال می کنند. ایسیو این اطلاعات را دریافت و سپس پردازش می کند. واحد کنترل الکترونیک (ecu) سپس مبتنی بر اطلاعات ورودی، فرمان هایی را برای بهینه سازی و تنظیم عملکرد موتور و عملگر ها صادر می کند. ایسیو از این طریق خودرو را کنترل می کند.

همانطور که گفتیم ایسیو همچون مغز خودرو است و بر اساس همین تشبیه می توانیم بگوییم که سنسورها به منزله حواس پنجگانه خودرو هستند که وضعیت را به ایسیو (مغز) گزارش می دهند تا ایسیو بتواند فرمان های لازم را برای تنظیم عملکرد خودرو صادر کند.

توجه داشته باشید که پیش نیاز اصلی شرکت در هر دوره تعمیراتی آشنایی اصولی و کامل با الکترونیک کاربردی است. پیشنهاد آموزشگاه زانکو به کلیه هنرجویان دوره های تعمیراتی این است که با پکیج آموزش الکترونیک کاربردی زانکو شروع کنید و بعد در دوره شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی کلمه «آموزش الکترونیک کاربردی» کلیک کنید.

تعمیرات ایسیو خودروهای داخلی

برای تعمیر ایسیو خودروهای داخلی ابتدا باید یک ارزیابی کلی اولیه انجام گیرد تا ایراد ایسیو پیدا شود. برای تعمیر ایسییو خودرو سواری ایرانی ابتدا باید ایسیو را شناسایی کنید، سپس آن را عیب یابی کنید و در آخر با روش درست و اصولی خطای ایسیو را رفع کنید. کلیه این موارد در دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آموزشگاه زانکو تدریس می شود. برای یادگیری روش تعمیر ایسیو خودرو سواری ایرانی می توانید با شرکت در این دوره آموزشی و گذراندن کارآموزی وارد بازار کار شده و کسب درآمد نمایید.

آموزش تعمیرات ایسیو ecu ماشین سنگین

دوره های تعمیرات ecu

آموزشگاه زانکو دوره آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی را با تدریس یکی از مدرسین برجسته این رشته به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می کند.  کلیه مباحث و سرفصل های دوره حضوری، در دوره غیرحضوری نیز تدریس می شود بنابراین هنرجویانی که به دلیل دور بودن مسافت، ساکن نبودن در شهر تهران، و به علت محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا امکان یا تمایل به شرکت در دوره حضوری را ندارند می توانند بدون هیچ نگرانی در دوره غیرحضوری ثبت نام کنند.

 پیش نیاز دوره تعمیرات ecu

همونطور که در جریان هستید تمامی دوره های اموزشی که ما قصد شرکت در ان ها را داریم نیازمند یادگیری الفبای ان حوزه هستند ، لذا پیش نیاز دوره اموزش تعمیرات ایسیو ECU ماشین الکترونیک کاربردی یعنی شناخت قطعات ، نحوه عیب یابی و قطعه گذاری و … است که در دوره ایسیو ماشین زانکو به صورت کاملا رایگان اموزش داده می شود . 
 

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آموزشگاه زانکو به صورت کاملا کاربردی و مطابق با بازار کار برگزار می شود و هنرجویان پس از گذراندن کارآموزی این دوره کلیه توانایی ها و مهارت های لازم برای تعمیر ایسیو خودروهای سواری ایرانی را کسب می کنند. هنرجو پس از گذراندن دوره کارآموزی توانایی ورود به بازار کار این رشته و کسب درآمد را دارد و م یتواند فعالیت خود را در حوزه تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آغاز کند.

دوره حضوری آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ایرانی آموزشگاه زانکو شامل 30 تا 40 ساعت آموزش بوده و از پشتیبانی فنی مدرس دوره برخوردار است. به این صورت که هنرجو پس از اتمام دوره می تواند تا سقف 2 جلسه در کلاس های حضوری رفع اشکال با مدرس حاضر شود. این جلسات رفع اشکال کاملا رایگان است و نیازی نیست هزینه ای از سوی هنرجو پرداخت شود.

درآمد تعمیرات ایسیو خودرو

به طور کلی مشاغل مرتبط با حوزه تعمیرات خودرو درآمد خوبی دارند. علت داشتن بازارکار مناسب و درآمد بالا در این مشاغل این است که در ایران هر خانواده حداقل یک خودرو دارد و طبیعتا هر خودرو نیاز به تعمیر خواهد داشت. همانطور که گفتیم ایسیو خودرو قطعه بسیار مهمی در خودرو های انژکتوری است و قیمت بسیار بالایی دارد بنابراین بازارکار و درآمد تعمیرات ایسیو خودرو بسیار پر رونق شده است.

درست است که شغل تعمیرات ایسیو از جمله مشاغل پردرآمد حوزه تعمیرات است و بازارکار آن هنوز اشباع نشده، اما روش هایی وجود دارد که به شما کمک می کند درآمد خود را از این شغل بالاتر هم ببرید. مهم ترین نکته برای داشتن درآمد بالا از این شغل، ارائه خدمات با کیفیت بالا است. با این کار هم مشتریان فعلی خود را حفظ می کنید، هم مشتری جدید جذب خواهید کرد. اضافه کردن یک سری خدمات جانبی هم به افزایش درآمد تعمیرات ایسیو خودرو کمک خواهد کرد.

سی دی آموزش تعمیرات ecu

یکی از سوالاتی که اکثر هنرجویان از ما می پرسند این است که آیا آموزش غیرحضوری در قالب سی دی آموزش تعمیرات ecu ارائه می شود یا خیر؟ سی دی های آموزشی در گذشته روش های متداول و پربازدهی برای ارائه آموزش ها بودند. اما امروزه با توجه به این که نقش سی دی و دی وی دی در زندگی روزمره همه ما کمرنگ شده است، آموزشگاه زانکو نیز از سی دی آموزشی استفاده نمی کند.

روش های بهینه تر و کاربردی تری برای ارائه فیلم های آموزشی تعمیرات ایسیو وجود دارد. پکیج آموزش تعمیرات ای سی یو خودرو سواری زانکو در پلتفرم اسپات پلیر و به صورت آنلاین خدمت هنرجویان عزیز ارائه می شود. این روش علاوه بر سرعت و دسترسی بهتر، برای هنرجویان کم هزینه تر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پلتفرم اسپات پلیر و شیوه ارائه پکیج فیلم آموزش تعمیرات ایسیو می توانید از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

لوازم مورد نیاز تعمیرات ecu

برای شروع کار تعمیرات ایسیو باید یک سری ابزار و وسایل تهیه کنید. این که چه ابزاری باید تهیه شود و هزینه این لوازم چقدر است، برای همه افرادی که می خواهند وارد شغل تعمیرات ایسیو شوند سوال است. در ادامه فهرستی از لوازم و ابزار ضروری برای تعمیرات ایسیو را آورده ایم:

 1. هیتر و هویه
 2. پروگرامر
 3. تستر ایسیو
 4. دیاگ
 5. تستر سیم کشی
 6. دستگاه انژکتور شور
 7. مولتی متر
 8. و ابزار های جانبی مثل سیم قلع، روغن لحیم، خمیر فلکس، قلع کش، انواع پنس، پالت آی سی و … .

پکیج تعمیرات ایسیو 2021

پکیج آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری داخلی آموزشگاه تعمیرات زانکو به صورت فیلم آموزشی 40 ساعته در اختیار هنرجویان قرار می گیرد. سرفصل های این پکیج را می توانید در پایین همین صفحه مطالعه کنید. این سرفصل ها طوری طراحی شده اند که از مبانی اولیه تا مباحث تخصصی تعمیرات را در بر گیرند.

پکیج آموزش تعمیرات ایسیو آموزشگاه زانکو با تدریس مهندس حسین سرخیل به صورت کاملا تضمینی در اختیار هنرجویان عزیز قرار داده می شود. کلیه هنرجویانی که این پکیج را تهیه کنند از امکاناتی همچون پشتیبانی فنی استاد، امکان شرکت در کلاس های رفع اشکال حضوری یا مجازی به صورت رایگان، و … برخوردار می شوند.

در ادامه چند تا از سوالات متداول هنرجویان دوره آموزش تعمیرات ای سی یو را با هم مرور می کنیم. در صورتی که سوال شما در میان این سوالات نبود می توانید از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

دوره های آموزش تعمیرات زانکو در شیراز

آموزشگاه زانکو در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به هنرجویان دوره های تعمیرات الکترونیک در سراسر کشور برخلاف شیوه مرسوم و جهت ارائه آموزش های تخصصی بدون محذوذیت اقدام به برگزاری دوره های زیر در شهر شیراز می نماید :

Verified by MonsterInsights