آموزشگاه زانکو > آموزش تعمیرات >دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

فیلم آموزش مجازی تعمیرات لوازم خانگی ، سی دی آموزش تعمیرات لوازم خانگی

فهرست مطالب دوره تعمیرات لوازم خانگی در کرج

مشخصات دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی در کرج

مدت زمان دوره

حالت عادی 30 الی 40 ساعت آموزش

مدت زمان دوره

نامحدود تضمینی تا زمان یادگیری 100%

محل برگزاری دوره

تهران

برگزاری فشرده

دارد براساس زمان مدرس و هنرجو

اسکان خوابگاهی

امکان رزرو + معرفی

پشتیبانی فنی تضمینی

5 سال ( حضوری + آنلاین + غیرحضوری )

دوره مکانیک لوازم خانگی

دارد ( آموزش ویدیویی ندارد )

دوره تعمیر برد لوازم خانگی

دارد ( آموزش ویدیویی دارد )

مشخصات دوره آموزش تعمیرات مکانیک لوازم خانگی در کرج

مدت زمان دوره

حالت عادی 30 الی 40 ساعت آموزش

مدت زمان دوره

نامحدود تضمینی تا زمان یادگیری 100%

محل برگزاری دوره

تهران

برگزاری فشرده

دارد براساس زمان مدرس و هنرجو

اسکان خوابگاهی

امکان رزرو + معرفی

پشتیبانی فنی تضمینی

5 سال ( حضوری + آنلاین + غیرحضوری )

دوره مکانیک لوازم خانگی

دارد ( آموزش ویدیویی ندارد )

دوره تعمیر برد لوازم خانگی

دارد ( آموزش ویدیویی دارد )

دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی در کرج

با گذشت زمان ، میزان وابستگی زندگی انسان ها به لوازم برقی و دیجیتالی بیش از پیش میشود. تمامی ابزارها و وسایلی که در گذشته به صورت مکانیکی در اختیار ما قرار داشتند امروزه به صورت الکتریکی و بدون نیاز به نیروی انسانی کار می کنند. در داخل همه خانه ها تعداد زیادی لوازم برقی وجود دارد که بعضی از آن ها مهمتر و ضروری تر هستند مانند یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی و غیره. این دستگاه ها به کارها سرعت بخشده اند و موجب آسایش انسان ها شده اند. حال اگر یکی از این وسایل برقی کار نکند به شدت برای ما آزار دهنده خواهد بود. در این مطلب قصد داریم شما را با شغل تعمیرات لوازم خانگی آشنا کنیم….

معمولاً لوازم برقی منزل ساختار پیچیده ای دارند و از طرف دیگر با یکدیگر بسیار متفاوت هستند پس عملاً یک فرد عادی بدون داشتن مهارت لازم نمی تواند همه لوازم برقی را تعمیر کند. از طرف دیگر تعمیرات لوازم برقی نیازمند ابزارها و لوازم خاصی است که شما آن ها را در دسترس ندارید. در این جا کاری که فرد باید انجام دهد این است که از یک تعمیرکار متخصص که در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی مهارت، دانش و تجربه کافی دارد تماس بگیرد و از او بخواهد که دستگاه مورد نظر را تعمیر کند.

چرا شغل تعمیرات لوازم خانگی را در کرج  یادبگیریم؟

همان طور که استفاده از تجهیزات الکترونیکی لوازم خانگی هر روز در حال افزایش است ، تقاضا برای انجام تعمیرات لوازم خانگی در کرج این وسایل نیز بیش تر شده است. شاید در گذشته افراد ترجیح می دادند با خراب شدن وسایل خانگی شان آن ها را تعویض کنند و یک وسیله نو را جایگزین کنند. اما در سال های اخیر با توجه به نوسان زیاد قیمت ارز و با توجه به اینکه خیلی از برندهای لوازم خانگی داخل بازار وارداتی هستند، قیمت تمام شده خرید آنها بسیار بالا می باشد. حتی تولید کننده های داخلی هم با توجه به نیازشان به واردات قطعات از این افزایش قیمت ها بی بهره نیستند. بنابراین افراد ترجیح می دهند با هزینه خیلی کمتری وسیله برقی خانگی خود تعمیر کنند. هم چنین نیاز به استفاده از بعضی وسایل مانند یخچال و ماشین لباسشویی و یا فر برقی هیچ گاه از بین نمی روند.اینجاست که بازار کار عالی یک تعمیرکار کاربلد لوازم خانگی بسیار به چشم می آید و این حرفه را حتی در آینده بسیار پررونق می کند.

یادگیری تعمیرات لوازم خانگی پرکاربرد

 شاید خیلی گمان کنید نیاز باشد تا به سرعت تعمیرات همه انواع لوازم خانگی مسلط شوید. اگر برای رسیدن به درآمد عجله دارید از پرکاربردها شروع کنید. این روزها تعداد لوازم خانگی برقی داخل خانه ها از تعداد انگشتان دست هم فراتر رفته و بسیار متنوع شده است. ولی بعضی از آن ها بسیار پرکاربردتر می باشند. بعضی از لوازم خانگی مانند یخچال، ماشین لباسشویی، جارو برقی و تلویزیون نیازهای بسیار ضروری ما را برآورده می کنند و طرفدارن بیشتری دارند. مثلا شاید زندگی بدون یخچال حتی برای چند روز هم برایمان ممکن نباشد. زمانی را تصور کنید که یخچال از کار افتاده باشد. تمام مواد غذایی شروع به فاسد شدن می کنند. عملا میتوان گفت زندگی در دنیای مدرن بدون یخچال فریزر ناممکن است. جالب است بدانید کسانی که تنها به تعمیر ماشین لباسشویی و یحچال می پردازند ماهانه به طور متوسط بین پنج تا ده میلیون درآمد دارند. بنابریان اصلا شاید بهتر باشد که ابتدا در تعمیر یک یا دو وسیله خانگی ماهر شوید و بعد به سراغ انواع دیگر بروید. راه متفاوت کسب درآمد از تعمیرات لوازم خانگی راه دیگر کسب درآمد ار تعمیرات لوازم خانگی که شاید کمی متفاوت باشد، تعمیر وسایل از کار افتاده و فروش آنهاست. شاید افرادی باشند که وسایل برقی از کار افتاده خود را به هر دلیلی دیگر نخواهند. شما می توانید آن ها را با قیمتی بسیار پایین تر از ارزش واقعیشان بخرید. سپس با هزینه اندک آن ها را تعمیر کنید و با قیمت بسیار مناسب دوباره آن ها را بفروشید. گاهی این وسایل تعمیر شده تا سال های سال قابل استفاده هستند. در واقع شما این درآمد را مدیون دانش و مهارتتان هستید و نه خرید و فروش. البته پیشنهاد ما این است که این کار را در سال های اول که هنوز تجربه و مهارت کافی ندارید انجام ندهید. چقدر سرمایه نیاز داریم؟ این کار نیاز به سرمایه خیلی خاصی ندارد زیرا هزینه قطعاتی که تعویض می شوند از مشتری دریافت می گردد. شما تنها در ابتدا هزینه ای برای آموزش و خرید ابزار مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی می کنید. که در واقع می توان به جای هزینه عنوان سرمایه گذاری را بر آن گذاشت. می توانید برای شروع به جای اجاره کردن مکان خاصی و هزینه برای تبلیغات کار خود با شرکت ها و یا نمایندگی هایی که نیاز به تعمیرکار دارند همکاری کنید. با این کار هم از هزینه های اولیه خود می کاهید و هم فرصتی بسیار عالی برای کسب تجربه و مهارت به دست می آورید. در انتها یرای یک تعمیرکار لوازم منزل شدن در کنار آموش دیدن چیزی که از هم مهم تر است، صبور بودن است. شما باید بارها و بارها وسایلی را که اهیمت چندانی ندارند باز کنید. قطعات آن را از هم جدا کنید و دوباره آن ها را سرهم کنید. و وقتی نتیجه کارتان را ببینید احتمالا بهترین پاداشتان خواهد بود. بنابراین از آموزش، صبوری و تلاش های پی در پی دست بردار نباشید.

بازارکار و سرمایه لازم برای شغل تعمیرات لوازم خانگی در کرج

با توجه به این که روز به روز لوازم برقی متنوع تری وارد بازار می شوند که باگذشت زمان مردم را به خود وابسته می کنند می توان گفت که بازارکار تعمیرکاران لوازم خانگی همیشه داغ و پر رونق است. در داخل هر خانه تعداد زیادی لوازم برقی وجود دارد که پس از مدتی همه آن ها دچار ایرادها و مشکلاتی می شوند و باید به دست متخصصان این حوزه عیب یابی و تعمیر شوند. به این ترتیب همواره نیاز به وجود تعمیرکارانی با مهارت برای تعمیر انواع لوازم خانگی در جامعه وجود دارد. به دلیل این که دامنه استفاده از لوازم برقی بسیار گسترده است این شغل به راحتی اشباع نمی شود.

یکی دیگر از دلایل مهم بودن این شغل این است که بعضی از لوازم برقی همچون ظرفشویی ، تلویزیون ، یخچال و ماشین لباسشویی در تمام خانه ها وجود دارند و وجود آن ها بسیار ضروری است. برای مثال هیچ کس نمی تواند چند روز را بدون یخچال سپری کند زیرا اندکی پس از از کار افتادن یخچال مواد غذایی کم کم شروع به فاسد شدن می کنند. جالب است بدانید بسیاری از افرادی که فقط به تعمیرات ماشین لباسشویی و یخچال می پردازند به طور متوسط ماهانه بین پنج تا هفت میلیون درآمد دارند. هر چه مهارت خود را گسترده تر کنید و بتوانید لوازم برقی متنوع تری را تعمیر کنید طبیعتاً مشتری و درآمد بیشتری خواهید داشت.

یکی دیگر از عواملی که موجب شده اند بازار کار تعمیرات لوازم خانگی داغ و پررونق شود افزایش بیش از حد قیمت لوازم برقی در سال های اخیر بوده است. زمانی که قیمت لوازم برقی افزایش می یابد قدرت خرید مردم کمتر می شود و آن ها بیشتر تمایل پیدا می کنند که دستگاه قبلی خود را برای تعمیر به تعمیرکاران لوازم خانگی بسپارند.

درآمد و آینده شغلی تعمیرات لوازم خانگی در کرج

با توجه به این که هر چه زمان می گذرد لوازم برقی متنوع تری به بازار عرضه می شوند شغل تعمیرات لوازم برقی همواره در تمام زمان ها مشتریان خود را خواهد داشت. از طرفی استفاده از لوازم برقی مهم نظیر یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و انواع فرهای برقی هرگز به پایان نمی رسد و مردم در تمام زمان ها از این لوازم برقی استفاده می کنند پس در آینده هم این شغل همچنان پر رونق باقی خواهد ماند. حتی ممکن است با روی کار آمدن وسایل برقی جدید و کنار رفتن ابزارهای مکانیکی بازارکار این شغل در آینده از این هم بهتر شود.

اگر بتوانید بر انواع لوازم برقی تسلط پیدا کنید می توانید درآمد بسیار خوبی کسب کنید. با توجه به تعرفه های کنونی یک تعمیرکار لوازم خانگی می تواند ماهانه درآمدی در حدود 10 میلیون (فروردین 99) یا حتی بیشتر داشته باشد. عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر میزان درآمد شما تأثیر بگذارند. اصلی ترین ویژگی یک تعمیرکار ماهر بودن او است. اگر مهارت خوبی داشته باشید و در تعمیر و عیب یابی درست لوازم برقی توانایی داشته باشید می توانید مشتریان زیادی را از آن خود کنید. از طرف دیگر انجام تبلیغات مناسب و کار کردن با نمایندگی های معتبر هم می توانند تأثیر خوبی بر میزان درآمد شما داشته باشند. تبلیغات خوب در کنار مهارت به پیشرفت و موفقیت شما کمک خواهد کرد.

از طرف دیگر، اگر با نمایندگی های مختلف همکاری کنید آن ها شما را به مشتریان خود معرفی می کنند تا خدمات لازم را به آن ها ارائه بدهید. در این صورت علاوه بر مشتری هایی که به خودتان مراجعه می کنند می توانید از مشتری هایی که با نمایندگی ها ارتباط برقرار می کنند هم بهره مند شوید.

از آن جا که شغل تعمیرات لوازم خانگی یک شغل فنی و خدماتی است به سرمایه زیادی احتیاج ندارد زیرا هزینه قطعاتی که تعویض می شوند از مشتری دریافت می گردد. برای گذراندن دوره های تخصصی و خریدن ابزارهای مورد نیاز برای کار خود به مقداری سرمایه احتیاج دارید. چاپ کارت و انجام تبلیغات هم هزینه هایی به همراه دارند که شما باید آن را متقبل شوید.

سرفصل های دوره تعمیرات مکانیک لوازم خانگی در کرج

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
تعمیرات ماشین ظرفشویی آیگه
تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
رفع ایراد انجام ندادن شستشو
رفع ایراد عمل نکردن موتور ظرفشویی
رفع ایراد استفاده نکردن نمک
رفع ایراد نداشتن آب پاش
رفع ایراد تخلیه نکردن ظرفشویی
رفع ایراد مقدار آب تنظیم نکردن ظرفشویی و…

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو
تعمیرات ماشین ظرفشویی آیگه
تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی
رفع ایراد انجام ندادن شستشو
رفع ایراد عمل نکردن موتور ظرفشویی
رفع ایراد استفاده نکردن نمک
رفع ایراد نداشتن آب پاش
رفع ایراد تخلیه نکردن ظرفشویی
رفع ایراد مقدار آب تنظیم نکردن ظرفشویی و…

آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی سامسونگ
آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی دوو
آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی ایگه
آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی کنوود
آموزش تعمیرات اسپیلت و کولر گازی ال جی و…
آموزش رفع ایراد خنک نکردن اسپیلت
آموزش نصب و راه اندازی اسپیلت و …
آموزش رغع ایراد کار نکردن کمپرسور
آموزش شارژ گاز و تعمیر موتور اسپیلت

آموزش تعمیرات ماکروویو سامسونگ
آموزش تعمیرات ماکروویو ال جی
آموزش تعمیرات ماکروویو ایگه
آموزش تعمیرات ماکروویو کنوود
آموزش تعمیرات ماکروویو دوو
آموزش رفع ایراد گرم نکردن و نچرخیدن موتور درایور و…

آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ
آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو
آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید آیگه
آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید کنوود
آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی و…
آموزش عیب یابی و رفع خنک نکردن قسمت یخچال
آموزش عیب یابی و رفع شارژ گاز و تعویض موتور یخچال
آموزش عیب یابی و رفع خنک نکردن قسمت فریزر یخچال
آموزش عیب یابی و رفع تعمیر یخ سازهای یخچال
آموزش عیب یابی، نشتی یابی و رفع یخچال
آموزش عیب یابی و رفع آب سرد کن و یخ ریز یخچال
آموزش تعویض المنت و سنسورهای یخچال

آموزش عیب یابی و رفع خنک نکردن یخچال معمولی
اتومات نکردن یخچال
شارژ گاز و تعویض موتور یخچال‌ها

آموزش رفع مشکل کار نکردن موتور جارو برقی

آموزش رفع مشکل جرقه زدن جارو برقی

آموزش رفع مشکل فشار کم

آموزش رفع سیم جم کردن جارو برقی و…

  •  آشنایی با قطعات مکانیکی تمامی لوازم خانگی
 

سرفصل های دوره تعمیرات برد لوازم خانگی در کرج

شناخت قطعات SMD و DIP
شناخت قطعات به صورت اهمی و ولتاژی
شناخت پاورها در بردهای لوازم خانگی
آموزش تعمیرات بردهای پاور ماشین لباسشویی، ظرفشویی، اسپلیت، پکیج، تلویزیون، LCD و LED
آموزش تعمیر ماشین لباسشویی، آموزش تعمیر اسپلیت، آموزش تعمیر پکیج، آموزش تعمیر LCD و LED، آموزش تعمیر یخچال
شناخت مدار در برد لوازم خانگی
آموزش تحلیل بردهای لوازم خانگی
آشنایی با شرکت‌های وارد کننده‌ی قطعات در ایران
معرفی به بازارکار
معرفی اشکالات و ایرادات در بردهای لوازم خانگی
آموزش تست قطعات انواع مقاومت‌های برد لوازم خانگی
آموزش تست قطعات انواع خازن‌ها در بردهای لوازم خانگی
آموزش تست قطعات انواع سلف‌ها و ترانس در بردهای لوازم خانگی
آموزش تست قطعات انواع پل دیودها و دیودها در بردهای لوازم خانگی
آموزش تست قطعات انواع ای سی ها در بردهای لوازم خانگی
آموزش تست قطعات انواع رگلاتور و ترانزیستوها
آموزش تست قطعات انواع کریستال و میکرو
آموزش کار با دستگاه‌های کارگاهی (برداشتن و گذاشتن قطعات دیپ و اس ام دی) بر روی بردهای لوازم خانگی
آموزش تحلیل مدارات ظرفشویی
آموزش تحلیل مدارات یخچال و ساید
آموزش تحلیل مدارات LED و LCD
کار بر روی بردهای مشتری و هنرجو
معرفی تهیه قطعات در بردهای لوازم خانگی
آموزش نکات و قلق‌های مربوط به تعمیرات لوازم خانگی
دادن جزوه و اموزش به هنرجو
آموزش ابتدایی الکترونیک پایه
آموزش عیب‌یابی و تعمیرات برد الکترونیک لوازم خانگی
آموزش قطعه شناسی لوازم خانگی
آموزش چگونگی مونتاژ مجدد لوازم خانگی
آشنایی با ابزار و تجهیزات مورد نیاز در تعمیرات
آشنایی با Error و خطاهای برد و لوازم جانبی
آشنایی با سنسورها و خروجی‌های لوازم خانگی
بررسی ایرادهای تجربی و عمده برد
آموزش نقشه خوانی
آموزش کار با هویه و هیتر و لوازم SMD
سیم کشی و احیای برد آسیب دیده

هزینه دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی در شهر کرج

4.500.000

2.900.000

دوره خصوصی [ 2 ] نفر

2.850.000

1.450.000

دوره عمومی [ 5 ] نفر

1.750.000

850.000

پکیج ویدیویی تعمیر برد لوازم خانگی

هزینه دوره آموزش تعمیرات مکانیک و سیم کشی لوازم خانگی در استان کرج

4.500.000

2.900.000

دوره خصوصی [ 2 ] نفر

2.850.000

1.450.000

دوره عمومی [ 5 ] نفر

ندارد

ندارد

پکیج ویدیویی تعمیر مکانیک لوازم خانگی

دریافت مشاوره رایگان دوره تعمیرات لوازم خانگی در کرج

دوره های مرتبط با آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو سواری ، بهترین آموزشگاه تعمیرات ecu خودرو در تهران
32%
تخفیف

دوره آموزش تعمیرات ایسیو ecu خودرو داخلی سواری ایرانی

آموزشگاه زانکو آموزش تعمیرات آموزش تعمیر ایسیو ماشین زانکو دوره آموش تعمیرات ecu خودرو زانکو ویدیوهای تعمیر ecu زانکو تیزر…

از 100,000 تومان