زانکو
زانکو
آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی صنعتی

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی صنعتی

آموزش تعمیرات برد های الکترونیکی صنعتی

آموزشگاه تعمیرات برد زانکو دوره آموزش تعمیرات برد های الکترونیکی صنعتی را با همکاری اساتید برتر این حوزه برگزار می کند. این دوره به دو شکل حضوری و غیرحضوری برگزار می شود و همه هنرجویان از امکانات زیر برخوردار خواهند شد:

  • پشتیبانی فنی واقعی از سوی استاد
  • تضمین تدریس کلیه سرفصل ها از سوی آموزشگاه
  • ارائه مدرک معتبر و معرفی برای دیپلم فنی حرفه ای
  • معرفی برای جواز کسب
  • به روز رسانی رایگان دوره برای هنرجویان مجازی
  • امکان شرکت در کلاس های رفع اشکال حضوری برای هنرجویان مجازی
  • و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس آموزش تعمیرات برد صنعتی با پشتیبانی زانکو در تماس باشید.

بردهای صنعتی را بشناسیم!

یکی از مهم ترین بخش هایی که در هریک از لوازم دیجیتالی وجود دارد برد است. بردهای صنعتی در واقع از انواع تولیداتی هستند که در دستگاه های صنعتی مختلف از آنها استفاده می شوند. تعمیر بردهای صنعتی امروزه مانند گذشته نیست و شما می توانید به روش های مختلف این کار را انجام دهید. همچنین گفته می شود که شما برای تعمیر این بردها نیازمند نقشه های مختلف باشید و سپس با آنالیز نقشه ها در این زمینه فعالیت کنید.

تعریف بردهای صنعتی

مادربردهای صنعتی در واقع نوعی از بردهای صنعتی هستند که دارای شرایط بسیاری هستند و شما بهتر است که آن ها را بشناسید. کلیه مادربردهایی که به آنها مادربرد صنعتی گفته می شود در شرایط نامساعد طراحی و ساخته خواهند شد. این طراحی ها و ساخته ها به گونه ای هستند که شما می توانید به راحتی آن ها را تنظیم کنید. مادربردهای صنعتی باید بتوانند به طور مداوم روشن باشند. این نوع مادربرد ها به صورت 24/7 روشن خواهند بود و بدون هیچگونه اختلال در این زمینه ایجاد خواهند شد. این مادربرد ها همچنین باید این قابلیت را داشته باشند تا پس از قطع و وصل مجدد آن به صورت خودکار روشن خواهد شد و نیازی نیست که آن ها را به صورت دستی توسط کاربر روشن کنید وجود نخواهد داشت.

دسته بندی برد صنعتی

در این بخش می خواهیم شما را با دسته بندی برد صنعتی آشنا کنیم. در واقع این بردها در سایز کوچک طراحی شده اند و عمده سایز استاندارد و محبوب در این مادربردها یک مقدار خاص است.  اینکه یک مادربرد صنعتی کوچک باشد در واقع به شما کمک می کند تا فضای کمتری را اشغال کنید و برای استفاده های بهتر مناسب تر است. شایان ذکر است که برخی از این مادربردها در سایز های مینی یا نانو ساخته می شوند و تمامی کامپیوترهای نانو از آنها بهره مند خواهند شد.

بردهای صنعتی چه امکاناتی دارد؟

بردهای صنعتی امکانات بسیاری دارد. یکی از مهم ترین خصوصیات در زمینه مادربردهای صنعتی این است که از پورتهای متنوع در آن ها استفاده شده است که امکان توسعه آن ها را به سادگی فراهم می کند. یکی از پرکاربردترین بردهایی که می توانید از آن ها استفاده کنید پورت COM است که در عمده مادربرد ها می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین استفاده از هدرهای مختلف USB2 و 3  هم می تواند ماژولهای وای فای یا بلوتوث باشد. هاردهای پرسرعت اس اس دی هم از جمله بردهای صنعتی مهم هستند که شما می توانید برای استفاده از آن ها از اینترنت پر سرعت استفاده کنید.

به صورت کلی می توان گفت که مادربردهای صنعتی دارای یک سری کاربردهای فراوان است که به صورت کلی جایی که نیازمند یک مادربرد است شما می توانید از انواع مختلف آن ها استفاده کنید. البته استفاده از مادربرد دارای یک سری شرایط است که از جمله آن ها باید به این نکته دقت کنید که این بردها باید 24 ساعته روشن باشد و عمده کاربردهای مختلفی که دارد در صنایع، فروشگاه ها و همچنین خودپردازهای بانکی است. شما همچنین می توانید از این بردهای صنعتی در کیوسک های اطلاع رسانی هم استفاده کنید. البته مراقب باشید که بردهای صنعتی را باید در شرایط خاصی نگه داری کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights