زانکو
زانکو
آموزش صفر تا صد تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در مشهد

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل مشهد

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل مشهد ، زانکو با توجه به نبود آموزشگاه تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل با همکاری یکی از خوشنام ترین و برترین اساتید آموزش نرم افزار موبایل به صورت حضوری و آنلاین ( غیر حضوری ) با تضمین بازگشت وجه برگزار می شود در ادامه در مورد این دوره توضیحات تکمیلی را ارائه خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

در صورتی که جواب سوال خود را در این صفحه پیدا نکردین در بخش چت آنلاین و یا نظرات صفحه مطرح نمائید

تعمیرات نرم افزاری موبایل مشهد چیست؟

تعمیرات نرم افزار موبایل ، به تمامی مشکلات نرم افزاری که ممکن است  کارایی تلفن همراه کاربر را از نظر کارکرد نرم افزار مختعل کند گفته می شود. تعمیرات موبایل در دو دسته اصلی انجام میشود :

  1. آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در مشهد
  2. آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل

برخی مشکلات نرم افزاری موبایل ممکن است به سادگی و توسط کاربرهای عادی با اطلاعات نرم افزار خوب امکان رفع دارد ،  اما در برخی موارد وجود تخصص و مهارت تعمیرکار نرم افزار موبایل برای ارائه خدمات تعمیرات نرم افزاری موبایل ضروری است.

نرم افزارهای مورد استفاده موبایل بسیار گسترده است. در صورتی که علاقه مند به شناخت نرم افزارهای موبایل هستید. یا می خواهید با نرم افزارهای مورد نیاز تعمیرات موبایل بیشتر آشنا شوید یا علاقه مند به تعمیرات نرم افزاری موبایل به صورت حرفه ای هستید می توانید در دوره آموزش آنلاین نرم افزار موبایل زانکو شرکت کنید

به طور مثال تعمیرات نرم افزاری موبایل چیزی تقریبا مثل برطرف کردن مشکلات نرم افزاری مانند:

  • هنگ کردن موبایل
  • پر شدن حافظه موبایل
  • ویروسی شدن موبایل
  • یا نصب نرم افزار و با اپلیکیشن بر روی موبایل
  • و…

است.

است . در واقع تعمیرات نرم افزاری موبایل، حذف نرم افزار های خراب شده موبایل و جایگزین نرم افزارهای سالم روی همان موبایل است.

چرا در دوره آموزش نرم افزار موبایل زانکو شرکت کنیم ؟

آموزشگاه موبایل زانکو در راستای ارتقا سطح علم تعمیر کاران موبایل فعال در بازار تعمیرات موبایل و ارائه یک دوره کاملا تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل اقدام به برگزاری دوره آموزش آنلاین نرم افزار تخصصی موبایل زیر نظر یکی از برترین اساتید این دوره مهندس علی احمدی می نماید.

آموزش صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری موبایل مشهد

شاید این سوال برای همه هنرجویان دوره نرم افزار موبایل پیش بیاید که دوره ی چه آموزشگاهی رو انتخاب کنیم که آموزش صفر تا صد تعمیرات نرم افزاری موبایل رو بهتون آموزش بده ما به جرات دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل آموزشگاه زانکورو به شما عزیزان معرفی می کنیم !!!
شاید بپرسید چرا دوره نرم افزار موبایل زانکو کامل ترین دوره نرم افزار موبایل در ایران است ؟
 ما به جرات به شما اعلام می کنیم که دوره نرم افزار موبایل آموزشگاه زانکو جامع ترین دوره تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل در ایران است ، چرا که تمامی هنرجویانی که در این دوره شرکت کرده اند ، از سال 1395 که مدرس این دوره آقای احمدی در حال برگزاری کلاس است ، خداروشکر با جرات تنها مدرس در زمینه موبایل ایران هستن که هیچگونه هنر جو ناراضی نداشتن از این رو از شما عزیزان می خواهیم با انتخاب این دوره بدون هزینه اضافی و بعد از گذراندن دوره ، از همان اول دوره تعمیر نرم افزار تخصصی زانکو رو بگذرونید تا با مشکلی روبرو نشوید ، چراکه بیش از 20% از هنرجویان این دوره کسانی هستن که ابتدا دوره های آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل موسسات دیگر رو خریداری کردن و به دلیل جامع نبودن در این دوره شرکت کرده اند.

معرفی مدرس آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل

آموزشگاه زانکو با همراهی مهندس سید علی احمدی مدرس خوشنام دوره های آموزش تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل با رزومه پربار و سابقه درخشان در زمینه آموزش حرفه ای تخصصی نرم افزار موبایل اقدام به برگزاری این دوره به صورت آنلاین تا زمان پایان کرونا می نماید.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل شهرستان ها

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در شهرستانها یکی از اصلی ترین درخواست های هنر جویان تعمیر موبایل سایت زانکو می باشد ، از این رو آموزشگاه تعمیرات نرم افزاری موبایل زانکو به عنوان اولین آموزشگاه در ایران با توجه به شرایط محدودیت کرونا ، هزینه های بالای گذراندن دوره در شهر تهران ( خوایگاه + پول دوره + خورد و خوراک + رفت و آمد و… ) و..  اقدام به ارائه این دوره به صورت آنلاین نمود ، چرا که بازدهی دوره آزمایشی آنلاین تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل به گواه هنرجویان این دوره بسیار عالی بوده به همین دلیل تیم زانکو با ادامه این روند آموزش نمود. در صورتی که تمایل به تست دوره آنلاین نرم افزار رو دارید میتونید با ارسال شماره تماس خود به شماره 2340-943-0939 در شبکه های اجتماعی + اس ام اس میتوانید به صورت کاملا رایگان در وبینار هفتگی این آموزشگاه شرکت نمائید و درصورت بازدهی خوب دوره آنلاین از دیدگاه شخص شما می تونید با تخفیف ویژه شرکت کنندگان در وبینار  اقدام به ثبت نام در این دوره نمائید.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل به صورت حضوری

زانکو جهت سهولت و افزایش بهره وری هر چه بیشتر دوره آموزش تعمیر نرم افزار تخصصی موبایل اقدام به برگزاری این دوره به دو صورت آموزش حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل و هم چنین آموزش غیرحضوری تعمیرات موبایل می نماید در صورتی که در یادگیری به صورت آنلاین ضعیف هستید و علاقه مند به این نوع آموزش نیستید میتونید با شرکت در دوره های حضوری آموزش نرم افزار موبایل زانکو به یادگیری شغل تعمیرات نرم افزار موبایل که در بازار تعمیرات موبایل شغل شاخصی ، پردرآمد و کم چالشی است بپردازید.

پشتیبانی فنی واقعی استاد دوره آموزش غیر حضوری تعمیر موبایل

آموزشگاه زانکو اولین آموزشگاه تعمیرات موبایل در ایران است که امکان پشتیبانی فنی واقعی استاد را برای هنرجویان دوره آموزش غیر حضوری تعمیرات نرم افزار موبایل خود به معنای واقعی کلمه فراهم نموده است ، چرا که این امکان برای تمامی عزیزانی که اقدام به شرکت در این دوره آموزشی نموده اند بسیار کاربردی است و هر هنر جو میتواند در طول دوره آموزشی خود از طریق راه های ارتباطی مختلف اقدام به دریافت راهنمایی از مدرس خود نماید تا بازدهی این دوره آموزشی بسیار بالا باشد.

دوره آنلاین تعمیرات نرم افزار موبایل با رفع اشکال حضوری

آموزشگاه تعمیرات سخت افزار  و نرم افزار موبایل زانکو با هدف افزایش بهره وری هرچه بیشتر دوره های آموزش تعمیرات موبایل آنلاین خود اقدام به ارائه خدمتی جدید با عنوان رفع اشکال حضوری دوره مینماید ، به این شکل که هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش غیر حضوری تعمیر نرم افزار تخصصی موبایل خود ، میتواند با هماهنگی بخش برنامه ریزی زانکو اقدام به شرکت در کلاس به صورت حضوری نماید تا مطالبی که مد نطر دارد را در کلاس از مدرس بپرسد تا بیشترین بازدهی ممکن برایش ممکن شود ، هنرجویان زانکو از تاریخ 1399/09/09 این امکان را دارند تا سقف 2 جلسه اقدام به حضور در کلاس حضوری رفع اشکال نمایند و سوالات خود را از مدرس دوره به صورت حضوری پرسید و رفع اشکال نمایند.

دوره آنلاین تعمیرات نرم افزاری موبایل در مشهد با امکان معرفی کسب و کار هنر جویان

زانکو اولین آموزشگاه در ایران است که این امکان بسیار ویژه و خاص را برای هنرجویان دوره آنلاین تعمیر نرم افزار موبایل خود فراهم نموده تا این عزیزان در بخشی از سایت زانکو که برای این عزیزان آماده شده اقدام به معرفی کسب و کار خود نمایند تا از نظر جذب آنلاین تعمیرنرم افزاری تلفن همراه با مشکلی مواجه نشوند و هزینه طراحی وبسایت و … برای دریافت تعمیرات از روی دوش این عزیزان برداشته شود

آموزش رایگان تعمیرات نرم افزار موبایل

تیم زانکو با توجه به سیاست های محتوایی خود با استفاده از تیمی کاربلد و حرفه ای اقدام به ارائه آموزش رایگان تعمیرات نرم افزار تخصصی موبایل در وبسایت خود به صورت کاملا رایگان برای هنرجویان خود به صورت ویژه مینماید و در طول هفته با ارسال این مطالب به هنرجویان خود امکان بروز رسانی و گسترده تر کردن دایره اطلاعات هنرجویان تعمیر موبایل خود مینماید.

آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در مشهد وبلاگ

زمان باقی مانده تا پایان جشنواره

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوس داری تعمیرات موبایل رو به صورت غیرحضوری تضمینی یاد بگیری ؟

آموزشگاه زانکو به مناسبت شب یلدا 50% تخفیف روی پکیج های آموزش سخت افزار و نرم افزارش گذاشته

این پکیج ویدیویی کامل ترین پکیج غیرحضوری تعمیرات موبایل که با تضمین کیفیت و با ضمانت بازگشت وجه ارائه میشه ، بعد از تماشای ویدیوها میتونی تا 5 جلسه توی کلاس تمرین حضوری رایگان برای رفع اشکال شرکت کنی

اگه توام دوس داری تو این دوره شرکت کنی شماره تماست رو به آیدی تلگرامی که برات میزارم ارسال کن

@zancko_ir

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل در مشهد

نرم افزار شناسی (استفاده از نرم افزارهای کاربردی اندروید) {به صورت فیلم}
بکاپ گرفتن
RecycleBin در اندروید
بدست آوردن اطلاعات سخت افزاری گوشی
کانتکت کلینر
غیرفعال کردن Auto Update
خروجی گرفتن از اپلیکیشن ها
استفاده از حالت روت گوشی ها {به صورت فیلم} :
نصب فونت انگلیسی و فارسی به صورت سیستمی و 100%
فارسی سازی گوشی ها به صورت 100%
حذف Bloatware در گوشی های اندروید و سبک کردن گوشی ها
سیستم عامل اندروید
آشنایی با سیستم عامل اندروید
اصطلاحات تخصصی اندروید نرم افزاری
نصب درایور گوشی ها در کامپیوتر
نصب اپلیکیشن در گوشی های اندروید با متود های مختلف / نصب گروهی
مدیریت گوشی های اندروید به وسیله نرم افزار های کامپیوتر
+ روت کردن گوشی های اندروید :
انواع روت
روت عمومی اکثر گوشی ها
نصب BusyBox در گوشی ها
روت کردن 100% همه گوشی ها و برندهای اندروید
روت کردن تخصصی گوشی های سامسونگ با CF Root
آنروت کردن گوشی
پنل آموزشی کار با ابزار اینترنت برای تعمیرکار های موبایل :
آموزش استفاده از ابزارهای وبسایت های تخصصی موبایل
بدست اوردن اطلاعات دقیق سخت افزاری گوشی های موبایل از اینترنت
مقایسه سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های موبایل از اینترنت
آموزش چک کردن iCloud گوشی های آیفون
معرفی و آموزش استفاده از فروم تخصصی XDA برای دانلود تمامی فایل های فلش مورد
نیاز برای تمامی گوشی های اندروید (رام رسمی،رام کاستوم،کاستوم ریکاوری و…) (بسیار مهم)

یادگیری دستورات ADB و Fastboot
آشنایی کامل با دستورات ADB و نحوه راه اندازی آن در کامپیوتر
ریستارت کردن گوشی ها به حالت دانلودینگ، بوت لودر و ریکاوری به وسیله دستور Adb
برداشتن قفل صفحه گوشی ها به وسیله دستورات adb
آشنایی کامل با دستورات Fastboot و نحوه راه اندازی آن در کامپیوتر
آشنایی کامل فلش کردن با دستورات fastboot و فلش کردن تکی پارتیشن ها
فلش کردن گوشی ها (بخش اول) :
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های سامسونگ
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های ال جی
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های هواوی
فلش کردن گوشی ها (بخش دوم) :
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های چینی MTK
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های سونی
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های نکسوز و پیکسل
فلش کردن رام رسمی بر روی گوشی های HTC
کاستوم ریکاوری :
نصب کاستوم ریکاوری در همه گوشی های اندروید (SAM – HTC – Nexus – OnePlus-Nokia-LG)
Full Wipe در گوشی های اندروید (تمام برند ها)
گرفتن Nandroid Backup از گوشی های اندروید (تمام برندها)
برگرداندن Nandroid Backup در گوشی های اندروید (تمام برندها)
کاستوم رام ها :
نصب کاستوم رام (تمام برندها)
نصب Patch و Tweak
نصب پکیج GAPPS
استفاده از ابزارها و اسکریپت های تخصصی :
برداشتن FRP گوشی های سامسونگ بدون باکس
برداشتن لاک اسکرین گوشی ها بدون حذف اطلاعات و بدون نیاز به باکس
ترمیم IMEI گوشی های چینی بدون باکس
آنلاک بوت لودر گوشی های اندروید :
آنلاک کردن بوت لودر گوشی های اندروید (اچ تی سی – نکسوز و پیکسل – وان پلاس- الجی – نوکیا- سونی )
باکس ها (بخش اول) :
باکس Z3X (سرویس کامل گوشی های سامسونگ-آنلاک کردن ها -FRP)
Best – (فلش کردن گوشی های نوکیا)
باکس ها (بخش دوم) :
باکس Octoplus FRP + Huawei
باکس Octoplus LG+SAM (سرویس گوشی های SAM و ال جی – برداشتن قفل و …)
باکس XTC 2 Clip (S-Off کردن- برداشتن FRP برای گوشی های HTC)
دانگل EFT (سرویس دهی اکثر گوشی های اندروید – باز کردن قفل ها و …)
سیستم عامل iOS :
آشنایی با سیستم عامل iOS
اصطلاحات تخصصی مخصوص سیستم عامل iOS
آموزش ساخت اپل آیدی رایگان
آموزش کار با نرم افزار iTunes
مدیریت گوشی های آیفون و آیپد
بکاپ گرفتن از گوشی های آیفون
استفاده از برنامه های شخص ثالث برای مدیریت گوشی های آیفون
معرفی برنامه های مدیریت گوشی آیفون و آیپد
انتقال عکس ، موزیک و ویدیو از کامپیوتر به آیفون و آیپد
انتقال عکس، موزیک و ویدیو از آیفون به کامپیوتر
بکاپ گرفتن از یک قسمت خاص در گوشی های آیفون بدون نیاز به سینک اطلاعات
ریستور کردن آیفون و آیپد (فلش کردن فیرم ور)
تفاوت Recovery Mode و DFU Mode
جیلبرک کردن آیفون و آیپد و نکات مربوط به آن
مزایای دوره نرم افزار موبایل زانکو
پشتیبانی فنی مدرس بعد دوره ( تضمینی )
صدور مدرک معتبر
آموزش حضوری و غیرحضوری ( آنلاین + ویدیو )
معرفی به بازار کار
معرفی رایگان کسب و کار هنرجو در سایت زانکو
آموزش کاملا عملی دوره
100% ضمانت بازگشت وجه پس از دوره ( در صورت نارضایتی )
رفع اشکال حضوری تا 3 جلسه رایگان ( ویژه دوره آموزش غیرحضوری )

وجه تمایز دوره آموزش نرم افزار موبایل در مشهد زانکو
شیوه بزگراری دوره

حضوری - غیرحضوری - آنلاین

عضویت در گروه تعمیر کاران

حضوری - غیرحضوری - آنلاین

امکان پرداخت اقساطی

در تمامی دوره ها

پشتیبانی فنی پایان دوره

دارد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights